קורס פוטושופ לצלמים בחיפה לצילום ועיבוד תמונות

בחורה עם מחשב נייד

קורס פוטושופ לצלמים בחיפה

מחפשים קורס מקצועי שעוסק בעריכת תמונות וצילום? קורס פוטושופ לצלמים בחיפה והצפון הוא הדבר שאתם צריכים! היום בעידן הגרפיקה הממוחשבת, יותר ויותר בעלי מקצוע נעזרים בה כדי להקל על הפעולות שהם עושים מדי יום בהקשר למקצוע שלהם, במיוחד אם מדובר בתמונות רבות שאיש מקצוע כמו צלם למשל, מצלם ולפעמים קורה שתמונה לא צולמה בכיוון הנכון, או בעיות צבעים ותאורה או יש פה ושם פגמים שהיה רוצה להסתיר. בעזרת הגרפיקה הממוחשבת הצלם המקצועי יכול לעשות זאת ללא בעיה.

איך יכול צלם מקצועי לתקן את התמונות שלו בעזרת גרפיקה ממוחשבת

ללמוד בחיפה ללימודי תעודה את עולם העיצוב והחוקים בתחום זה – להלן מידע אודות לימודי הגרפיקה הממוחשבת.

כנסו וצפו בסרטוני הסבר אודות בית הספר לגרפיקה ממוחשבת בחיפה

[youtube ods7BjZ_0Lg]

לימודים אישיים אחד על אחד ללמוד פרטי לימודי תעודה צלם מקצועי יכול לצלם תמונות רבות כאוות נפשו, לפעמים הוא מצלם את אותן תמונות במצבים שונים, חלון עם תאורת יום, אותו חלון עם תאורת לילה, אנשים שמחים, אנשים עצובים, כל התמונות מצולמות ע"י מצלמה דיגיטלית, בעזרת קורס גרפיקה ממוחשבת, הצלם יכול להבין איך הוא יכול לתקן לבדו, בלי עזרה של אף גרפיקאי שייקח לו סכום לא מבוטל של כסף על העבודה, את התמונות, הלימודים יתמקדו בד"כ בעבודה מקצועית לעיבוד תמונות.

כל התמונות יועלו לתיקייה מיוחדת שמיועדת לאותו פרוייקט צילומים, אח"כ הוא יפתח את תוכנת הפוטושופ המדהימה, בתוכנת הפוטושופ הוא יפתח תמונה שהוא סבור שדורשת תיקונים ועיבודים ויתחיל לעבוד עליה. דבר ראשון חשוב שהוא ייצור באותה תיקייה של הפרויקט של התמונות, תיקייה נוספת של תמונות אחרי תיקון, כדי שלא יפגע חלילה בתמונות המקוריות.

הדרכה אישית ופרטית אחד על אחד קורס פוטושופ לצילום בחיפה – תיקון של פגמים בתמונה או כתמים, העניין הוא טיפה מורכב, בקורס פוטושופ הוא ילמד שניתן לעבוד עם תוכנת ה"חותמת"

ללמוד בחיפה ללימודי תעודה את עולם העיצוב והחוקים בתחום זה – להלן מידע אודות לימודי הגרפיקה הממוחשבת.

כנסו וצפו בסרטוני הסבר אודות בית הספר לגרפיקה ממוחשבת בחיפה

[youtube 8p0BSBS6irA]

כשהתמונה המיועדת לתיקון פתוחה בדף פוטושופ, היא נעולה בשכבה שכתוב עליה background, הצלם צריך לפתוח את אותה שכבה וללחוץ על אישור, זהו התמונה ניתנת לעבודה. מומלץ ביותר ליצור העתק של השכבה עם התמונה המקורית, ואת התמונה המקורית לנעול, כדי שנהיה בטוחים שלא משנה אילו אפקטים או שינויים שיעשו על התמונה המועתקת, הם לא יפגעו כלל בתמונה המקורית.

לימודים מקצועיים עיבוד תמונות לאחר צילום קורס פוטושופ לצלמים בחיפה

קורס פוטושופ לצלמים בחיפה – אם התמונה נראית לצלם חשוכה מדי, ניתן להוסיף שכבת התאמה adjustment layer ומעליה ניתן להשתית כל מיני אפקטים ופילטרים בתמונה, לאט לאט להתחיל להזיז ערכים שנפתחים בכל חלון של אפקט ולראות אם אוהבים את ההשפעה החדשה על התמונה, תיקוני צבעים, צביעת אווירה וכו', לאחר שמתקבלת אווירה שמקובלת על דעת הצלם בתמונה החדשה, הוא יכול לשמור את קובץ ה psd ולייצא תמונת jpg בתיקיה של "אחרי", כך הוא יעשה עם כל התמונות שברצונו לתקן.

אם מדובר בתיקון של פגמים בתמונה או כתמים, העניין הוא טיפה מורכב, בקורס פוטושופ הוא ילמד שניתן לעבוד עם תוכנת ה"חותמת" התוכנה המדהימה הזו מאפשרת לדגום קטע קטן מהתמונה שיש בו נגיד משטח ישר ונקי של קיר לבן ולהעתיק אותו למקטע אחר בתמונה ששם למשל הקיר לא כך כך לבן ולא נקי, וכך הוא יכול לעשות מקטע מקטע, לקחת מקטע שנראה טוב ולהדביק אותו למקטע שהיה צריך לשפר. תמונה זו גם תישמר בתיקיית האחרי ועכשיו בזכות קורס פוטושופ של הגרפיקה הממוחשבת עבודה שהיתה עלולה לקחת לצלם הרבה זמן וכסף היתה לו הרבה יותר פשוטה, יעילה ומהירה.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/