קורס פוטושופ בנתניה

בחורה עם מחשב נייד

לימודי קורס פוטושופ בנתניה

עם תוכנת פוטושופ ניתן לעבוד על קובץ כמו שהוא, ניתן לסרוק קובץ ולעבוד עליו ,הקטנת תמונות והגדלתם ,כיווץ תמונות לשם העלתם לאינטרנט , ניצור לוח שנה של אוסף תמונות,הגדלת תמונות למימדים גדולים ליצירת פוסטרים , נוכל ליצור מסגרות תמונות, פוטושופ תאפשר לנו תיקוני תמונות ישנות וחידוד הצבעים ,תיקון פגמים בפוטושופ,נחידוד צבעים,ריטוש אופנה, תיקון קמטים בפוטושופ,הפיכת תמונה שחור לבן בפוטושופ, חידוד צבעי תמונה, עיבוד תמונות, ליצור רקע בפוטושופ, נהפוך צילום תמונה לתמונות פסיפס או נחיל עליהם פילטרים ליצירת אשליה חדשה . חשוב לתת את הדעת לרזולוציה

איפה לומדים פוטושופ באזור נתניה כמה מילים על אפקטים בפוטושופ

עם תוכנת פוטושופ ניתן לקיים לא מעט אפקטים על תמונות , בעזרת תוכנת פוטושופ נוכל לבצע הדמיות כגון לחתוך דמות מתמונה אחת ולהדביקה בתמונה אחרת ללא הרגשה של חיתוך או הדבקה כדי ליצור זאת בתמונה ללא הרגשה וזרימה נכונה יש לבצע ריכוך באזורי הבחירה להשתלבות יפה , פוטושופ מאפשרת לטייב תמונות שיצאו לא טוב , כמובן גם אם יש לנו בהירות יתר בתמונה נוכל לבחור את האיזורים של התמונה בתוכנת פוטושופ ולהכהות אותם או להביא לאזור הזה צבעוניות אם הצבעים נראים לנו דהויים ,יש לא מעט סרטונים רלוונטיים בעניין.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום את תוכנת הפוטושופ בצורה פרטית ואישית אחד על אחד

קורס PHOTOSHOP   נתניה ניתן גם לצמצם שומנים עם פוטושופ

פוטושופ נמצאת בשימוש רב בתחום האופנה. איתה נוכל לצמצם שומנים להעלים קמטים בתוכנה ולגרום לתמונה להראות בצורה הכי טבעית שלה , כמובן שטיפול בקמטים בתוכנת פוטושופ הוא הדבר הכי קל בגרסאות החדשות של פוטושופ , אנו בוחרים אזור עם קמט ומזיזים אותו לאזור בפנים שאין עליו קמט ותוכנת פוטושופ יודעת להחליף לבד ולהטמיע בצורה טבעית את האזור המיועד להחלפה ,יש סרטונים רלוונטיים רבים בעניין פוטושופ ואופנה.

במיוחד בשבילכם טיפים ואפקטים מדהימים שישאירו אתכם בהלם על יכולות תוכנת הפוטושופ

%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1%d7%91%d7%95%d7%a72

מפנה לאלבומים דיגיטליים פה מתחת

ללמוד בנתניה את תוכנת העיצוב אלבומי תמונות כמה מילים על איך מחדדים צבעים עם פוטושופ?

עם פוטושופ ניתן לחדד צבעים של תמונות. פעולת חידוד הצבעים מתאימה לתמונות שבעצם צולמו עם בהירות יתר וכתוצאה מכך נפגמו הצבעים של התמונה , נוכל לבחור איזורים עם כלי הבחירה לרכך את איזור הבחירה בצורה טבעית ומשתלבת וכך נוכל לחדד את הצבעים נוכל להוסיף שקפים מתאימים לאותם איזורים בתוכנת פוטושופ ולהחזיר את הצבעים המקוריים או לסרוגין ליצור צבעים חדשים לאזור שאנו רוצים לתת לו צבעוניות חדשה . אין ספק כי פוטושופ היא תוכנה מדהימה.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום את תוכנת הפוטושופ בצורה פרטית ואישית אחד על אחד

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/