קורס עיצוב גרפי השוואת מחירים

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי השוואת מחירים

מחפשים השוואת מחירים בלימודי עיצוב וגרפיקה דיגיטלית? הגעתם למקום הנכון! כשאתם שולחים קורות חיים למשרות עיצוב כדאי שתציינו באילו תוכנות אתם שולטים, הרבה חברות רוצות אנשי מקצוע שיודעים מה לעשות הן מבחינת חשיבה גרפית והן מבחינה טכנית, מעצב שלא יידע לעבוד בתוכנות הגרפיות ובתוכנות העימוד, לא יוכל להיכנס לחברה שמחפשת אנשי מקצוע שבקיאים בכך ולכן יהיה שווה למעצב לבדוק את העניין יותר לעומק ולהשלים את הידע שלו בעיצוב גרפי בלימוד של התוכנות הגרפיות המובילות בשוק ותוכנות עימוד שקיימות.

עיצוב גרפי השוואת מחירים חשיבות הכרת התוכנות

כל מי שמחפש גרפיקאי מחפש מי שיידע לעבוד עם התוכנות הללו, החברות ממש לא מעוניינות להתחיל וללמד מעצב גרפי איך לעבוד על התוכנות ולכן הן ישימו דגש שהמעצב הגרפי יתקבל לעבודה רק בתנאי שהוא יודע לעבוד עם פוטושופ אילוסטרייטור ולאחרונה ישנו ביקוש רב לידע טוב בתוכנות עימוד כמו אינדיזיין, מעצב גרפי שלא ממש למד לעומק את התוכנות הללו, אם הוא רוצה להרוויח ולהתפרנס הוא חייב להכיר את התוכנות

עיצוב גרפי השוואת מחירים מה לומדים?

[youtube 1kkseMTya1A]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

קודם כל עיצוב תמונה באמצעות פוטושופ, לתת להן אפקטים לשלב עם טקסטים, הוא ילמד לשלב בין 2 תמונות שייראו הכי טבעיות בעולם בתוצאה הסופית שלהן, הוא ילמד לעצב ממשקים לאתרי אינטרנט שאותם הוא ינסה לחתוך אח"כ עם כליה slice תמונות שחתוכות בהתאם יועברו להטמעה בדף html וממנו יבנו אתר אינטרנט. בתוכנת הפוטושופ אפשר גם לעשות תיקוני צבע לתמונות שהן בעייתיות עם צבע, אפשר גם ליצור אפקטים של תלת מימד.

[youtube Mg2pmmMHsiU]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

תעודה בעיצוב גרפי השוואת מחירים אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה שצריך להכיר, אילוסטרייטור היא תוכנה שיכולה ליצור אלמנטים וקטוריים, טובה במיוחד לייצור לוגואים שניתנים להגדלה ולהקטנה ולייצור במספר פורמטים מבלי לפגוע באיכויות ההדפסה, ניתן ליצור אייקונים חמודים לאתרי אינטרנט, אפליקציות סמארטפון וכו', ניתן ליצור כפתורים יפים ומעניינים עם שקיפות עם טקסטורות וגם עם שני מצבים לפני הקליק של העכבר בעליה על הכפתור והקלקה, אפשר לעצב באמצעותה ממשקים לסמארטפון, חשוב שמעצב גרפי יבצע תרגילים רבים ויתרגל את התרגילים בהנחיית מורה, כך הוא ילמד יותר טוב להכיר את הכלים, וילמד לעבוד איתם יותר טוב וזה יהיה רק לטובתו, יש מכללות שניתן באמצעותן ללמוד עם מורה אחד על אחד דרך המחשב.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/