קורס עיצוב גרפי בת ים

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי בת ים

בת ים היא עיר מדהימה עם מורשת עשירה ואם אתם גרים בה התברכתם, תארו לכם שאולי תוכלו לעצב עבורם או עבור העירייה שלכם דברים יפים דברים שיוכלו להכיל בתוכם את המסר על הגבורה של אותם אנשים, תוכלו ללמוד זאת ברגע שתעברו קורס לימודים עיצוב גרפי בבת ים, לימודים שיכשירו אתכם להיות מעצבים גרפיים מן השורה הראשונה.

עיצוב גרפי בת ים ללמוד להעביר מסרים

תצטרכו ללמוד לא מעט בשביל להיות מעצבים גרפיים, תעברו לימודי הדרכה בתוכנת הפוטושופ שהיא התוכנה הכי מדהימה שקיימת שיודעת לעבוד כמו שצריך עם תמונות, לעצב אותן, לעבד אותן, ליצור מהן עיצוב חדש לגמרי, ניתן להשתמש בטקסט ולשלב אותו בהן, תלמדו כמובן לעבוד עם התוכנה בצרה מקצועית.

ללמוד לעצב לוגו

לוגו הוא עוד משהו חשוב שתלמדו ותוכלו לרתום את הכישרון שלכם בשביל לסייע לעסקים למתג את עצמם, הלוגו הרי מייצג את העסק הוא מעביר את האווירה לצופה, במה הוא מתעסק איך הוא רואה את הלקוחות שלו, איך הוא רוצה למתג עצמו בקרב הלקוחות שלו שייזכרו אותו ושהוא לא יהיה עוד עסק מבין כמה, את הלוגואים תלמדו שמומלץ יהיה לעצב בעזרת תוכנת האילוסטרייטור הוקטורית, כיוון שכל אלמנט שתעצבו בה יהיה ווקטורי כך שאיכות ההדפסה שתצא ברגע שתדפיסו את הלוגו, תהיה טובה וחדה, ותהיה מותאמת למעטפות, אתרי אינטרנט וכדומה.

עיצוב גרפי בת ים לעבוד עם תוכנת אינדיזיין

אינדיזיין היא עוד תוכנה שכל מעצב גרפי חייב להכיר על בוריה בשביל לעשות עוד המון דברים. היא תוכנה שמעולה לצרכי עימוד ספרים, מדריכים, מגזינים וכו', תעבור לימודי אינדיזיין בסיסיים ומקצועיים, תלמדו לעבוד כל מיני סוגים של טקסטים למטרו שונות, תמונות, למקם אותם נכון, למספר אותם באופן אוטומאטי, לעבוד עם כותרות מעוצבות בתבניות מוכנות שניתן לשנות בלחיצה אחת על כפתור.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

הכנת תיק עבודות

כל עבודה שאתם עושים תעשו אותה ברמה שהיא עבודה שיכולה להיות חלק מתיק העבודות שלכם, ואם לא אז תחפשו עבודות אחרות כיוון שזה כרטיס הביקור שלכם מול מעסיקים פוטנציאליים ועם העבודות הללו הם יוכלו לקבל החלטה האם אתם מתאימים או לא.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/