קורס עיצוב גרפי בשעות הערב

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי בשעות הערב

מחפשים ללמוד בערב עיצוב גרפי ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! לא מעט אנשים היום רוצים ללמוד לעצב לעצמם כרטיס ביקור או אלבום דיגיטלי שתהיה לכם אפילו יכולת ואפשרות לבקש תשלום על עיצוב והביצוע, בשביל שתוכלו לעשות זאת אתם צריכים ללמוד את מקצוע העיצוב הגרפי במסגרת לימודי עיצוב גרפי, שם ילמדו אתכם כל מה שחשוב במיוחד להיום בעידן האינטרנט והאפליקציות שמנהלות לרבים מאיתנו את החיים, חשוב שייראו יפות, מעוצבות ומרשימות

[youtube 1kkseMTya1A]

ללמוד בערב להיות מעצבים גרפיים וגרפיקאים מבוקשים בשוק! הכלים שניתנים במסגרת לימודי עיצוב גרפי

במהלך הלימודים תלמדו כמובן את התוכנות השונות, אתם תלמדו על תוכנת הפוטושופ המדהימה שמשמשת בעיקר לעיצוב תמונות ולעיבוד שלהם כמובן גם לציור, עם תוכנת הפוטושופ תוכלו להוסיף אלמנטים מתמונות אחרות, להוסיף אפקטים לשלב טקסט עם התמונות ולהוסיף גם עליו אפקטים, אפשר להוסיף אפקטים בעלי הצללה, אפקטים עם צבע שיעבירו אווירה, ניתן להוסיף מסגרות בכל מיני סוגים וצבעים וגם לעבוד עם טקסטורות ואפילו ליצור טקסטורות מסובכות משלכם וזאת תוכלו לעשות עם הכלים שתרכשו במסגרת לימודי גרפיקה.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

ללמוד לעצב לוגואים ולבצע מיתוג לעסקים בשעות הערב עבודה עם אילוסרטרייטור

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה שלמדו לעבוד איתה, איתה הכי מומלץ ליצור לוגואים בשיטה הווקטורית, כל איור שתעשו בתוכנת האילוסטרייטור ניתן יהיה לכווץ אותו להגדיל אותו מבלי לפגוע באיכות שלו כשתצטרכו להדפיס אותו. ניתן גם ליצור בתוכנת האילוסטרייטור אייקונים לאתרי אינטרנט או אפליקציות וגם ממשקים של איך ייראו אפליקציות או כל מיני תוכנות ממוחשבות כאלו ואחרות, אם תנסו בפוטושופ להקטין תמונה ולהגדיל אותה שוב, תראו שתיווצר פגיעה מסויימת בפיקסלים וזה גם יתבטא בהדפס של עיצוב לא טוב, לכן לוגו שמייצג חברה ואמור לתת מסר לצופה, חובה שייראה טוב בהדפסה וגם בשימוש בכל פורמט אחר או גודל אחר.

לימודים בשעות הערב קורסים בעיצוב גרפיקה ממוחשבת ללמוד אינדיזיין

אינדיזיין היא עוד תוכנה שתעבדו איתה, שמשמשת לעמד ספרים, קטלוגים חוברות וכו', תלמדו איך לעבוד איתה באופן מקצועי, תלמדו איך לבנות דפי מאסטר שיחזרו על עצמם ועל עיצוב הפסקאות כדי שלא תצטרכו להתחיל שוב ושוב לשנות את הפסקאות בהתאם לעיצוב קיים, תלמדו שלמרות שתוכנת האינדיזיין איננה תוכנת עיצוב היא יכולה לשלב ללא כל קושי אלמנטים שעיצבתם מקודם מתוכנות עיצוב אחרות כמו פוטושופ שאיתה תוכלו לעבד ולעצב כל תמונה להוסיף אפקטים, שקיפויות וכו, תוכלו לשמור את הקובץ ולפתוח אותו כמו שהוא עם שמירה על האפקטים והשקיפויות בעזרת תוכנת האינדיזיין. אתם יכולים לבדוק עם מכללות שמעבירות את הלימודים הללו און ליין אחד על אחד.

[youtube Mg2pmmMHsiU]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

אילוסטרייטור

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/