קורס עיצוב גרפי בקעת הירדן

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי בקעת הירדן

בקעת הירדן היא אזור מדהים שמי שגר בו זכה לגור באחד המקומות היפים בישראל. החשיבה הגרפית שלכם יכולה להפליג למרחקים, תחשבו שהעיצובים שלכם יוכלו לכלול בתוכם השפעות רבות של הטבע, הנחלים, הרבה ירוק תוכלו לשלב את התובנות הללו שבקרבכם באמצעות קורס גרפיקה באזור שלכם.

עיצוב גרפי בקעת הירדן אז מה לומדים?

תלמדו איך לקחת את הכישרון שלכם ולהוציא אותו מהכוח אל הפועל, הטאצ' שלכם יהיה סימן ההיכר שלכם, זו תהיה הייחודיות בעיצובים שלכם, אתם תלמדו לפתח עוד יותר את החשיבה הגרפית שלכם, גם לכיוונים אחרים, אתם תוכלו להכיר השפעות אחרות נוספות מהמטרופולין בתל אביב ועד חיי הלילה בניו יורק, תלמדו עוד המון דברים אם תתעניינו, זה הכי חשוב, תלמדו את המושגים הכי חזקים מעולם העיצוב הגרפי, כמו קומפוזיציה נכונה, לדעת למקם כל אלמנט במיקום מתאים ביחס לטקסט או לתמונה ובלבד שידעו לעזור בהעברת המסר שלכם בצור הטובה ביותר.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי בקעת הירדן פיתוח תורת הצבע

מסתבר שיש עוד לא מעט צבעים שאנו לא מכירים ולימודי עיצוב גרפי יחשפו אתכם אליהם, תלמדו איך הם יכולים להשפיע על העברת מסרים שונים, איזה סוגי אווירה הם יכולים לתת כשתרצו להשתמש בהם בהעברת המסרים המגוונים וכו'. תלמדו גם על טיפוגרפיה, תורת האות, כל מה שקשור לסוגי אותיות, משקלים שלהם, פונטים, מה הם מייצגים ואיך עושים בהם שימוש, תוכלו ללמוד לעשות עליהם אפקטים שונים בעזרת תוכנת הפוטושופ המדהימה שבעיקר נעזרים בה בשביל עיצוב ועיבוד של תמונה ובוודאי שגם על התמונות תוכלו לשים אפקטים רבים להוסיף אלמנטים ולשדרג את התמונות בעבודה עם מסכות ולעשות עוד המון דברים.

עיצוב גרפי בקעת הירדן ללמוד את תוכנת אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנה שמיועדת לדפוס שכל מעצב גרפי חייב להכיר. מדובר בתוכנת עימוד חכמה ביותר שמאפשרת לעמד ספרים, מגזינים וכו', לשלוט במספור העמודים מיקום טקסטים בטורים ושילוב עם תמונות וקבצים עם אפקטים מהתוכנות הגרפיות האילוסטרייטור והפוטושופ. בניית אתרים גם היא מרכיב חשוב כחלק מהלימודים, תלמדו איך תוכלו להפיק מכל מה שלמדתם וגם שפות בניית האתר של html ו css וכו', אתר יפה ומעוצב, עיצובים של האתרים אם הם מספיק טובים, יוכלו להיכנס לתיק העבודות שלכם שחשוב מאוד כדי להראות למעסיקים פוטנציאליים את היכולות שלכם ואת הניסיון הרב שלכם שיש לכם עם תוכנות הגרפיקה השונות.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/