קורס עיצוב גרפי בימי שישי

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי בימי שישי

מחפשים ללמוד ביום שישי קורס עיצוב גרפי? רוצים להיות מעצבים גרפיים ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! יש אל מעט בתי ספר לגרפיקה כיום ישנם קורסים בתחום המוצעים לכל דורש ולכל גילילדים, בני נוער, משוחררים טריים ואפילו מבוגרים, שלהם כבר יש עבודה. כיום כמעט כל חברת פרסום עושה שימוש נרחב בעיצוב גרפי, כאשר המטרה היא להעביר מסר מסוים לציבור הרחב שימשוך את עינו של האדם הפשוט למוצר אותו היא מוכרת.

[youtube 1kkseMTya1A]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

ללמוד ביום שישי קורס עיצוב גרפי למה כדאי ללמוד גרפיקה?

עם הלימודים הללו תוכלו להיות מעצבים. בתחילת הלימודים בעיצוב גרפי תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, תלמדו איך להעביר את מסר הלקוח דרך אמצעים חזותיים, גרפיים, ותלמדו גם מושגים שונים מעולם העיצוב. בנוסף לשיעורים העיוניים, תלמדו כמובן את כל התחום של גרפיקה ממוחשבת. תבצעו עבודות עיצוב, איור טקסטים וכו' דרך התוכנות הגרפיות, המובילות היום בתעשיית העיצוב הגרפי: תוכנת פוטושופ הכל כך וכרת, תוכנת האילוסטרייטור, שבה כל אלמנט שתיצרו יהיה ווקטורי ותוכנת האינדיזייןתוכנה מעולה לעימוד של ספרים וחוברות קטלוגים מגזינים וכו'.
במסגרת לימודי תקשורת חזותית אתם תוכלו גם ללמוד בניית אתרי אינטרנט. במסלול זה תוכלו ללמוד html ו css לבניית אתרים מורכבים. כך תוכלו ליצור אתרי אינטרנט יפהפים, אותם תוכלו להכניס ישירות אל תיק העבודות אותו תיצרו במהלך הלימודים וגם במהלך הקריירה שלכם. כרטיס הביקור שלכם הוא התיק

[youtube rSJAodv7BQ4]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

ללמוד בימי שישי קורסי מעצבים גרפיים אז ללמוד או לא?

צריכים גרפיקאים היום בכל מקום. בעולם התקשורת, בעולם הפרסום ואפילו סתם לעסקים פרטיים קטנים. כמעט לכל בעל עסק היום יש כרטיס ביקור, לוגו או שלט מעל מקום העסק, ומי שיוצר את כל זה הם המעצבים הגרפיים. מרבית המעסיקים בודקים אם מעצב גרפי זה או אחר מתאים לפרוייקט שהם מציעים ודורשים לראות תיק עבודות מרשים ומקצועי, שיראה את הידע והמיומנויות שרכש המעצב בלימודיו. זו הסיבה שקל יותר למצוא עבודה בתחום זה לאנשים שלמדו את העיצוב הגרפי בבית ספר או במכללה וזכו לתרגול מקיף ועזרה של תיק עבודות מרשים.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

איפה לומדים ביום שישי עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת?

אפשר ללמוד גרפיקה לתואר ראשון. מסלול לימודים שכזה בממוסדות הלימוד המוכרים כמו בצלאל, שנקר, וכדומה אורך כארבע שנים. התואר הוא מקיף ומלא, אך לרוב ידרוש מכם מראש הכנת תיק עבודות שישמש כמבחן קבלה למוסד הלימודים האקדמי, אליו תרצו להתקבל. במידה ואינכם מעוניינים בלימודי תואר מלאים של עיצוב גרפי, תמיד תוכלו במקום זאת ללכת לכיוון לימודי התעודה. מסלול לימודים שכזה תוכלו למצוא גם בבתי ספר רגילים\ המלמדים עיצוב גרפי וגם בבתי ספר לעיצוב גרפי אונליין בהם תוכלו ללמוד מהבית דרך המחשב האישי שלכם ועם מורים מעולים.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

אילוסטרייטור

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/