קורס עיצוב גרפי בחולון

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי בחולון

חולון לימודי גרפיקהמסלול עיצוב גרפי

גרים בחולון ובמרכז ורוצים ללמוד עיצוב וגרפיקה דיגיטלית או מסלול לימודים של תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! כולנו צריכים ללמוד מקצוע כלשהו בכדי שנוכל להתפרנס בצורה מכובדת, ועדיף שזה יהיה מקצוע שאנו אוהבים לעסוק בו. מרבית האנשים חולמים לעבוד במקצוע שעוסק בתחום שהם מתעניינים ואוהבים ולהרוויח טוב. רבים לא מגיעים לראות את היום הזה ומסתפקים בעבודה מכניסה, גם אם היא לא מעניינת במיוחד. אם אתה יצירתי, בעל כשרון ומחפש מקצוע מעניין ומאתגר, תחום הגרפיקה המתפתח שופע בהצעות עבודה. אנשי המקצוע יכולים לעבוד באינספור מקומות עבודה שונים, החל ממשרד פרסום, וכלה במערכת הטלוויזיה. כמעט כל בעל עסק מחפש מעצב גרפי בזמן זה או אחר ולמעצב גרפי טוב ומיומן יהיה קל למצוא עבודה. כל מעצב גרפי טוב צריך ללמוד את התחום בצורה מקצועית. לא מספיק ללמוד לבד אונליין ממדריכים באינטרנט. על המעצב ללמוד גם תאוריה ולפתח את החשיבה הגרפית שלו לצד המיומנות בעבודה המעשית בתוכנות השונות. יש היום אין סוף בתי ספר בהם ניתן ללמוד עיצוב גרפי בצור מקצועית.

לימודים עיצוב גרפי חולון התוכנות בהן עושים שימוש במהלך העבודה כמעצבים גרפיים.
בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1%d7%91%d7%95%d7%a72

 

עיצוב גרפי הוא ברובו עבודה עם התוכנות השונות, תכנות מבית חברת אדובי כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר, פוטושופ ואחרות.

פוטושופ התוכנה המוכרת ביותר של חברת אדובי. היא תוכנה מדהימה, בה תוכלו לעצב ולערוך תמונות, ואף לשלב בהן אפקטים. תיקוני צבע בתמונות ישנות, עיצוב פוסטרים שיווקיים ועיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים, הם רק חלק ממה שתוכלו לעשות בתוכנה זו.
אילוסטרייטור גם היא תוכנה מבית חברת אדובי המובילה בעולם. היא תוכנה מדוייקת ונהדרת לאיור דיגיטלי ושרטוט, בה ניתן ליצור אובייקטים וקטוריים שלא יאבדו מאיכותם כשנשנה את גודלם. לוגואים, אייקונים וכפתורים לאתרי אינטרנט הם רק דוגמאות למה שניתן לעשות בתוכנה.
אינדיזיין עוד תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה שחייבים להכיר. היא תוכנה פופולרית לעימוד ספרים, מגזינים וחוברות, המאפשרת לשלב בהם גם אלמנטים גרפיים מהתוכנות הגרפיות. דוגמאות למה שניתן לעשות בתוכנה זו: עיצוב קטלוגים לחפצי נוי, כריכות ספרים, פליירים פרסומיים ועוד המון דברים חשובים.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

איפה בחולון לומדים עיצוב גרפי או תקשורת חזותית ? הכל מתחיל עם תיק עבודות מרשים.

לכל אחד מאיתנו יש תעודת זהות שאומרת מה הוא ומי הוא ומי המשפחה שלו. גם בעיצוב גרפ זה ככה ומדובר על תיק העבודות. מדוע אנשי מקצוע שמסיימים לימודי גרפיקה ועיצוב גרפי משקיעים כל כך הרבה זמן ומאמץ בבניית תיק העבודות שלהם? תיק העבודות של המעצב משמש כמבחן קבלה לעבודה בה הוא מעוניין אם כשכיר ואם כעצמאי. על מנת לעבור את המבחן, על תיק עבודות זה להיות מרשים ומקורי. מה צריך להיות חלק מתיק העבודות? בתיק עבודות מקצועי צריכות להיות עבודות שונות ומגוונות, שנעשו בטכניקות שונות. חשוב להתאים את תיק העבודות למשרה אליה תרצו להתקבל, לדוגמא: אם אתם מנסים להתקבל לעבודה במשרד פרסום, כדאי להציג עבודות כמו מודעות שיווקיות, שלטי חוצות, לוגואים שעוצבו, פלאיירים שעבדנו עליהם וכדומה, ואם אתם רוצים להתקבל לעבודה כמעצבי אתרים, חשוב שתציגו באנרים, כפתורים ודפי אינטרנט שעיצבתם.

פרסום סולוחולון בניית תיק עבודות למעצבים גרפיים הצגת תיק העבודות

כיום, לכל מעצב גרפי שעובד בפרילנס יש אתר אינטרנט בו הוא יציג את העבודות הטובות ביותר שלו וכל איש מקצוע המחפש עבודה בחברה יבנה תיק עבודות מרשים להדפסה, תיק עבודות אותו יציג בפני כל מעסיק פוטנציאלי, על מנת להראות את יכולתיו המקצועיות, להציג את סגנון העיצוב שלו ולהשאיר רושם בלתי נשכח.רושם זה הוא מה שיכריע האם נקבל עבד זו או אחרת כפרילנסרים או האם נתקבל לעבודה כשכירים במשרד פרסום כלשהוא.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/