קורס עיצוב גרפי בגליל

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי בגליל

אם אתם רוצים לעבוד בתחום העיצוב הגרפי אתם צריכים ללמוד לשם כך. עיצוב גרפי הוא תורה שלמה העוסקת באופן שילובם של טקסט ותמונה בשביל להעביר מסר מסויים, תחום העיצוב הגרפי משמש עבור הפקה של מוצרים שונים כמו עיצוב של טקסטים מודפסים, עיצוב אריזות, בין אם מדובר באריזות של בושם, או באריזות של קופסאות אוכל מרובעות למיניהם, המעצב הגרפי לומד את הטכניקות לבנות אריזות כאלו, עיצוב עבור פרסום, ניירת משרדית, לוגואים, פלייארים, מעטפות וכו', עיצוב עבור משחקים, משחקי מחשב, משחקים לאינטרנט, אפליקציות וכו, עיצוב כל מיני ממשקים לטלוויזיה, עיצוב ממשק משתמש לתוכנות משחקים, למערכות מידע, איור אנימציה וכו'. עיצוב גרפי הוא תחום נרחב ואפשר להגיע איתו למקומות שונים.

פרסום סולו

ללמוד עיצוב גרפי בגליל חומר הלימודים בקורס לעיצובים גרפיים

אם אתם רוצים להיכנס למסלול של גרפיקאים תצטרכו להתחיל מהבסיס, ביצועיסטים שמבצעים את ההנחיות של המעצבים הגרפים, זהו המסלול השני, המסלול של מעצב גרפי הינו הרבה יותר מורכב ודורש הבנה גרפית רחבה ביותר והבנה של הפקת עיצוב נכון ומתאים להעברת מסר שרצה לקוח להעביר. במסלול הראשון, המסלול לגרפיקאי שהוא יותר לתחום הביצועיסטי, התלמידים ילמדו קצת רקע כמובן על צבע, טיפוגרפיה, קומפוזיציה, קצת איורים עם התלמיד רוצה קצת ללמוד, אך חשוב להבין שעיקר הלימדים הן התוכנות הגרפיות, למידה של הממשק של כל תוכנה גרפית, התוכנה הראשונה והמובילה ביותר בתחום העיצוב הגרפי היא פוטושופ, גרפיקאי ילמד לעבוד איתה לפי הנחיות שיתנו לו בקורס, הגרפיקאי ילמד לפני ביצוע כל תרגיל, דבר ראשון את הבסיס, איך הממשק של תוכנת הפוטושופ נראה, איך הוא עובד, מה תפקידו של כל כלי וכלי, איך לעבוד עם טקסטים, איך איך מעבדים תמונות למטרות שונות ועוד.

לימודים עיצוב גרפי להיות מעצבים גרפיים בגליל ללמוד פוטושופ

פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם ותתחילו מן הסתם איתה, אתם תקבלו לעבוד עם מספר תמונות תלמדו לעשות עליהן מניפולציות, אפקטים, לשלב אותם עם טקסטים לפי הנחיות של המורה, תלמדו לשלב תמונות, לעבוד עם מסכות, לעבוד עם שכבות, לעבוד עם טקסטים, אפקטים על טקסטים, אתם תלמדו שלבי עבודה נכונים ויעילים, לעבוד עם תיקיות, לרשום שמות על השכבות, לעבוד עם מברשות ועוד. כיך גם עם אינדיזיין ועם אילוסטרייטור

[youtube 1kkseMTya1A]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

קורסים גרפיקה ממוחשבת בגליל בתי ספר מכללות מסלול המעצב הגרפי

יש עוד אופציה והיא המסלול השני. המסלול השני, הוא מסלול קצת יותר מסובך, זהו המסלול של מעצב גרפי, המעצב הגרפי הוא זה שצריך לחשוב על העיצוב שיתאים להעברת המסר שבו מעוניין הלקוח, מעצב גרפי חייב לדעת סוגים שונים של עיצוב, מושגים בעיצוב יותר לעומק, כמו תורת הצבע, קומפוזיציה, חתך הזהב, פרספקטיבה טיפוגרפיה וכו' בנוסף לתוכנות שלומד הגרפיקאי, הגרפיקאי לומד קודם כל על חשיבה גרפית מהי, לומד להסתכל על דברים ועיצובים קצת אחרת, לומד לתת סגנון משלו, ניתן ללמוד את 2 המסלולים באמצעות מכללות שמעבירות שיעורים פרטיים דרך האינטרנט ועוזרות לתלמיד להתקדם שלב שלב בעזרת מורה מקצועי ומומחה כשכל אחד בבית שלו.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/