קורס עיצוב גרפי באזור השרון

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי באזור השרון

גרים באזור השרון ומחפשים ללמוד עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת? הגעתם למקום הנכון! כל ספר ילדים או כל קטלוג מעוצב בייחודיות לו, בכל ספר נראה שיש מעין תבנית שחוזרת על עצמה, גם עם התמונות, אותו דבר קטלוגים, כאן התמונה, כאן יש טור טקסט בצד ימני וכך גם בעמוד שאחריו ואחריו, איך עושים זאת, ואיך הפסקאות מיושרות כל כך יפה, הצבעים נבחרו בקפידה, יש רווח דומה בין הטקסט לבין הכותרת, זה נראה ממש טוב, נחמד שיש לכם עין לדברים, את המוצרים שאתם רואים לפניכם עיצבו מעצבים גרפיים והם למדו לימודי עיצוב גרפי, שם הם למדו את הכללים והחוקים והעבודה על התוכנות בעיקר אינדיזיין שעשתה את העימוד של אותם ספרים.

[youtube rSJAodv7BQ4]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

ללמוד באזור השרון עיצוב ספר ילדים על ידי עיצוב גרפי.

תעברו תהליכי עבודה שונים במהלך הלימודים בשביל לעשות עבודות איכותיות כמו ספרים, חוברות וקטלוגים בהדפסה. כדי שתוכלו לעצב ספר ילדים שכתב סופר ילדים שיפנה אליכם, אתם צריכים ללמוד פוטושופ, התוכנה הזו מעולה בעיצוב ועיבוד תמונות וגם ניתן לשלב איתה טקסטים מכל הסוגים והגדלים, אתם תלמדו שלרוב לא משתמשים ביותר משני פונטים בעיצוב, זה לא נראה טוב ועדיף לשמור על הפן המקצועי והאחיד.

[youtube X2HLLr4H6cI]

לימודים עיצוב גרפי באזור השרון עבודה עם חומרים שונים

את החומרים שתקבלו ממזמין העבוש תפתחו מן הסתם עם תוכנת פוטושופ, בתוכנת הפוטושופ תוכלו לעבוד עם התמונות שקיבלתם לתת להם עוד קצת אפקטים, עיצובים בפורמט הספר שלנגד עיניכם, אתם תתחילו למקם את התמונות, עם הרבה טקסט עדיף לעבוד עם אינדיזיין, את התמונות תעבדו בתוכנת הפוטושופ ועם אינדיזיין תמקמו את הטקסט, אתם לומדים כמובן  מעניינים, מסגרות להוסיף טקסט ולעשות עוד המון דברים.

[youtube Mg2pmmMHsiU]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

ללמוד באזור השרון להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים עבודה עם טקסטים

אינדיזיין היא תוכנה בה תעבדו גם אם תעבדו על טקסטים, אינדיזיין היא הרי לא תוכנת עיצוב, את העיצובים והשינויים בתמונות תעשו באמצעות תוכנת הפוטושופ והאילוסטרייטור, אם תצטרכו איורים ווקטורים להוסיף לעמודי הספר, בתוכנת האינדיזיין תוכלו ללמוד איך לעמד כל עמוד, איך לשלב טורי טקסטים עם תמונות, באופן כזה שהתמונה לא תוכל להשתלב יפה עם הטקסט והטקסט לא יפריע למיקומה והתמונה לא תפריע למיקומו, האלמנטים ייושמו בצורה מושכלת וטובה, ולפני שתעשו כך בכל עמוד, תשלחו דף טסט ללקוח, למזמין העבודה לראות אם אוהב את העימוד שביצעתם כדי שתוכלו להמשיך כך עם שאר הדפים בספר. כדאי לכם לבדוק את האופציה של לימודים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי.

[youtube 1kkseMTya1A]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

אילוסטרייטור

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/