קורס עיצוב גרפי באזור הדרום

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי באזור הדרום

גרים באזור הדרום ומחפשים ללמוד עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת? הגעתם למקום הנכון!אתם רואים כל יום לא מעט גרפיקות מסביבכם וחושבים לעצמכם, אני הייתי עושה זאת מעט אחרת, הייתי שם את התמונה בצד השני ואת הטקסט הייתי מגדיל ואת המאמר הייתי צובע בלבן, וכו'. נחמד מאוד שאתם ממש נלהבים בלשנות את הקיים, אבל צריך לדעת את זה נכון, לא רק להגיד אני הייתי משנה את התמונה לכאן ומחליף צבע, צריך לדעת להסביר למה לעשות את זה, ואת כל זה תדעו לאחר שתהיו מעצבים גרפיים.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

קורסים עיצוב גרפי באזור הדרום! פיתוח חשיבה גרפית כחלק מהלימודים

וודאו שיש תשומת לב בתוכנית הלימודים לחשיבה גרפית תוודאו את זה אפילו לפני שאתם נכנסים ללמוד בבית הספר, תבדקו באתר, אם באמת מצוין שם שתדברו על החשיבות בפיתוח החשיבה הגרפית שלכם, דבר זה יעזור לכם לבוא עם רעיונות הרבה יותר טובים ומבוססים כדי להעביר מסר דרוש. תוודאו שילמדו אתכם מושגים חשובים כמו קומפוזיציה נכונה, התורה שמסבירה איפה הכי נכון למקם אלמנטים לפי עיצובים שנעשו בעבר, לפי הצלחת המסר שהם העבירו והבנת הצופה, יש אפשרויות שונות של קומפוזיציות בשביל שהמסר יעבור, אתם תלמדו עליהם במסגרת לימודי עיצוב גרפי שלכם.

[youtube Mg2pmmMHsiU]

מכללות לעיצוב גרפי באזור הדרום לימוד תורת הצבע

צריך ללמוד צבעים מההתחלה ואת מה שנקרא תורת הצבע, לדעת איך לעשות כל צבע וצבע, מה מסמל כל צבע וצבע, באילו צבעים הכי חשוב ונכון להשתמש כדי להעביר מסר לגבי כל תחום ותחום, סגול ליוקרה, שחור לחוזק לעוצמה, אדום לחיים וכו'. חשוב גם ללמוד טיפוגרפיה, מדובר בתורת הכתב, יש אינסוף של סוגי כתב, תלמדו שסוג כתב גם יכול לעורר רגש כלשהו אצל הצופים ואתם צריכים ללמוד לדעת מה יעורר את הרגש הנכון, נכון שלא תמיד אפשר לדעת אבל אפשר לנסות עיצובים שכבר עבדו וכבר עוררו עניין פה ושם, אתם תלמדו את זה גם עיצוב גרפי שהיה אז וגם היום.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

בית ספר לגרפיקה ממוחשבת באזור הדרום להתקדם אט אט

החשיבה הגרפית שלכם תלך ותתפתח לאט לאט, אתם תראו שאתם יכולים לענות לשאלות של לא איך לשים אלמנטים אלא למה לשים את אותם אלמנטים, למה להשתמש באותו הצבע סוג כתב כזה וכן הלאה וזאת בהתאם ללמידה על עבודות קודמות שתעשו במהלך לימודיכם. בנוסף ללימוד התאורטי כמובן שתלמדו לעבוד עם התוכנות המובילות ביותר בלימודי העיצוב הגרפי שלכם. בידקו את האופציה של לימודים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי.

 

אילוסטרייטור

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/