קורס עיצוב גרפי איפה יש?

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי איפה יש?

מחפשים ללמוד קורס מעצבים גרפיים ולא יודעים איפה יש? מקצוע העיצוב הגרפי הוא לא עוד מקצוע, הוא דורש מיומנות רבה והמון השקעה. דבר ראשון שעולה להם לראש כששומעים את הביטוי "לימודי עיצוב גרפי", זה שמספיק שיודעים לצייר כמה קווים ולקשקש על מספר תמונות, קצת טקסט צבעוני וזהו, יש לי כרטיס ביקור או לוגו שאפשר למכור ללקוחות. במציאות זה לא ככה! כיום מרבית הלקוחות מבקשים לראות תיק עבודות איכותי לפני שאפילו מזמנים גרפיקאי לראיון עבודה. אפשר ליפול על לקוחות עם דרישות סבירות ואפשר גם ליפול על לקוחות עם דרישות מאד גבוהות, אתם חייבים שיהיה לכם תיק עבודות מרשים כזה שתוכלו להראות ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.

[youtube Mg2pmmMHsiU]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

אז איפה יש קורס מעצבים גרפיים ואיך מתחילים? איך יוצרים תיק עבודות מרשים ומיוחד?

בשביל זה צריך להכיר את הכלים השונים שתוכנות הגרפיקה השונות מציעות. אם יהיו אלה תוכנות איתן נעבוד ואם כלים מחשבתיים, הקשורים יותר לפיתוח החשיבה הגרפית, הבנה של תהליכים גרפיים בשביל ליצור מוצרים שונים, כגון: לוגו, ניירת משרדית אתר אינטרנט, באנרים וכו', במסגרת הלימודים, נחשף ונלמד להכיר מושגים רבים בעיצוב גרפי, כמו "קומפוזיציה נכונה" (נלמד איך למקם את הטקסט, התמונה, האיור וכו' במיקום מתאים, שיוכלו ביחד להעביר מסר חד ומובן לצופה), "תורת הצבע" (נלמד את משמעויות הצבע בעיצוב ואיך בעזרת הצבע הנכון ניתן להעביר מסר לצופה בצורה חדה וברורה) ועוד הרבה מושגים אחרים.

[youtube 1kkseMTya1A]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

קורסים בעיצוב גרפי איפה יש? באיזה תחום לעסוק?

רגע לפני שאנחנו מתחילים אנחנו צריכים לקבל כמה החלטות. כשאנחנו ניגשים לעבודה על תיק העבודות שלנו, אנחנו צריכים לחשוב באיזה תתתחום היינו רוצים להתמקצע; אם ברצוננו להתמחות בתחום הדפוס (לוגו, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים ומעטפות, פליירים, ספרים, קטלוגים וכו'), נדאג שתיק העבודות שלנו יורכב מהעבודות הטובות ביותר שלנו עם מוצרים מעין אלה. אם רצינו לעבוד בתחום האינטרנט, כמובן שנדאג שתיק עבודות שלנו יהיה דיגיטלי ויכלול עבודות כגון: באנרים בפלאש, באנרים סטאטיים בפוטושופ, דפי נחיתה בפלאש או פוטושופ, אתרי אינטרנט או אפליקציות שעיצבנו, לוגואים, ציורים דיגיטליים וכו'. בזמן הלימודים ניצור רבות מהעבודות הללו ואם ניתקל בקשיים, נוכל להתייעץ עם המורים והתלמידים האחרים שלומדים איתנו. אפשר גם ללמוד דרך האינטרנט בשיטת אחד על אחד. חשוב להשקיע מאמץ בכל פרוייקט על מנת לעשותו בדרך הטובה ביותר ולהשתמש בכל הידע שקיבלנו במהלך לימודינו בבית הספר לעיצוב גרפי, יידע בו נעשה שימוש מאוחר יותר.

 %d7%a4%d7%95%d7%98%d7%95%d7%a9%d7%95%d7%a4-%d7%97%d7%99%d7%a0%d7%9d-%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a1%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9d

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/