קורס ספרות גברים

בית ספר לקישוטי ציפורניים בבאר שבע
בית ספר לקוסמטיקה וציפורניים בבאר שבע

לימוד ספרות גברים – חלק חשוב מקורס עיצוב שיער ותספורות! מה חשוב לדעת?

הגברים היום דואגים למראה החיצוני שלהם ולטיפוח יותר מאי פעם. כך הם משקיעים את הזמן גם בבחירת ספר מקצועי, מתוך ההבנה שהאדם המיומן יידע לעשות את העבודה הכי טוב שאפשר. זוהי הזדמנות נהדרת לעוסקים במלאכת עיצוב השיער להרחיב את מעגל הלקוחות באופן ניכר. הדרך לשם מתחילה עם קורס ספרות לגברים, כמובן. הקורס הזה, כשהוא נלמד במוסד מקצועי ועל ידי סגל מהשורה הראשונה, הוא קורס שמהווה הזדמנות להשתלב בעולם אסתטי ועשיר במיוחד. אז מה בדיוק לומדים במסגרת הקורס, ואיך תדעו לבחור את המסגרת המתאימה לכם באמת?

המטרה: היכרות עם עולם חדש ועשיר

אם בעבר הייתה קיימת תפיסה לפיה תספורת גברים היא פשוטה למדי, הרי שהיום האפשרויות רבות ומגוונות. גברים רבים מעדיפים לשנות את גווני השיער, לקצר או להאריך אותו על פי צו האופנה, ואף להחליק אותו מטעמי נוחות ואסתטיקה.

קורס ספרות גברים הוא הקורס שמעניק לאנשי ולנשות המקצוע את הידע הפרקטי הדרוש. זוהי ההזדמנות לעבור הכשרה ולרכוש מיומנות בנושאים שונים מעולם עיצוב השיער לגברים, ועם תרגול רב בוגרי ובוגרות הקורס משתלבים בתחום בקלות רבה. למידע נוסף על קורס ספרות גברים לחצו כאן.

קורס ספרות גברים – מה לומדים?

במסגרת קורס ספרות גברים תרכשו, כאמור, המון ידע פרקטי. הידע הזה נחלק לכמה נושאים מרכזיים, ובבסיסם ביצוע תספורת באמצעות מסרק ומספריים, מכונת תספורת וכלים מקצועיים שונים. ההיכרות עם כלי העבודה הללו, לצד שליטה במבחר תספורות וסגנונות, הם אלה שיאפשרו לכם להציע לכל גבר את המענה הנכון עבורו. כך תוכלו לשלב בין הטעם האישי וההעדפות של הלקוח לבין הידע והניסיון שלכם, וההיכרות עם הטרנדים הלוהטים ביותר.

תרגול מעשי הוא חלק מהמשחק

חשוב לזכור שבמסגרת קורס ספרות גברים תקבלו שעות תרגול רבות, ויש לנושא הזה משמעות אדירה בצאתכם אל העולם האמיתי לאחר השלמת הלימודים. גם אחרי עשרות שעות לימוד, התיאוריה בוודאי איננה מספיקה.

כדי שתוכלו לבנות תיק עבודות, לתרגל ולשפר מיומנויות, תצטרכו לתרגל את סוגי התספורות ואת השימוש במכשירים השונים, כבר במהלך הקורס. תדעו איך להחזיק כל כלי בצורה נכונה, אילו תספורות קיימות, איך מתאימים תספורת לסוג שיער ולמבנה פנים, איך עובדים נכון עם מכונת תספורת ועם מספריים, אילו צבעים מתאימים לכל גבר ואיך בכלל צובעים את שיערו של הלקוח באופן המדויק ביותר. עם תרגול על בובה, ובהמשך על לקוחות אמיתיים, תקבלו את כל הכלים ובעיקר את זמן התרגול והמיומנויות שאתם צריכים כדי להצליח גם במספרה הפרטית שלכם.

איפה כדאי ללמוד קורס ספרות גברים?

כמו בכל תחום אחר, גם בכל הקשור לבחירת קורס ספרות גברים חשוב לתת דגש רב למקצועיות הסגל ולניסיון שלו. אנשי המקצוע הטובים ביותר ירכיבו סגל שמעניק לכם את כל המידע שאתם צריכים, הן ברמה התיאורטית והן ברמה המעשית. השילוב הזה הוא קריטי כדי שתוכלו ללמוד את כל סודות המקצוע, את היסודות ואת הפרטים המורכבים והרגישים ביותר. שימו לב גם לתוכן הקורס, להיקף הלימודים ולמידה שבה תזכו להתנסות בעצמכם, "ללכלך" את הידיים ולהרגיש את העבודה, את הלקוחות ואת התוצאה הסופית.

בית ספר וחנות למקצועות היופי בבאר שבע
המכללה לאסתטיקה מציעה מגוון רחב של קורסים ומוצרים הקשורים לעולם היופי. קורס הדגל הינו הקורס לקוסמטיקה המצויין שנערך במכללה, בנוסף נלמדים קורסים לאיפור, איפור קבוע וכמובן מגוון קורסים לבניית ועיצוב ציפורניים.בקומפלקס המכללה, תוכלי למצוא חנות עם מגוון ענק של מוצרי יופי וטיפוח, לשוק המקצועי או הפרטי במחירים מעולים ושירות ללא תחרות. התקשרי 08-6236191