קורס גרפיקה ממוחשבת למבוגרים

בחורה עם מחשב נייד

קורס גרפיקה ממוחשבת  למבוגרים

מי שרוצה ללמוד עיצוב גרפי חייב לוודא שהמכללה מלמדת את כל החומר התיאורטי והמעשי. עליה גם ללמד עבודה עם תוכנות עימוד ותוכנות לעיצוב לאינטרנט, למקרה שהתלמיד ירצה או שזה כלול בתכנית הלימודים. אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, אינכם יכולים להרשות לעצמכם לבחור במכללה לא מקצועית, שמעבירה תכנים מיושנים.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

קורס גרפיקה ממוחשבת  למבוגרים לעשות את כל הבדיקות.

אם אתם רוצים לעשות איורים ועיצובים שונים אתם לא חייבים להיות עם כשרון לציור היום בעידן המחשבים. כדאי לתלמידים בעלי כשרון בציור, שאוהבים לחשוב, לחקור וללמוד, לתרגל ולשדרג עיצובים, תלמידים הרוצים ללמוד במכללה לעיצוב גרפי ולהיכנס לעולם העיצוב הגרפי בצורה הכי מקצועית והכי טובה שניתן, לוודא עם המכללה, בה הם מתעניינים, שהיא באמת יכולה לתרום לפיתוח החשיבה הגרפית שלהם.התוכנות שהתלמידים ילמדו ( התוכנות הגרפיות פוטושופ ואילוסטרייטור ו תוכנת אינידיזיין לעימוד ספרים) הם הכלים עימם ניתן יהיה להוציא את הרעיונות מהכוח אל הפועל.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

קורס גרפיקה ממוחשבת  למבוגרים קצת על פוטושופ ועוד

תוכנת פוטושופ היא אחת התוכנות הקריטיות עימן ניתן לעצב כמעט כל דבר שרוצים. חשוב לדעת לא רק לשים תמונות ולחתוך אותן, אלא גם לחשוב על הנושא, על האווירה שרוצים שהעיצוב ישדר. לא רק איך לבצע את המשימה, אלא גם איך לחשוב עליה לפני כן, באיזה תמונות להשתמש, לדעת שאם משתמשים בתמונות באיכות ירודה, זה רק יפגע בעבודה ולכן צריך למצוא תמונות ברזולוציה גבוהה יותר ורק אחרי כן לעבוד עליהן ולשלבן בעיצוב. זה משהו שכל מוסד לימוד שמכבד את עצמו חייב ללמד

קורס גרפיקה ממוחשבת  למבוגרים עיצוב לוגואים

אילוסטרייטור היא תוכנה שעימה יוצרים בין השאר לוגואים וזה עוד משהו שיהיה חלק מלימודי עיצוב גרפי (תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית ואינטואיטיבית, היכולה לשמש ככלי נהדר בידי מעצב גרפי, שכבר תכנן לו בראש מה לעצב והוא רק צריך את הכלים הנכונים ביד). בררו פרטים לגבי לימודים בנושאים אלו גם דרך מכללות אונליין המעבירות לתלמידיהן, יחד עם מורה פרטי בשיטת אחד על אחד.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/