קורס גרפיקה ממוחשבת בשלומי

בחורה עם מחשב נייד

קורס גרפיקה ממוחשבת בשלומי

מחפשים ללמוד עיצוב וגרפיקה בשלומי והצפון? הגעתם למקום הנכון! יש היום לא מעט אנשים שמחפשים את דרכם בעולם הקריירה והעסקים ומתבלבלים מים האפשרויות העומדות בפניהם. אנשים רבים, המחפשים ללמוד מקצוע או לעשות הסבה מקצועית אל תחום מעניין ומרתק בו יהיו מאותגרים, פונים היום אל תחום לימודי הגרפיקה. תחום זה הוא תחום ויזואלי, יצירתי שניתן למצוא בו עבודה בחברות רבות ולהתמחות בנושאים שונים ומגוונים. ניתן גם לעבוד כגרפיקאי או כמעצב גרפי כפרילנסר עצמאי, מהבית. מעצב גרפי חסר נסיון יוכל להרוויח כ 7500 ש"ח כשכר התחלתי וככל שיצבור נסיון, כך תגדל משכורתו ובהמשך דרכו יוכל להרוויח אף מעל ל-15000 ש"ח. אנשים יצירתיים, שאוהבים ונמשכים לתחום הגרפיקה והעיצוב, ימצאו סיפוק רב בלימודים בבית הספר לגרפיקה ובעבודה לאחר שיסיימו את הלימודים ויהיו מוכנים עם תיק עבודות.

עיצוב גרפי לימודים בשלומי אז מה עושים לאחר שמחליטים על לימודי גרפיקה?

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

התלבטתם המון זמן ועכשיו אתם צריכים להכריע, ואתם מבינים שלימודי גרפיקה הם מה שמעניין אתכם. לאחר שהחלטתם להתחיל בלימודי הגרפיקה, אתם רוצים למצוא בית ספר מתאים וטוב. כדאי לכם להכין רשימה של בתי ספר ומכללות פוטנציאליים ולבדוק אילו תכניות לימודים הם מציעים ומה מסלול הלימודים שלהם. בנוסף, רצוי לדבר עם מספר מבוגרי בתי ספר אלה, להתעניין ולשאול מה הם חושבים היום על בית הספר בו למדו, האם הלימודים היו באיכות טובה, האם המורים לימדו בצורה ברורה, ובקיצור, האם הם ממליצים על בית הספר. אתם יכולים לבדוק גם אצל חברים וקרובים אם יש מישהו שהם מכירים שלמד גרפיקה ויש לו המלצות כלשהן. לבסוף, וודאו שבית הספר בו אתם מתעניינים מלמד תוכנות עדכניות ובמידה ואתם מתכננים ללמוד עיצוב גרפי, וודאו שילמדו אתכם גם לפתח את החשיבה הגרפית שלכם שתעזור לכם בתכנון העיצוב והפרוייקט. בגלל שיש היום מעצבים גרפיים רבים לקוחות מחפשים את הטובים ביותר אז אל תתפשרו, לימדו במקום שיכין אתכם הכי טוב שאפשר.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

שלומי קורסים בגרפיקה – פוטושופ אילוסטרייטור אינדיזיין בניית אתרים אז מה לומדים בעיצוב גרפי?

יש לא מעט דברים שניתן ללמוד במסגרת לימודי עיצוב גרפי. במסגרת לימודי הגרפיקה, תוכלו ללמוד עיצוב גרפי ולצאת עם תעודת הסמכה של "מעצב גרפי" או שתוכלו ללמוד תוכנה תוכנה ולעבוד כגרפיקאי בתום לימודיכם. תוכלו גם ללמוד עיצוב ובניית אתרים ועוד המון דברים.

התוכנות הגרפיות שתלמדו בכל אחד מהמסלולים יהיו התוכנות המתקדמות ביותר, התוכנות מבית אדובי, לדוגמא: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. תוכנת פוטושופ הינה תוכנה גרפית העובדת על פיקסלים ומיועדת לעיצוב, עיבוד ועריכת תמונות. ניתן לעשות בה כל דבר החל מיצירת רקע מיוחד וכלה בעיצוב פוסטרים פרסומיים בהם תשלבו תמונות וטקסט ולהם תוסיפו אפקטים. סביר להיח ששמעתם על פוטושופ בדרך זו או אחרת. תוכנת אילוסטרייטור הינה תוכנה גרפית מצויינת ומדוייקת, המיועדת ליצירת איורים דיגיטליים כווקטורים ומאפשרת לשנות את גודל האלמנטים ללא כל פגיעה באיכות ההדפסה שלהם. תוכנת אינדיזיין היא לא תוכנה גרפית, אלא תוכנת הוצאה לאור, המיועדת לעיצוב ועימוד ספרים, מגזינים וחוברות, בהם ניתן לשלב טקסט עם אלמנטים גרפיים שנעשו בתוכנות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור. זו תוכנה שעושים בה שימוש בתי דפוס ואחרים.


ללמוד להיות מעצבים גרפיים וגרפיקאים בשלומי פיתוח חשיבה גרפית

אז אחרי שהתלבטתם מה ללמוד והחלטתם ללכת על עיצוב גרפי, אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם בנוסף לפיתוח המיומנות בעבודה המעשית עם התוכנות. ילמדו אתכם מושגי יסוד מתחום העיצוב כגון: קומפוזיציה נכונה, טיפוגרפיה, תורת הצבע ועוד; כך תדעו לתכנן את הפרוייקט מרגע שתקבלו אותו ועד שתגישו אותו.
במסגרת לימודי הגרפיקה, יעזור לכם המורה ויכוון אתכם גם בבניית תיק העבודות שלכם, שיכריע בהמשך אם תתקבלו לעבודה או לא. תיק עבודות זה חייב להיות מקצועי ומרשים, מאחר והוא בעצם מבחן הכניסה שלכם אל החברה בה אתם מחפשים עבודה. עם תיק עבודות מרשים הרבה פרוייקטים ייפתחו בפניכם.

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/