קורס גרפיקה ממוחשבת אונליין – ללמוד גרפיקה באינטרנט

בחורה עם מחשב נייד

קורס גרפיקה ממוחשבת אונליין – ללמוד גרפיקה באינטרנט

החשיבות בעולם הגרפיקה ועיצוב  – כיצד להיות מעצבים גרפיים – רוצים להיות גרפיקאים ומעצבים מקצועיים ולא יודעים מאיפה להתחיל? אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית ורוצים לדעת איך עושים את זה? גרים רחוק מבתי ספר לגרפיקה ומכללות לעיצוב גרפי הכתבה הזאת מיועדת בשבילכם. עולם העיצוב הגרפי התפתח בשנים האחרונות בצורה מדהימה ונוכל לראות את שילובם של גרפיקאים ומעצבים מקצועיים גם בענף ההיי-טק. זה לא משנה אם אתם גרים בתל אביב ירושלים או אילת תוכלו ללמוד מהבית דרך האינטרנט את תחום הגרפיקה ועיצוב.

מחסור בענף הגרפיקה ממוחשבת

אם בעבר רוב הבוגרים היו פונים אך ורק לעולם הדפוס היום נוצר מחסור בשני הענפים ובוגרים מסלול לימודי עיצוב גרפי פונים לעבוד גם בחברות ההיי-טק. הביקוש מצד התחומים האלה יצר מחסור עצום ומשבר בתעסוקה בשני התחומים. כיום גרפיקאים יכולים להתחיל עם שכר מאוד גבוה בתקופה קצרה לאחר הלימודים.

[youtube uTk6H-VNWuk]

כדי ללמוד גרפיקה ממוחשבת צריך להתחיל עם חוקי הגרפיקה ושילובם בתוכנות של חברת אדובי. לימודי חוקי הגרפיקה ממוחשבת

כדי ללמוד גרפיקה ממוחשבת צריך להתחיל עם חוקי הגרפיקה ושילובם בתוכנות של חברת אדובי. במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לעצב בצורה נכונה תוך חשיבה על קהל היעד כגורם חשוב מאוד. תורת הצבעים ומימוש הגרפיקה בצורה של אלמנטים ויזואליים מושכים למטרה של קידום מכירות או שיווק עסקים באינטרנט. הרשתות החברתיות כגון פייסבוק ואינסטגרם ייצרו ביקוש מסיבי למעצבים כדי לתת פתרונות וגרפים לעסקים.

כיום יש יותר אלטרנטיבות לעסקים לפרסם לעומת העבר עקב השינויים הטכנולוגיים שמאפשרים לפרסם במחירים מאוד נמוכים לעסקים. מעצבים גרפיים בתקופת הלימודים לומדים כיצד לעצב גרפיקה פרסומית לכל מטרה גם לעולם הדפוס אבל בעיקר לאינטרנט.

במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת אונליין תלמדו את התוכנות של חברת אדובי – התוכנות הגרפיות של חברת אדובי כמה מילים

במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת אונליין תלמדו את התוכנות של חברת אדובי ואת חוקי עיצוב תכניסו לתוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. לכל תוכנה יש תפקיד אחר בקריירת המעצבים גרפים והשילוב של כל התוכנות יחדיו מאפשר להוציא עיצוב גרפי מושלם. באמצעות הפוטושופ תעבדו על תמונות ותכינו עיבודים גרפיים לקידום מכירות, באמצעות אילוסטרייטור תבנו תדמית לעסקים כגון לוגואים + עבודה על קווים וצורות, באמצעות תוכנת אינדיזיין תבנו חוברות וקטלוגים. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל למקומות עבודה.

תיק עבודות גרפיקה ממוחשבת הוא הדבר היחידי שיפתח לך  דלתות בעולם ההיי-טק ומשרדי הפרסום

תיק עבודות גרפיקה ממוחשבת הוא הדבר היחידי שיפתח לך  דלתות בעולם ההיי-טק ומשרדי הפרסום. כיום מה שבודקים זה כיצד אתם מעבירים רעיונות בעיצוב גרפי לאלמנטים ויזואליים. זה לא משנה איפה למדתם ואיזה מכללה לעיצוב גרפי או בית ספר לגרפיקה מה שרוצים זה אך ורק לראות כיצד אתם מעבירים רעיונות של לקוחות לעיצוב גרפי מושלם. בתחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו אין קשר לניסיון בעיצוב גרפי ולעתים גרפיקאים מתחילים יכולים להתברג במהירות למקומות עבודה היות והם באים עם טרנדים חדשים וסגנונות לעיצוב שלא נראו עד כה. במדור דרושים של פייסבוק אפשר למצוא אינספור מקומות עבודה שמחפשים יומיומית בוגרים לגרפיקה ממוחשבת.

 

[youtube SJGxn7GoHvo&t=2s]

ללמוד אונליין גרפיקה ועיצוב איך זה קורה

לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנת חיבור שבית ספר מספק לכם לכל אורך הלימודים. באמצעות התוכנה המדריכים בגרפיקה יכולים לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שיש לכם במחשב. המורה האישי שלכם אחד על אחד יעבוד על העכבר שלכם ויזיז לכם אותו תוך כדי הסברים על עולם הגרפיקה הממוחשבת. לאחר ההסברים של המורה אתם תצטרכו לתרגל את החומר ולראות שאתם באמת מבינים את התרגיל שנלמד. לכל אורך הקורס את תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לפתח את היצירתיות בעיצוב ולבנות תיק עבודות מקצועי שיפתח לכם דלתות בתעסוקה בישראל ובעולם כולו. תוכלו לראות בקישור הבא איך ללמוד אונליין מהבית אחד על אחד באמצעות מדריכים לגרפיקה בצורה אישית ופרטית במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה ממוחשבת.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/