קורס גרפיקה מזורז

בחורה עם מחשב נייד

קורס גרפיקה מזורז

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי ואתם מחפשים מכללה שכל מהותה היא ההצלחה שלכם ולאו דווקא ההכנסה שלה מכם אתם צריכים לקרואת את זה. אנשים רבים שלמדו מקצוע כלשהו מגלים ששוק העבודה היום לא מאיר להם פנים. בעידן הטכנולוגי של היום, ועם התקדמות האינטרנט חברות הייטק וסטארטאפ ממשיכות לחפש ולהציע עבודה לאנשי מקצוע טובים בתחום הגרפיקה. גרפיקה צריך ללמוד אצל מי שרוצה שתצליחו, מכללה הדואגת לתלמידיה ומלמדת את החומר ברצינות וביעילות.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

קורס גרפיקה מזורז מה לומדים במכללה כזו?

קודם כל צריך לצוא מקום שמלמד את כל החומר מההתחלה. יותר מאוחר ילמדו התלמידים בה מושגים מתחום העיצוב כמו קומפוזיציה נכונה, חתך הזהב, טיפוגרפיה, תורת הצבע, שימוש מושכל באור וצל על מנת להביע עומק, הבנה של סגנונות עיצוב שהיו מקובלים בעבר כמו גם סגנונות עיצוב המקובלים היום, מה היה הרעיון מאחורי לוגואים מצליחים, מה היה המסר שניסה המעצב להעביר ועוד. מכללה טובה גם תלמד אתכם איך לשווק את עצמכם בצורה יעילה, כיצד ליצור פגישות עם לקוח, מהן סקיצות, מהו לוגו, איך הלקוח קשור לדרך יצירתו של הפרוייקט הגרפי למה חשוב לשאול את הלקוח לגבי קבל יעד, מטרת המוצר ועוד המון דברים.

קורס גרפיקה מזורז עבודה עם תוכנות גרפיות

קודם כל ולפני הכל אתם צריכים להכיר את התוכנות הגרפיות השונות ולדעת איך לעבוד עימן.. גם כאן מתחילים מן הבסיס. תלמדו לעבוד עם תוכנות גרפיות מהמובילות בתחום העיצוב הגרפי, תוכנות כגון: פוטושופ, ואילוסטרייטור. פוטשופ היא תוכנה גרפית נפלאה לצרכי עיבוד תמונה. בתוכנה זו ניתן להוסיף אלמנטים, לעשות תיקוני צבע, לעבוד עם טקסטים וסוגי כתב שונים וליצור אפקטים גם בטקסט וגם בתמונות.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

קורס גרפיקה מזורז ללמוד אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה שכל מעצב גרפי חייב להכיר וללמוד לעומק. זוהי תוכנה ווקטורית מדהימה בה ניתן ליצור איורים דיגיטליים, הניתנים להגדלה והקטנה ללא כל פגיעה באיכות האובייקט. זוהי תוכנה מצוינת ליצירת לוגואים בכל פורמט, jpg gif png וכו'. בהתאם לדרישות השוק תלמדו גם לעבוד עם תוכנת אינדיזיין שהיא תוכנת עימוד נדרשת בכל משרד פרסום, שצריך לעמד מגזינים וקטלוגים לאופנה, לחפצי נוי וכו'; תוכנה אשר מיועדת לבתי דפוס ולעימוד של ספרים. ילמדו אתכם על מאפייני התוכנה השונים ואיך היא יכולה לעזור לכם לעמד ספר עבור לקוח. את כל זה ועוד תוכלו גם ללמוד במכללות המלמדות קורסים בתחום דרך האינטרנט בשיטת לימוד של "אחד על אחד" עם מורה פרטי כשכל אחד בבית שלו.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/