קורס גרפיקה ובניית אתרים

בחורה עם מחשב נייד

קורס גרפיקה ובניית  אתרים

לכל מכללה ללימוד עיצוב גרפי יש את הרמה שלה ויש מכללות שלא משקיעות יותר מידי אלא נותנות לתלמיד לעבוד לבד ולצוא תכנים ברשת. אולי במזל הוא מצליח ליצור קשר עם חבר או שניים מהלימודים ומנסה להשלים עם המחברת שלהם, דבר זה לא טוב שיקרה, לא הוגן ולא צודק, תלמיד בא ללמוד מקצוע משלם ממיטב כספו לשם כך והמורה מהמכללה פשוט רץ בחומר, העיקר להספיק את החומר, העיקר להראות שעברנו על החומר, יצליחו, לא יצליחו זאת לא הבעיה שלי. זהו שזו כן הבעיה של המכללה, מי שכבר נכווה ממכללה כזו או אחרת יזהיר את השאר.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

קורס גרפיקה ובניית  אתרים איך יודעים אם זו המכללה המתאימה?

לא בעיה לזהות את המכללות הפחות טובות על פי התלמידים שמתקשים ללמוד, במקרה הרע הם לא מגישים שיעורים בכלל, ומורה שלא בודק לא מתעניין לא שואל, אינו מורה טוב, מורה שפשוט רץ בחומר כדי להספיק ממש נותן למכללה ציון של מספיק בקושי, אפשר להתלונן על המורה, או בגדול על המכללה, אבל למה להגיע לכך, עדיף לבדוק את הדברים הללו מראש במכללה שאתם רוצים ללמוד בה, תשאלו תלמידים שכבר לומדים, שאלו אותם, איך החומר מועבר, מה עושים עם תלמידים שמתקשים, איך הרמה בלימודים, האם הם מעבירים את החומר בצורה הטובה ביותר.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

קורס גרפיקה ובניית  אתרים רק מכללה טובה ואיכותית!

קורס גרפיקה ובניית  אתרים כמובן שכל עובדת במכללה תגיד לכם שהיא המכללה הכי טובה, אסור להן להגיד משהו לרעת המכללה, גם אם היו רוצות ולכן זה תלוי בתשאול נכון שתעשו גורמים שלא ממש תלויים, בעיקר תלמידים שסיימו במכללה, יש תחושה רווחת כזו שתלמידים רוצים לעזור לתלמידים אחרים ו"לפגוע" במכללה שלדעתם לא פעלה לטובתם, הם בשמחה יספרו לכם על התנהלות המכללה לטובה ולרעה וברור שהם ימליצו גם ללמוד באותה מכללה.

ללמוד לעבוד עם התוכנות

הדבר המרכזי שתלמדו במכללה לעיצוב גרפי הוא איך לעבוד עם התוכנות הרלוונטיות, תלמדו לעבוד על פוטושופ התוכנה המעולה לעיצוב ועיבוד תמונה, אילוסטרייטור תוכנה וקטורית לאיורים וליצירת לוגואים וכמובן המלכה הבלתי מעורערת כשזה נוגע לעימוד ספרים חוברות קטלוגים וכו' אינדיזיין, אי אפשר בלעדיה סופר מכניס אליה ספר לעימוד ויוצא עם ספר מוכן וערוך להדפסה. כדאי לכם לברר עם מכללות שמלמדות בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי.

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/