קורס בגרפיקה יום בשבוע

קורס בגרפיקה יום בשבוע

בעולם של היום ניתן להגיע לכל מידע שרוצים בקלות רבה. , אתם פשוט מקישים מספר מילים בגוגל וכבר מופיעה לכם רשימה של אתרים שרלוונטיים לחיפוש שלכם, בעלי עסקים היו מאוד רוצים להופיע ברשימה הזו, ולכן מומלץ שהם ידאגו לבנות לעצמם אתר אינטרנט יפה וטוב שישכיל להופיע גם בעמוד החיפוש של מנוע גוגל.

קורס בגרפיקה יום בשבוע בנייה של אתרים – מקצוע מצויין!

אין עסק שלא צריך אתר אינטרנט והיום כולם כבר מבינים את זה, אתם יכולים ללכת ללמוד את המקצוע במכללות לבניית אתרים ואתם יכולים לשלוח מיש.הו מהעובדים שלכם ללמוד את המקצוע אם לכם אין זמן כי אתם צריכים לתפעל את העסק. לפני שאתם הולכים לבחור במכללה לבניית אתרים מתאימה, תחשבו מה אתם רוצים ללמוד, האם יש לכם את הזמן והרצון להשקיע, בכל מקום לימודים תקבלו סילבוס שונה וחומרי לימודים רבים

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

קורס בגרפיקה יום בשבוע לעבוד עם התוכנות הרלוונטיות

בשביל לבנות אתרים לאינטרנט צריך לדעת מהן השפות הרלוונטיות בשביל זה, יש  html  ו– css ו javascript jquery ועוד הרבה אחרות. בנוסף אתם צריכים ללמוד לעבוד עם כמה תוכנות, יש את התוכנות לבניית אתרים, יש את notepad כתבן בעברית, זו התוכנה הכי פשוטה הכי בסיסית בלי הרבה פונקציות, היא נמצאת אפילו בכל תוכנת windows בכל גרסא. על מנת שתוכלו לעבוד עם notepad עליכם לדעת את שפת התכנות הבסיסית קודם html. כשתלמדו html תלמדו לכתוב קוד שמבצע פקודות בעיקר ויזואליות כמו צבע רקע, צבע טקסט, סוג טקסט, גודל טקסט, הטמעת תמונה, טבלאות עימוד ועוד המון דברים.

תוכנת בנייה

דרימוויבר היא התוכנה באמצעותה בונים בפועל את האתרים השונים. התוכנה הזו מלאה בפונקציות ובקוד ואלמנטים גרפיים שעוזרים למתכנת בה לראות את דפי האתר שהוא בונה ומעצב לפני ההצגה בדפדפן, בניגוד ל notepad שהיה צריך לשמור את הקובץ בסיומת html  או htm ואז לפתוח אותו באמצעות דפדפן כלשהו. במהלך הלימודים תלמדו גם לעבוד על תוכנות גרפיות, כשתוכנת פוטושופ היא דוגמא מצויינת לכך. עם תוכנה זו בעיקר תוכלו ליצור רקעים מקסימים לדף האינטרנט שלכם או אלמנטים עיצוביים וכו'.

יש לא מעט מכללות ואוניברסיטאו שמלמדות את זה אך היום אתם יכולים ללמוד און ליין דרך המחשב.

 

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/