קורס איפור מקצועי – נושאים ומידע חשוב

בחורה עם מחשב נייד

קורס איפור מקצועי – מה תלמדו בו?

יותר ויותר ישראלים, גברים ונשים כאחד, פונים להקמת עסק משלהם. הם מתמקדים בתחום אחד שמושך אותם יותר מכל, רוכשים את הידע ואת הכלים הדרושים, ויוצאים לדרך משלהם. כדי לעשות את זה נכון רצוי לבחור בתחום אטרקטיבי ומבוקש, ונדמה שאין ספק היום עד כמה האסתטיקה בכלל, והאיפור המקצועי בפרט, זוכים לאהדה גדולה. כדי להשתלב בתחום בצורה טובה, להגיע ללקוחות ולספק שירות מצוין, אתם זקוקים למסגרת לימודים מתאימה. אם כן, מה הוא קורס איפור מקצועי ומה אתם עומדים ללמוד במסגרת הזו?

יסודות וסוגי איפור

קורס איפור מקצועי יתחיל מלימודי היסודות, ואף מרקע היסטורי על התפתחות התחום ועל מקומו של הענף בחיי היומיום שלנו. משם נתחיל לצלול פנימה אל עולם של סגנונות וצבעים, ונכיר סוגי איפור שונים – מאיפור פנטזיה ועד לאיפור ערב או כלות. לכל סגנון ולכל מטרה צרכים שונים וייחודיים, וכדי לקבל תוצאה טובה באמת נדרשים כלים פרקטיים וידע מקצועי, לצד תרגול רב. רק כך תוכלו להגיע לרגעי האמת עם ביטחון מלא בכישורים שלכם ובמיומנות שצברתם.

איפור שפתיים ועיניים

עוד מרכיב חיוני שחשוב שיהיה נוכח בכל קורס איפור מקצועי, הוא התאמת האיפור לחלקי הפנים. באופן טבעי נדרשת מיומנות שונה לאיפור העיניים ביחס לאיפור שפתיים או לעיצוב גבות. כל פרט חשוב בפני עצמו, וכולם יחד מרכיבים את התמונה הכוללת, וכדי שתוכלו להגיע לתמונה מושלמת באמת תצטרכו להכיר את הפרטים הקטנים ואת שילוב הנכון ביניהם.

למידע נוסף על קורס איפור מקצועי במכללה לחצו כאן.

ניתן גם לשוחח עם יועצת לימודים בטלפון 08-6236191

קורס איפור מקצועי ותורת הצבע

גודל העיניים, מבנה השפתיים וצורת האף, לכולם השפעה אדירה על הפנים ועל הבחירות שלנו כמאפרות מקצועיות. אלא שבמסגרת קורס איפור מקצועי תלמדו להכיר עוד כמה מאפיינים שחשוב לשים אליהם לב. למשל, נשים בעלות עור כהה זקוקות לגוונים שונים לחלוטין מאלה המיועדים לנשים בעלות עור בהיר. באופן דומה, צבעי העיניים עשויים להשפיע כמו גם צבע השיער. במסגרת הקורס תכירו את כל הגורמים שיש לקחת בחשבון בתהליך קבלת ההחלטות, גורמים שיכריעו באילו תכשירי איפור תשתמשו ובאילו גוונים. זו הדרך להשיג תוצאה שהיא לא פחות מאשר מושלמת.

כלי האיפור הדרושים לך

כמו חייל שיוצא אל הקרב, גם המאפרת המקצועית זקוקה לכלים המתאימים ביותר שיאפשרו לה להגיע לתוצאה מיטבית. היא צריכה להכיר את מגוון האפשרויות, את השימוש בכל אחת מהן ואת היכולת לבחור כלי מתאים לכל סיטואציה. אם כן, במסגרת קורס איפור מקצועי תכירי את ארגז הכלים של המאפרת, זה שכולל מייק אפ וסומק, מסקרה ואייליינר, שפתונים וליפגלוסים, וגם צלליות לעיניים ומכשור לעיצוב הגבה. ככל שתשלטי בפרטים הטכניים כך תספקי שירות טוב יותר. ציוד לאיפור בחנות.

תרגול ותיק עבודות

עוד נקודה חשובה אחת למחשבה קשורה לתיק העבודות שלך, זה שיאפשר לך לצאת אל העולם הגדול עם ניסיון מוכח. הלקוחות תמיד רוצות לראות מה את יודעת לעשות, מה הסגנון שלך ואיך תיראה התוצאה הסופית. קורס איפור מקצועי המשלב בתוכו שעות תרגול רבות, הוא קורס שמספק הרבה יותר מאשר ידע טכני או רקע תיאורטי. זוהי ההזדמנות להתנסות, ללמוד מטעויות ולשפר מיומנויות. כשתגיע אלייך הלקוחה הראשונה כבר תהיי מדויקת יותר ותדעי אילו גוונים מתאימים לה ועם איזה מכשיר תשיגי את המראה הקלאסי, המעושן או העדין שהיא מבקשת לקבל. הכוח בידיים שלך, הקורס רק ילטש את הידע וישדרג את המיומנויות שלך, עד שתהיי מומחית של ממש בעולם האיפור.

נשמח לענות לך על שאלות נוספות בנוגע לקורס או למוצרים התקשרי 08-6236191

בית ספר וחנות למקצועות היופי בבאר שבע
המכללה לאסתטיקה מציעה מגוון רחב של קורסים ומוצרים הקשורים לעולם היופי. קורס הדגל הינו הקורס לקוסמטיקה המצויין שנערך במכללה, בנוסף נלמדים קורסים לאיפור, איפור קבוע וכמובן מגוון קורסים לבניית ועיצוב ציפורניים.בקומפלקס המכללה, תוכלי למצוא חנות עם מגוון ענק של מוצרי יופי וטיפוח, לשוק המקצועי או הפרטי במחירים מעולים ושירות ללא תחרות. התקשרי 08-6236191