קורס אינדיזיין בתל אביב

בחורה עם מחשב נייד

קורס אינדיזיין בתל אביב

מחפשים ללמוד את תוכנת INDESIGN בתל אביב הגעתם למקום הנכון! אם בעבר בשביל ליצור עיתון, עלון או מגזין היה צריך לעבוד קשה מאוד היום המצב שונה לגמרי. ליצור ולעמד מוצרי דפוס כמו ספר, עלון, קטלוג, מגזינים חוברות וכו', כבר לא מסובך כל כל בזכות שימוש בתוכנת אינדיזיין, תוכנת האינדיזיין היא התוכנה הכי טובה בשביל מוצרי הדפוס, ללמוד את התוכנה הזו יחסוך לכל מי שחשב אי פעם לערוך ספר, גם זמן וגם כסף, בתוכנה יש לא מעט כלים וככל שתלמדו אותה יותר כך תוכלו לעשות עוד ועוד דברים מיוחדים.

[youtube 7cFupsH9RlM]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד את תוכנת INDESIGN אינדיזיין 

לימוד תוכנת אינדיזיין בתל אביב בקורס און ליין.

לימודי אינדיזיין בתל אביב זה מתחיל עם הדברים הבסיסיים, כל מה שצריך הוא מחשב ואת התוכנות הרלוונטיות עליו וכמובן חיבור לאינטרנט.. מהרגע שמתחברים לרשת האינטרנט, המורה מבקש אישור להשתלט על העכבר של התלמיד ועל המחשב, כך בדרך זו המורה יוכל לדעת בדיוק מה עושה התלמיד ואיפה הוא נתקע בחומר או מסתדר עם החומר ואז אפשר להמשיך ולצלול בחומר. קורס אינדיזיין באינטרנט עובד כמו כל שאר הקורסים שמועברים דרך האינטרנטי באמצעות מורה מקצועי ומומחה, יש את התוכנה מותקנת על גבי המחשב, דבר ראשון חשוב ללמוד את הממשק שלה, את שולחן העבודה של תוכנת האינדיזיין, ניתן להתאים אותו כמובן לצרכי המשתמש או להשאיר אותו כמו שהוא, ניתן ללמוד סוגי ממשקים וצבעים, מה שהכי נוח ואפקטיבי לעבוד איתו, ולאחר שמסיימים לעבוד על הממשק הגיע הזמן ללמוד באמת איך עושים את הדברים.

לימוד בתל אביב תוכנת אין דיזיין או אינדיזיין איך ממשיכים?

זה מתחיל עם הגדרה לתוכנה מה אנחנו רוצים לעשת בה, איזה סוג של קובץ אנחנו הולכים לעבוד עליו ומהי המטרה הסופית. ניתן כמובן להגדיר את גודל המסמך, השוליים ואפילו המרחק בין טור של טקסט לטור של טקסט, ניתן לשליטה. בקורס האינטרנטי תלמדו איך לעבוד עם תבניות של פסקאות, או תבניות קבועות של דפים שהם חלק מהספר, יש דפים שצריכים לחזור על עצמם ואז טוב שיש תבנית מיוחדת ודפי מאסטר, יש דפים אשר שונים לגמרי האחד מן השני.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד את תוכנת INDESIGN אינדיזיין 

לימודי קורס אינדיזיין INDESIGN תל אביב שילוב של תמונות וטקסט

בסופו של דבר אחד הדברים החשובים הוא לדעת איך לשלב טקסט ותמונות יחדיו. תזכרו, תוכנת האינדיזיין עובדת בשיתוף פעולה מופלא עם שאר התוכנות, אחיותייה, פוטושופ ואילוסטרייטור, אם יש תמונה שתרצו שתעבור עריכה טובה עם אפקטים הצללות וכו', עדיף לפנות לתוכנת הפוטושופ, למרות שגם בתוכנת האינדיזיין ישנו מן חלון עריכת אפקטים קטן על תמונה, אבל עדיף ללכת לתוכנה שייעודית לכך, בסופו של תיקוני הצבע והעיצוב המעניין, ניתן גם לשמור את התמונה בקובץ הבסיסי שלה ולאחר מכן לייבא אותה לתוך תוכנת אינדיזיין.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד את תוכנת INDESIGN אינדיזיין 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/