קורס אילוסטרייטור חיפה

בחורה עם מחשב נייד

 ללמוד את תוכנת ILLUSTRATOR בחיפה קורס אילוסטרייטור חיפה

  הדרכה אישית אחד על אחד קורס אילוסטרייטור חיפה

מחפשים ללמוד את תוכנת ILLUSTRATOR בחיפה? אתם במקום הנכון! שיעורי הסבר חינם מה זה ILLUSTRATOR CC מעצבים גרפיים רבים מעדיפים להשתמש הרבה יותר בתוכנת האילוסטרייטור המדהימה והוקטורית מאשר בתוכנת הפוטושופ המדהימה שיותר מתאימה לעבודה עם תמונות עיצובן ועיבודן ושילובי טקסטים כמובן, כל נושא של ניירת משרדית כרטיסי ביקור, רולאפים וכו' עדיף לעשות עם תוכנה וקטורית כמו אילוסטרייטור ואתם תבינו גם למה, במהלך לימודי אילוסטרייטור.

ללמוד אחד על אחד עם מורים פרטיים איך לעצב מעטפה בתוכנת האילוסטרייטור

בקרו אותנו באתר ותראו איך לומדים אילוסטרייטור בחיפה אחד על אחד 

אז מה זה התוכנה הזאת? תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית, אם יש לכם פרויקט לעצב מעטפה בתוכנה זו עליכם להיות מוכנים מראש למספר דברים, לפי ההוראות של דואר ישראל, חשוב שהמרחקים בין קצה המעטפה לבין תחילת העיצוב יהיו מינימום 1.5 ס"מ כך גם מתחתית המעטפה, העיצוב אם הוא יהיה באנגלית מצד שמאל או בעברית מצד ימין חשוב לוודא שהאלמנטים שבו לא יעברו את הקו שבו ישימו את הבול של חברת הדואר.

2 שיעורים עם סרטוני הסבר חינם

הדרכה מקצועית לימודי ILLUSTRATOR חיפה והצפון בסטודיו פרטי ללימודים אחד על אחד לימודי תעודה –

בקרו אותנו באתר ותראו איך לומדים אילוסטרייטור בחיפה אחד על אחד 

לימודים פרטיים אחד על אחד – אתם תלמדו בלימודי אילוסטרייטור שכדאי מאוד לעבוד בצורה מסודרת ומקצועית כך גם ייראו הדברים ויהיה לכם הרבה יותר קל להשתלט על האלמנטים השונים, בד"כ הגדלים הסטנדרטיים של מעטפות הן 23X11 ס"מ 18X25 ו 24X34 בערך, לפי בקשת הלקוח אתם תגדירו בקובץ שתכינו בתוכנת האילוסטרייטור את גודל המעטפה הרצויה לכם, יש אפשרות לעשות זאת ברגע שפותחים מסמך חדש.

נפתח לכם חלון ובו יש לכם אפשרות להקיש את הגודל הרצוי סוג קובץ cmyk או rgb אם מדובר בדפוס אז כמובן cmyk והרזולוציה חייבת להיות גדולה יחסית ונמדדת ב dpi אם מדובר בעיצוב לאינטרנט אז תשתמשו ב rgb, ורזולוציה פחות גבוהה, גם ככה חשוב שהקובץ לא ישקול יותר מדי כדי שלא יהיה קשה לאתר האינטרנט להעלות אותו לבקשת הגולש.

טיפים בתוכנת האילוסטרייטור – לאחר שהקשתם את הנתונים המתאימים, נניח בחרנו במעטפה בגודל של 23X11 לדפוס וכמובן פורמט cmyk רזולוציה גבוהה של כ – 200 dpi, תוכלו להגדיר את הבליד אם יהיה רקע נניח 3 מ"מ תלחצו על אישור, נפתח לכם דף חדש בתוכנת האילוסטרייטור לפי הפרמטרים שהקשתם, בגודל ובסימונים המתאימים.

לעבוד בצורה מקצועית שוליים בתוכנת האילוסטרייטור – תתחילו לסמן בעזרת כלי הסרגל את השוליים מכל צידי המעטפה כדי שתוכלו לדעת שבאזורים מחוץ לשוליים חשוב לא לשים אלמנטים כלל. אתם יכולים למקם תמונה או אלמנט לוגו וקטורי של אותו לקוח, לוודא שבחרתם בפונט שנראה טוב לעין וגם הגודל שלו יהיה סביר לשימוש, הרי זה יהיה דבר ממש לא נעים אם הלקוח משתמש במעטפות שהטקסט בהם כמעט אינו קריא אז עדיף לא להיכנס לזה, ולעשות טקסט קריא בגודל סטנדרטי עם צבעים אם תרצו שיהיו עליו, קווים מדגישים, פרטי טלפון כתובות וכו'.

תסמנו סימני חיתוך של המעטפה והבליד וזהו שמרו ל pdf לאחר שתעשו convert לטקט כדי שלבית הדפוס לא תהיה בעיה לפתוח את הקובץ ושלחו לבית הדפוס, לאחר ההדפסה הלקוח מוזמן לקבל את המעטפות שהזמין.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/