קורס אילוסטרייטור ברמת גן

בחורה עם מחשב נייד

קורס אילוסטרייטור ברמת גן

מחפשים ללמוד ILLUSTRATOR ברמת גן ולא מוצאים? הגעתם למקום הנכון! לא משנה כמה האינטנרט והאפליקציות יהיו חלק מחיינו, עדיין השפה הכתובה גם היא חלק חשוב בהם, עדין נהנה מהשפה הכתובה, מהספרות היפה והמודפסת ועדין בעלי מגזינים או משרדי פרסום, או בתי דפוס, יחפשו אנשי מקצוע לתחום הפרינט, תחום הדפוס וחשוב להם מאוד שבנוסף לתוכנות הרגילות, ידעו גם לעבוד בצורה מקצועי עם תוכנת העימוד המעולה, אינדיזיין, וכדאי במסגרת התוכנות הגרפיות ללמוד את זה.

לימודי אילוסטרייטור ברמת גן לעבוד במשרד פרסום – מה צריך ללמוד?

אז איך עושים עימוד עם אילוסטרייטור. היא לא תוכנה לעיבוד תמונה ובוודאי וודאי שלא ניתן לעצב בה תמונות, יש פה ושם מעט מאוד אפקטים בסיסיים שאפשר לעשות על אלמנטים, אבל אם תצטרכו לעצב תמונות או לעבד אותן, תעבדו עם תוכנת הפוטושופ, לכל משימה יש תוכנה ייעודית ואתם תצטרכו ללמוד בקורס איך לזהות עם איזו תוכנה לעבוד, לימוד התוכנות הגרפיות צריך להיות מקיף מאוד.עם תוכנת אינדיזיין אתם תעבדו כשתצטרכו לעמד ספרים, קטלוגים, מגזינים חוברות וכו'. תוכנת האינדיזיין היא חובה על כל גרפיקאי או מעצב שרוצה לעבוד בחברת שדורשת ידיעה טובה בעבודה עם תוכנת האינדיזיין למקרה שתצטרכו לעמד ספר או מגזין או אם יגיע אליכם סופר ויירצה שתעמדו עבורו את הספר, עם אילוסטרייטור העימוד נוח ופשוט. גם השינויים שיכולים לפתע להגיע ולשנות המון עמודים למשל, תוכנת האינדיזיין יכולה לעזור בכך.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום את תוכנת אילוסטרייטור  בצורה פרטית ואישית אחד על אחד

אילוסטרייטור

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום את תוכנת אילוסטרייטור  בצורה פרטית ואישית אחד על אחד

קורסים אילוסטרייטור ברמת גן עבודה עם סגנונות ועוד

סגנונות זה עוד משהו שלומדים עם אינדיזיין, למשל שלקוח בא ורוצה לשנות את כל הפסקאות לגודל אחר, לצבע אחר, אין מה להיבהל, אתם תלמדו בקורס בתוכנת אינדיזיין שניתן להגדיר במסמך מראש את הטקסטים, הפסקאות, המסגרות, מיקום התמונות וכו', ואם ירצו לשנות משהו מהפרמטרים הללו בכל דפי הספר, פשוט תשנו בהגדרות שהגדרתם מראש, זאת תלמדו לעשות בקורס אינדיזיין שתלמדו במסגרת קורס לתוכנות גרפיות, תוכנת האינדיזיין יכולה לעבוד עם טבלאות וורד מוכנות, אין צורך להכין טבלה מחדש.

אפשר לייבא קבצים מפוטושופ ולעבוד עליהם באינדיזיין וגם לייבא אלמנטים וקטוריים שעיצבתם בתוכנת האילוסטרייטור. תלמדו לעבוד עם טורים, למקם את הטקסים בטורים של טקסט, בדיוק כמו שאתם רואים שמופיעים במגזינים שונים, קורס טוב לאינדיזיין ידע ללמד אתכם חומר מקיף וטוב כדי שתוכלו לבצע את עבודת העימוד שתתבקשו לעשות כמו שצריך. יש מכללות שמלמדות אינדיזיין בלימוד דרך האינטרנט.

  בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום את תוכנת אילוסטרייטור  בצורה פרטית ואישית אחד על אחד

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/