קורסים עיצוב גרפי וגרפיקה לחרדים

בחורה עם מחשב נייד

קורסים עיצוב גרפי וגרפיקה לחרדים

חרדים ושומרים על צניעות? הגעתם למקום הנכון! היום רוצים שהכול ייראה יותר טוב ויש ים מידע שניתן להגיע אליו ולכן יש ביקוש עצום לאנשי מקצוע טובים שיודעים רבות על העיצוב הגרפי ועל גרפיקה, איך עושים את זה, איך לייצר לוגואים, איך ליצור מותג שיכול לעזור לחברה חדשה לצמוח ולהיחשף לכל, או איך שיפור מותג קיים או שדרוגו יכול לעזור מאוד להצלחה גבוהה יותר של חברה וותיקה שכבר מכירים אותה ורוצה פשוט להעלות את המכירות ולהגדיל את קהל היעד.

במיוחד בשבילכם טיפים ואפקטים מדהימים שישאירו אתכם בהלם על יכולות תוכנת הפוטושופ

 

%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1%d7%91%d7%95%d7%a72

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

לימודים לחרדים גרפיקה ממוחשבת אז מה כוללים הלימודים?

החרדים של היום כבר מעורים הרבה יותר בחברה ועושים שימוש ברשת האינטרנט בצורה די מאסיבית. כמו האדם החילוני גם החרדי אוהב לבלות עם משפחתו, לקרוא ספרים, עיתונים, לצפות קצת בתוכניות טלוויזיה ולשחק במכשיר הנייד, אבל יש שינוי בתכנים, תכנים יותר מתאימים לעולמם הצנוע של החרדים, לעולם התורה, המצוות, הדת, ונש לא מעט עבוד לחרדים שרוצים לעסוק בתחום בבתי עסק שמעסיקים חרדים במקצועות הגרפיקה, אם מדובר בבית דפוס, או בבית הוצאה לאור שצריך לעמד ספרים, או במגזינים מסויימים או בסארט אפים שרוצים לעבוד עם בעלי מקצוע חרדים אשר למדו גרפיקה ויכולים לבצע עבודות.

לימודים לדתיים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת ללמוד מההתחלה

כשמתחילים את הלימודים מההתחלה לומדים את כל מה שצריך בתחום, לומדים על תורת הצבעים, שילוב נכון של צבעים, לומדים איך לעבד תמונה ולשדרג אותה באמצעות תוכנת הפוטושופ, התוכנה עצמה ללמוד אותה לוקח מספר טוב של שיעורים אבל לאחר לימודי התוכנה, תדעו ממש איך לגשת לפרוייקט מתחילתו ועד סופו, איך לעצב טקסטים עם תמונה ולהעביר מסר, איך לעצב כרטיסי ביקור לעסקים, ניירות מכתבים מעטפות וכו', אילוסטרייטור היא תוכנה שלומדים בנוסף לפוטושופ, מי שרוצה לעצב פוטושופ היא חובה, בעיקר כשרוצים שהתוצר הסופי שיודפס יהיה באיכות ולא מפוקסל, בעיקר כשמדובר על עיצוב לוגואים בצורה וקטורית שניתן להגדיל או להקטין כשלא צריך לפגוע באיכות ההדפסה בכלל.

%d7%a4%d7%95%d7%98%d7%95%d7%a9%d7%95%d7%a4-%d7%97%d7%99%d7%a0%d7%9d-%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a1%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9d

ללמוד עיצוב גרפי בתי ספר לגרפיקה לדתיים לחרדים מכללות לעיצוב גרפי לעבוד עם לוגואים.

לוגואים הם חלק חשוב שלומדים כחלק מלימודי עיצוב גרפי. לא עוד לחשוש להשתמש בלוגו בפורמט jpg שעלול להיות מפוקסל ולא להיראות טוב על גבי ניירת משרדית או על גבי אתר שנבנה, הלוגואים הווקטוריים שיוצרים באילוסטרייטור ניתנים להטמעה בכל טכנולוגיה ובכל גודל, מספיק קובץ אחד שניתן להפיק ממנו די מספיק פורמטים לעבודה על כל פרוייקט, תוכנת אינדיזיין היא עוד תוכנה חשובה שעוסקת בעיקר בעימוד ועריכה של ספרים, מגזינים חוברות וכו', בלימודים אלו תלמדו איך לעמד את הספר, להשתמש במאסטרים לעיצוב קבוע של תבניות שחוזרות על עצמן, לסדר טקסטים שונים ועוד המון.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/