קורונה -טיפים ותובנות מעולם הרוח – אפריל 2020

המסר העיקרי שמגיע כרגע אומר שהמין האנושי בפלנטה שלנו עובר שדרוג, בדיוק כמו מחשב שהגיע הזמן להחליף לו את מערכת ההפעלה או בית שהגיע הזמן לשפץ אותו. תנאי ראשון שצריך לקרות כדי ששדרוג כזה יוכל לצאת אל הפועל הוא עצירת כל פעילות ולקיחת הפסקה, וזה מה שקורה כרגע. יש בזה משום אי-נוחות, ולעיתים ההרגשה היא כמו הליכה אחורה, פספוס, או כשלון. שמחה להביא בפוסט זה כמה טיפים חשובים, פשוטים וקלים של מודעות-עצמית שעשויים לעזור לעבור תקופה זו בצורה קלה יותר.

לתהליך שעובר על העולם  בתחילתה של שנת 2020 אין אח ורע בתקופה המודרנית, ימים יגידו מה יהיה, מה שברור הוא, שההשלכות החברתיות, כלכליות, אקולוגיות ואישיות-אנושיות הן חסרות תקדים. מורי רוח רבים מתגייסים בתקופה זו להעביר מסרים שמגיעים מחוץ לפלנטה ונותנים זווית ראייה רחבה ולעיתים לא שגרתית על מה שקורה. חלק מאותם מסרים חשובים ומהותיים, מרוממים ומרחיבים את הדעת, אבל מגיעים גם מסרים שזורעים פחד וחשש… המודעות האנושית היא שדה פורה מאד בתקופה זו וחשוב לשים לב מה זורעים בו. אצל רבים מאיתנו החושים מתחדדים מאד, וחשוב מאד שנהיה קשובים לעצמנו, זהירים, לשמור  על החוקים המקומיים ועל התנהלות הגיונית ומתחשבת בנו ובאחר.

 הפוסט הנ"ל כולל כמה טיפים לתקופה זו. מוזמנים לבדוק ולקחת מזה מה שמתאים, ולשתף הלאה.

רוב המסרים שמגיעים ממימדים גבוהים מכוונים לכך שהמין האנושי בפלנטה שלנו עובר שדרוג, שינוי מימד, ובדיוק כמו מחשב שהגיע הזמן להחליף לו את מערכת ההפעלה או בית שהגיע הזמן לשפץ אותו. תנאי ראשון שצריך להתבצע הוא עצירת כל פעילות. זהו תהליך שיש בו משום אי-נוחות, כי כל פעילות רגילה מתבטלת  או נדחית, ולעיתים ההרגשה היא כמו הליכה אחורה. 

Quantum Jump

שינויים כמו שיפוץ הבית, ניתוח או החלפת מחשב אנחנו כמעט תמיד מתכננים ויוזמים, אבל לא זה מה שקורה במקרה הנוכחי, השידרוג  הזה כנראה מתוכנן מראש במשך תקופה ארוכה על ידי אינטליגנציה גבוהה כלשהי, אבל זה לא כך במודעות האנושית, לרובנו זה מרגיש כהפתעה גמורה.

למי שעוסקים בפעילות רוחנית ומדיטציה קל יותר בתקופה זו, כי המסרים של השינוי, מנקודת המבט הרוחנית נראים הגיוניים, אפילו משמחים. המסרים הרוחניים בתקופה האחרונה מדברים על מעבר ממימד 3 בו אנחנו כבני אנוש נמצאים כבר עידנים רבים, ישירות למימד 5, שלא לגמרי ברור לנו מהו, ברור שזה אמור להיות שיפור משמעותי,  בדיוק כמו לעבור למחשב חדש עם מעבד יותר עוצמתי. 

עיצה עוצמתית וחשובה ממש הגיעה כמסר מאנשי הפליאדות: הם מציעים לנו לנסות ולהתבונן על כל מה שקורה דרך פילטר של מימד 5, גם אם אנחנו לא בדיוק מבינים מה זה אומר. חייבת לשתף שהתחושה שלי כשניסיתי לעשות את זה היתה שמחה והתעלות. וסביבי יש לא מעט אנשים שלמרות המצב המורכב חווים תחושות חיוביות ומבינים שבסופו של דבר קורה משהו טוב.

Coronavirus Outbreak

כמה תובנות לגבי הקורונה:
הפתרון למגיפה יגיע במקביל משני כיוונים: מבחוץ, תוצאה של עבודתם של חוקרים, מדענים ורופאים שימצאו פתרון מונע, כנראה חיסון. אבל הפתרון המשמעותי יותר  אמור להגיע מבפנים, ממערכת החיסון האנושית. 

מאחר ונגיף הקורונה נוצר דרך בעלי חיים ולא בתוך מערכת אנושית, לא קיימים במערכת החיסונית נוגדנים שיודעים להדוף אותו ולרפא את המערכת, וכשהוא חודר פנימה מערכת החיסון מתמודדת איתו כאן ועכשו. מאחר ומדובר בנגיף לא מאד עוצמתי שתהליך הדגירה וההתפתחות שלו איטיים יחסית, רוב האנשים שאינם מאד מבוגרים ושבריאותם תקינה, כנראה ינצחו אותו ויבריאו ולמערכת שלהם יהיה מידע לגביו ונוגדנים שיוכלו להדוף אותו אם ינסה לחדור בשנית. 

השדרוג האנרגטי שאנו עוברים יחזק את הבסיס של המערכת החיסונית, צריכה להיות גם מסה קריטית של בני אנוש שחלו במחלה והחלימו. כשזה יקרה (מסה קריטית היא לרוב סדר גודל של כ-10%), המידע יועבר תודעתית לכל בני האנוש. ההערכה היא שזה יארך מספר חודשים. אז תתחיל המגיפה לסגת והסגר ייפתח. זה יתבטא במספר ההדבקות שיתחיל לרדת בהדרגה עד שיתאפס מול כמות גדולה והולכת של מחלימים, נראה בהמשך מספר גדל והולך של אנשים שפיתחו נוגדים לנגיף אך לא הראו סימפטומים וקודם לכן לא היתה בדיקה שתגלה את זה.

יש בגוף האנושי בלוטה הורמונלית שנקראת "תימוס". היא ממוקמת בחזה באיזור הלב ותפקידה לשמש כ'מכללה', לתאי הדם לבנים, שעוברים דרכה ונטענים במידע על מחלות אופציונליות שונות ואיך להלחם בהן. תפקידה הפיזי מסתיים בסוף גיל ההתבגרות, והיא ממשיכה לתפקד ברמה האנרגטית בלבד. בתגובה לנגיף שהוא חדש לחברה האנושית, התימוס נדרשת לחזור לתפקוד פיזי כדי לתת "שיעור" לתאים הלבנים מול מחלה זיהומית לא ידועה. ככל שהאדם מבוגר יותר, כך יקשה על הבלוטה לחזור לתפקוד זמני, מה שמקטין את הסיכויים להחלמה. אחת הדרכים לשמור על בלוטת התימוס מתפקדת אנרגטית היא תחזוקה שוטפת של צ'קרת הלב שאחראית על הנושאים הרגשיים שלנו.

כך ששמחה וראיית הטוב בכל מצב, ישפרו בצורה ישירה את הסיכויים להתמודד עם המחלה. צ'קרת לב מאוזנת תתרום לאיזון הבלוטה ולהיפך, מעין "הזנה אנרגטית הדדית" בין השתיים. או במילים פשוטות: הלך רוח חיובי יכול להוות רפואה מונעת נהדרת לנגיף.

A Climate Change Concept Image. Landscape green grass and drought land

הנה כמה עצות מעשיות לתקופה זו כדי לתחזק את את החיוביות והשמחה: 

*תרגלו מדיטציה, לפחות פעם-פעמיים ביום במשך לפחות 10 דקות. זכרו שהתקופה כולה היא סוג של מדיטציה ארוכת טווח לרבים מאיתנו. אין צורך בידע מסוים, כדאי ליצור סביבה שקטה לכבות אמצעי-תקשורת, לשבת בנוח, להדליק נר, להשמיע מוסיקה עדינה ופשוט לשקוע לתוך השקט ולתת לעצמכם להיות. תנו לפטפוט של המוח להירגע ולתובנות או מחשבות או מה שלא יהיה לזרום, אם אתם אוהבים מדיטציות מודרכות תוכלו למצוא הרבה כאלה ברשת.

*אמרו אמירות חיוביות : כתבו כמה משפטים חיוביים ואמרו אותם בכל יום. חשוב שהם ייאמרו  בזמן הווה ויכוונו למצב או תחום כלשהו שאינו מאוזן כרגע (אין טעם לבזבז אנרגיה על מה שמאוזן ועובד טוב). הנה כמה דוגמאות:

*הכל טוב בעולמי.
*אין טעויות ביקום
*יש לי כל מה שאני צריך/ה
*אני מוכן/ה ללמוד מכל שיעור שעובר עלי גם אם אינני מבין/ה אותו.

אין הגבלה למספר ההיגדים שאפשר להגיד, אך חשוב להאמין בעצמנו ולהיות מסוגלים לדמיין שאנחנו מגיעים לאותו מצב אליו אנו מכוונים, כמו כן חשוב להתמיד ולהגיד אותם יום אחר יום במשך 3-4 שבועות לפחות. מנסיון, זה עובד. יתכן שעד שתגלו שעד שהסתיים הבידוד המציאות שלכם השתפרה פלאים. אם משהו השתנה אצלכם ואתם רוצים, מוזמנים לשתף בתגובות בפוסט זה 🙂

*נתינה: עשו מעשה טוב עבור מישהו, מוכר או לא מוכר. זה יכול להיות כספי או שווה ערך כספי, אבל גם מילה טובה, פרגון או המלצה יהיו מצוינים. זה ירחיב לכם את הלב ויצור מהות של שפע.

*התמקדות בהודיה: אמירת תודה על דברים חיוביים שקורים מרוממת ומשמחת. המיינד האנושי רגיל להתמקד במה שמאתגר/לא עובד בעוד שהטוב והחיובי נלקח לא פעם כמובן מאליו. תרגיל: עשיית רשימת תודות יומית, לרשום דברים טובים שקרו, צפויים או לא, ולהתמקד בהם, לפעמים עצם עשיית הרשימה תגלה עוד ועוד דברים נהדרים שקורים שלא כל כך שמנו לב אליהם, ויש לציין שדווקא בתקופה זו של הסגר שמביא עמו כל כך הרבה שינויים קורים הרבה דברים ממש טובים.  

wreath in heart shape made from dandelions on  weathered wood

*חקירת מחשבות: אם אתם חווים מחשבות מלחיצות, תוכלו לחקור אותן על פי שיטת 4 השאלות וההיפוך של ביירון קייטי. ניתן למצוא מידע עליה באינטרנט, ולראות או לרכוש ספרים, מדיטציות וקורסים שמלמדים לחקור את המחשבות, מה שנותן פרספקטיבה ומראה לנו חוויתית שהדבר היחיד שבאמת מפריע לנו הוא הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו.

*אורח חיים 100% צמחי: הוציאו את המוצרים מהחי מהצלחת ומהחיים בכלל. זוהי תקופה של תזוזה קדימה וצמיחה, ויש התנגשות אנרגטית בין הרצון שלנו לצמוח ולגדול, לעשות טוב ולקבל טוב, עם ההתעללות שאנו מממנים בכספנו כשאנו בוחרים לצרוך מהחי. כל המגיפות של התקופה המודרנית והקורונה ביניהן, נגרמו כתוצאה ישירה או עקיפה של הצריכה מן החי, בעוד שמעבר לתזונה 100% צמחית הוכח כמפחית ומונע את רוב המחלות הקשות, שאחראיות לרוב מקרי המוות. אורח חיים 100% מן הצומח מאזן את הפלנטה ומונע סבל מחברינו בעלי החיים. למעשה, אורח חיים המבוסס על הצומח בלבד הינו הרפואה המונעת למגיפה הבאה, שאולי תהיה סלחנית פחות מהקורונה.

********************************************
תודה שקראתם !!!  דעתכם חשובה לי, ואשמח לשמוע תגובות. ניתן להגיב בסופו של כל פוסט.
אתם מוזמנים לבקר באתר שלי: www.cmw.co.il

וכן לדף הפייסבוק שמלווה את הבלוג:
https://www.facebook.com/vegan1.spirit

שלכם בברכה, מיכל.