קורונה טיים- 4 טיפים להתמודדות עם אתגרי התקופה

אלו הם ימים קשים לכולם. ימים הזויים, המרגישים כמו סיוט מתמשך או סרט של מדע בדיוני, שאין בינו לבנינו שום קשר. אבל אלו הם חיינו כיום. בימים אלו, אנחנו חיים בצורה כה שונה ממה שהורגלנו אליה. חיים בסגר. חיים בבידוד חברתי. חיים בפחד מהמגיפה הגדולה. חווים החלטות שונות ומשונות שעומדות בפנינו. וחלקנו במצב חמור אף יותר וחווים משבר כלכלי ובריאותי.
זה הזמן לקחת פסק זמן לעצמכן! לנשום ולחשוב איך להפוך את הלימון ללימונדה.

אלו הם ימים קשים לכולם. ימים הזויים, המרגישים כמו סיוט מתמשך או סרט של מדע בדיוני, שאין בינו לבנינו שום קשר. אבל אלו הם חיינו כיום. בימים אלו, אנחנו חיים בצורה כה שונה ממה שהורגלנו אליה. חיים בסגר. חיים בבידוד חברתי. חיים בפחד מהמגיפה הגדולה. חווים החלטות שונות ומשונות שעומדות בפנינו. וחלקנו במצב חמור אף יותר וחווים משבר כלכלי ובריאותי.
זה הזמן לקחת פסק זמן לעצמכן! לנשום ולחשוב איך להפוך את הלימון ללימונדה.

הכנתי עבורכן כמה רעיונות וטיפים שימתיקו מעט את הימים האלו ואולי יהפכו אותם למעט יותר נסבלים.

מתחילים?

אין לכן תירוצים, גם ככה אין לכן לאן ללכת 😉

1. תשקיעו בזמן העשרה לעצמכן- זמן שאולי בעבר השקעתם בפעילויות זמינות אחרות (בית קפה, סרט,קניון ועוד) יהיה נפלא לנצל להעשרה אחרת. כמו לימודים מרחוק, קריאה שדחיתם , עבודת יצירה וכדומה.
אין כמו התחושה הזו של ההישג, היוצרת את הסיפוק, שתרומם לכם את הנפש.
אז מה תמיד רציתם לעשות ולא הספקתם?

2. תעשו ספורט– גם בבית וגם בחוץ. בזמן ההגבלות תעשו הליכה/ ריצה בקרבת ביתכם ו/או בבית באמצעות זומים או יוטיוב. ממליצה על פעילות יומיומית. היא בהחלט יכולה לייצר שינוי עצום בתחושה ואולי אף בגזרה 😉
אני מקפידה על פעילות של לפחות חצי שעה ביום. תאמינו לי, זה מציל!!!
אני עושה יוגה ופילאטיס וזה פשוט מדהים כמה החצי שעה הזו ביום יכולה להשפיע.
מי שרוצה יכולה לפנות אלי בפרטי ואמליץ לה בשמחה על האימון שאני עושה.

3. זה הזמן לאימון אישי- איפה רציתן להיות? מבחינת קריירה, משפחה, זוגיות ובכלל?
תעשו חושבים ותתחילו אימון. אחד היתרונות בימינו, זה שאפשר לעשות את זה גם באמצעות מדיות כמו זום. מה שמאפשר לאימהות לקטנטנים כמוני לבצע אמון גם בשעות פחות שיגרתיות, אם המאמן זורם אתכם כמובן…

אני עצמי עשיתי בימים אלו 4 מפגשים עם מאמנת אישית. היא זרמה איתי בשעות הלא שגרתיות 🙂 ואיזה כייף, הרגשתי שאני עושה משהו למען עצמי.
גם כשאני "כלואה" בחיי, עדיין אני יכולה לייצר התחלה של שינוי, לפחות תודעתי. ולקחתי איתי מהמפגשים נקודות למחשבה ויישום.

את האימון האישי עשיתי עם נאה חכמון, לה יש שיטה מיוחדת שהיא פיתחה. שיטה זו עוזרת להתמקד בהשגת המטרה, היא גורמת להכרות טובה יותר עם עצמי, היא עוזרת להתמודדות עם הפחדים והחששות שלנו, נותנת תוכנית פעולה ברור לאיך משיגים את המטרה ונותנת המון כלים כדי להמשיך ולהתקדם גם אחרי תהליך האימון. תהליך האימון והכלים מותאמים למתאמן באופן אישי ומאפשרים לקצר הליכים, לעקוף מכשולים ולהגיע למטרות בכל תחום שירצה. התהליך הוא משמעותי ויחסית קצר.
אין זו רק סיסמא, אנחנו מתקדמים, כאשר אנו מתאמנים. בדיוק כמו אימון כושר, רק בשונה מכושר, אנו מאמנים את הראש שלנו, את המחשבות שלנו, הגישות שלנו וכל מה שאנחנו צריכים בשביל להתקדם, לסגור הפער בין המצוי לרצוי ולמשש את הפטנציאל הקיים בנו.
והמוטו שלה- "אם אתה יכול לחלום על זה אתה יכול להגשים את זה". אמרתי לכם שאני מעריצה מספר אחת של מיקי מאוס? 😉
ארבעת המפגשים כללו: מפגש היכרות, מדיטציית הגשמת חלומות המבוססת על טכניקה של וולט דיסני, איך המילים משפיעות עלינו ואיך זה מפעיל את המוח ולסיום מפגש עם פתיחת קלפים המאפשר לתת מודע שלנו להעביר לנו מסר.
רוצים לראות מה יצא לי בקלפים?

כן, זו אכן התמונה שהופיעה למעלה ואותה לקחתי איתי כ"צידה" להמשך הדרך.

כל אחד כמובן שיכול לבנות לעצמו את מבנה האימון שמתאים לו ואת כמות המפגשים הרלוונטיים עבורו.
כיום יש לה שלושה מוצרים בעסק: 1. אימון אישי – אימון למציאת האיזון שלנו בין התחושות שבלב לבין המחשבות שלנו בראש. 2. אימון עסקי לעסקים מתחילים. 3. הרצאה בתחום האימון, שהיא משחק שהיא המציאה, המבוסס על המשחק הידוע סולמות ונחשים.
למידע נוסף, מוזמנים לפנות ישירות לנאה חכמון מאמנת אישית ועיסקית: naahlifecoach@gmail.com
פייסבוק: https://www.facebook.com/coach.naah
אינסטגרם: https://www.instagram.com/naahlifecoach/

4. זמן משפחה- נכון שעכשיו הבית הוא סיר לחץ שמאיים להתפוצץ בכל רגע. אבל, דווקא עכשיו תשקיעו זמן של ביחד. זמן עם הילדים. סוף סוף אתם יכולים להיות איתם. זה לא ברור מאליו וזה זמן שיחלוף. תנצלו אותו!
זמן זוגי, מבלי שצריך לתזמן יותר מידי, כי גם ככה אתם בבית 🙂
הזמן הזה ביחד הוא לא רק קושי, אלא גם ברכה והזדמנות…

 

 

מאחלת שהקורונה תחלוף במהרה ושבנתיים תצליחו להוציא את הראש מעל המים 😉

 

XOXO

 

אחת שיודעת;-)

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)