מגפת הקורונה: דברים נסתרים שלא ידעתם על פי נומרולוגיה, קבלה וסוד האותיות

מגפת הקורונה תפסה אותנו לא מוכנים. למה היא מצליחה לתעתע בנו? מה מבשר העתיד? מה נגיף הקורונה בא לשקף לנו? נומרולוגיה קבלית עונה על כל השאלות הללו. כנסו, שתפו ורק שנהיה בריאים בנפשנו ובגופינו. אמן

korona  redddd

אז מה, בגלל גברת קורונה נפסיק לחיות? נפסיק לעבוד ולהביא פרנסה הביתה? לא ניפגש עם חברים? לא נלך להצגות וסרטים? נפסיק להתחבק, לרקוד, ללמוד, ללכת לחוגים? הילדים שלנו לא ילכו ללמוד והגנים ייסגרו? מה יהיה עם החיים שלנו? ככה סתם נעצור אותם בגלל שגברת קורונה רוצה להראות שהיא שווה ושנקריב הכל למענה? אז מי היא בכלל, שתגרום לשיתוק עולמי, ומעניין מה מסתתר מאחורי השם מגפת הקורונה לפי נומרולוגיה, קבלה וסוד האותיות? חקרתי הנושא, ותראו מה גיליתי.

 מהו סוד האותיות המסתתר מאחורי השם  מגפת הקורונה?

והפעם אחרוג ממנהגי, ואתמקד יותר בפן השלילי \החוסם של המילה. אתחיל בכך, שזה שם עם חמלה, רבה, הקשבה אמיתית ואכפתיות לזולת. יחד עם זאת יש בקורונה חולמנות, ריחוף וחוסר המצאות בזמן הווה. יש לה לחצים בראש, כאבי ראש ומיגרנה. היא חסרת מנוחה, עצבנית ורגישה מידי. היא זקוקה להמון חיזוקים, חום ואהבה. קורונה לא מאוזנת, וקיימים בלבולים בין השכל לרגש. היא דו פרצופית, חסרת יושר, קלת דעת וחסרת אחריות. יש לה בעיות בתקשורת עם אנשים, לכן שם זה מצביע על תיקון רציני שעליה לעשות בחייה.

 ב- 11.3.2020 הכריז ארגון הבריאות העולמי על התפרצות מגפת הקורונה כפנדמיה (מגפה).

 "תאריך הלידה" של וירוס קורונה מצביע בפן הבונה על הצורך להפיץ ידע ועל קונפליקטים חזקים בין השכל לרגש, חוסר שלימות פנימית ומערכת עצבים רגישה. יום הלידה 11 שולח אותה להקדיש זמן לשרת את החברה ואת האנושות ממקום של תבונה עליונה, יציבות ובניית עולם שליו יותר. מכאן, יש לה יכולת ליצור סדר בעולם מתוך ראייה אוניברסלית ומימוש עצמי למען הכלל. מספר הגורל 9 בא ואומר, בואו ושנו את המצב מקצה לקצה. שנו את הגישה שלכם ושל האנושות בכלל, כי הייעוד שלה הוא להיות מורת דרך מתוך מתן דוגמה אישית. מספר זה מקנה לקורונה המון כוח ואנרגיות חזקות, והיא רוצה לנווט אותם למקום חיובי. האם היא מצליחה? ממש לא!

 כיצד משפיע לשלילה שילוב השם מגפת הקורונה למספר 11- יום הלידה?

אז ככה…השם קורונה בלטינית פירושו כתר\הילה. ז"א גברת עם כתר. מלכה. שולטת ולא מוותרת. בא מספר 11 של יום הלידה שבפן המעכב שלו אומר: אני יודע יותר טוב מכם, והאמת שלי צודקת. בקיצור: אל תנהלו אותי! הוא עובד עם אגו ורוצה שדברים ילכו לפי הדרך שלו. שני הכוחות הללו מפעילים כוח, שמבלבל אותנו ולא מתפשר. הרצון לשרת את החברה נבלם באגו הזה וקובר אותו. אז מה שקורה- כולנו נכנעים לגחמות שלו. שוד ושבר!

 בנוסף, יש פה כוחות מנוגדים הפועלים בראש של מגפת הקורונה

מצד אחד פרשנות שמה המציג אותה כחולמנית, חסרת מנוחה, מבולבלת ולא ישרה, ומאידך בפן החיובי – היא רוצה להפיץ יידע, שואפת לצדק חברתי ובאה לשרת את היקום מתוך אידיאלים גבוהים. הקונפליקטים האלה המנוהלים ע"י האגו, גורמים לה לבלבול בראש, והיא לא יודעת איך לנהוג. היא רוצה להעביר מסר אבל לא מצליחה. הקונפליקטים הללו יוצרים בתוכה חום פנימי לא מוסבר, שיעול ועוד כל מיני תסמינים הדומים לשפעת. (שימו לב. שפעת = להשפיע. ולא בכדי! ) והכי הכי, גורמים לנו לחרדה הפוגעת ומעיקה בתפקוד היום יומי, וגורמת נזק בלתי הפיך.

מה מבשר העתיד על מגפת הקורונה בעולם?

מבחינה קבלית- האות המשפיעה עלינו מ-3.2020 עד 3.2021 היא ק', המייצגת גם קדושה וגם קללה. זו תקופת תיקון, אשר בפן הבונה קוראת לגייס את כל תעצומות הנפש על מנת ליצור שינוי ממקום של עוצמה וכוח. בפן המעכב – צריך להיזהר לא להיכנס לחרדות ובלבול, וזה בעצם מה שקורה בעולם! מצב זה עלול להימשך כשנה, עם הפוגה קלה באמצע.

מבחינה נומרולוגית- שנה אישית בין 3.2020-3.2021 מצביעה על תקופה של סיום תהליכים שמעיקים. שנה של שינוי גישה, חשיבה והתנהלות בחיים. שנה של להיפטר מכל מה שמעיק עלינו לקראת שנה מעודדת החל מ- 3.2021. שנה של פריחה, צמיחה והתחלות חדשות.

רבעונים\חודשים מבשרים שמגפת הקורונה תדעך בסוף 5.2020 ותהיה הפוגה מסוימת בחודשים 6.7.8.-2020 , אולם לצערנו עלולה לחזור שוב ב-9.2020. ותורגש יותר בין החודשים 9.2020 עד 2.2021. בתקופה זו יהיה עלינו להתנהל נכון, להתייעל ולשמור על יסודות יציבים בחיינו.

והכי יפה תארה את זמן וירוס קורונה, מורתי המדהימה לפלייבק מור בר און. 

הנה הפוסט שפורסם בדף הפייסבוק …

"אני באמת חושבת, שכמו שהגוף שלנו יודע כל כך טוב לסמן לנו שאנחנו לא בוחרים נכון, שאנחנו לא מטיבים עם עצמנו – הסבל הבריאותי עולה, והסערה הפנימית גדלה. ואז: אם אנחנו מצליחים להתבונן, כשאנחנו מתחילים להקשיב, להאט קצב, לבחור באומץ, הגוף *מפסיק לכאוב* זה פשוט קסם, מכירים? זה לא יאומן. זה דרסטי. הסערה שוקטת על אמת.

אני מרגישה שגם פה, משהו באנרגיה הכללית שלנו נהיה מטורף. ריצה, חרדה, בהלה, כסף, חומר, לחץ, בחירות של פחד, לכלוך פנימי, אדישות לאדמה ועוד… אני חושבת שהסערה והקורונה, הטירוף –  הם ממש סממן קשה והזדמנות פז, שהגיע הזמן לסמוך, להאט, לבחור מהאינטואיציה, לכבד את הטבע העצום, את החברים, את המשפחה, אותנו, אולי אפילו להעדיף פחות חומר, אולי חיים קהילתיים יותר. אני בשבילך ואתה בשבילי. אולי אז, כמו הגוף שלנו (שזה פשוט קוסמי ואמיתי) הכל ישקוט.

אני חוששת רצח מהעתיד הקרוב, אבל מרגישה גם שזה ציר לידה רציני. כולי תקווה שניקח את ההזדמנות בשתי ידיים ונחזיר את השקט בפנים ובחוץ".

כל מילה בסלע! תודה לך יקירה.

korona.jpgggg 

,מאחלת לכולנו הרבה בריאות, שפיות ואושר בחיים

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מאמר נוסף בנושא: קורונה- פרופ' יורם לס, פרופ' מייקל לויט -האמנם יש דברים בגו?

מאמר מסכם בנושא: קורונה – הקולות השפויים, הרציונליים ומה שביניהם:)

מקורות: נפתלי פרום\ ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה.

עוד המון מאמרים מעניינים בבלוג שלי – כנסו כאן>>>

צילום: ציור מקורי שלי 1.2020