קופסת גלאם גורו מתנה אופטימלית לחג

בחורה עם מחשב נייד

כל אישה צריכה את הגורו שלה…  מישהי שמבינה ויכולה להמליץ לה מה הכי נכון עבורה.

כך בדיוק  פועל מיזם ה "גלאם גורו" –  קופסת הפתעות הטיפוח – אשר מאז הקמתו בינואר השנה, מביא את כיף ההפתעה לאלפי נשים בישראל, בכל חודש מחדש, בדומה לטרנד העולמי שסוחף את נשות העולם.

בבסיס השיטה, עידוד נשים לצרכנות נבונה, המבוססת על התנסות אישית במוצרי טיפוח ויופי שונים בטרם רכישת מוצרים במחיר מלא.

"גלאם גורו" מגיע אחת לחודש בקופסת יופי מהודרת ובה מגוון מוצרי טיפוח, איפור, יופי ושלל אקססוריז ממיטב המותגים בישראל, להתנסות אישית. לרשות הנשים שאהבו את המוצרים שניסו ומעוניינות לרכוש, עומדת החנות המקוונת של ה"גלאם גורו", והיא כוללת את כל מוצרי היופי, הטיפוח, הטואלטיקה והלייףסטייל.  לאחר ההתנסות במוצרים, לקוחות גלאם גורו ממלאות משובים על המוצרים בהן התנסו, וצוברות נקודות עמן יוכלו לרכוש באתר הגלאם גורו.

"גלאם גורו" מציעה לקראת החג מארז חגיגי במיוחד, ובו הטרנדים החמים של עולם היופי לקיץ 2013, שכל אישה תשמח לקבל. המארז מותאם אישית על פי פרופיל האישי הממולא על ידי הלקוחה, ואינו מחייב מנוי ממושך. מה שהופך אותו אידאלי למתנת חג לכל מארחת, אמא, אחות או חברה, או בעצם לכל אישה. זו מתנה שווה במיוחד המתאימה לכל כיס, שתגרום למקבלת אותה לחיוך רחב ומופתע.

לקראת החגים, בגלאם גורו מכינים הפתעות רבות (זהירות! ספויילר!): הקופסה החגיגית תכיל תמהיל מעניין במיוחד של מוצרים איכותיים, שמקורם במקומות המעניינים בעולם, מניו יורק הרחוקה, ועד מצפה רמון..

הקופסה תכיל לפחות חמישה מוצרים, ולקוחות הגלאם גורו יופתעו לגלות, שלפחות שלושה מוצרים מהם בגודל מלא, ביניהם איפור מינרלי, המיוצר תחת תו תקן אורגני, לק לציפורניים של חברה ידועה ואהובה, וקרם הגנה לפנים שמתאים לנשים שבדרך..

עלות מארז "גלאם גורו" – 65 ₪.

להזמנות:  http://glamguru.co.il/

"גלאם גורו" מסמלת בתפיסתה, הבנה עמוקה במבנה הנשים הצרכניות, שהרי  מאז שחר ההיסטוריה, נשים מטבען  מלקטות, סקרניות וזקוקות לברור היטב  את הבחירה שלהן בעוד מועד לפני הרכישה והאימוץ.  הן אוהבות לחוש, לראות, להריח ולהבין. על אחת כמה וכמה, כשמדובר