קופיקו והזמר המצחיק/ תמר בורנשטיין- לזר – ספרות ילדים

'קופיקו והזמר המצחיק' הוא הספר השביעי בסדרת קופיקו, המוכרת והאהובה על הילדים. בטוחה שלמבוגרים, זוהי בהחלט נוסטלגיה מתוקה 🙂 הסדרה חוזרת למדפים בהוצאה מחודשת וזו בהחלט סיבה למסיבת קריאה!

קופיקו

"קופיקו והזמר המצחיק" הוא הספר השביעי בסדרת קופיקו, המוכרת והאהובה על הילדים. בטוחה שלמבוגרים, זוהי בהחלט נוסטלגיה מתוקה 🙂
הסדרה חוזרת למדפים בהוצאה מחודשת, לפי הסדר המקורי, בעריכה חדשה ועכשווית ובלוויית איורים חדשים . הקוראים הוותיקים מוזמנים להגיב בתגובות מה דעתם על המהדורה המחודשת, לעומת המהדורות הקודמות.

תמר בורנשטיין-לזר, הידועה גם כ"אמא של קופיקו", כתבה יותר מ- 150 ספרי קופיקו ועוד עשרות ספרים אחרים לילדים. קופיקו שלה הופיע לאחרונה גם בגרסת קומיקס בספר "קופיקומיקס – תעלומה בקרקס".
קופיקו, שהיה להצלחה מסחררת בספרים, בהצגות ובסרטים הוא כה אהוב בעיקר בגלל מוטיב החידוש וההפתעה – לעשות או לומר ברגע ובזמן המתאימים את הבִלתי צפוי אך הנכון, הפשוט, המועיל והמצחיק.

בספר זה, קופיקו מפתיע פעמיים! הספר מחולק לשני סיפורים: קופיקו והזמר המצחיק וקופיקו בהישרדות.

בסיפור הראשון, נוגה לא רוצה לצאת מחדרה עד ליום שלישי הבא, שאז תרוץ ישר להופעתו של מומו ארטיק. נוגה לא מפספסת אף הופעה וכשהיא לא בהופעה, היא נסגרת בחדרה, כדי ללמוד את השירים שלו בעל פה, למקרה שמומו יבחין בה ויגלה שהיא לא יודעת לשיר אותם.
קופיקו מחליט להפתיע את נוגה ולהביא את מומו אליה. הוא מגלה שמומו מבלה בקביעות במכולת פעם בשבוע וקונה בורקסים ומגיע גם הוא לשם. אבל, איך הוא יצליח לשכנע את מומו להגיע לנוגה? את זה תשאירו לקופיקו, כי אין דבר שהוא לא יצליח לעשות…

בסיפור השני, קופיקו מבחין שאברום השכן נעלם. שושנה כבר לא צועקת עליו, אז בטוח שהוא איננו בבית. אבל להיכן הלך?
מסתבר שאברום ברח רחוק, למחנה הישרדות, של תוכנית הריאליטי. והיכן מתקיימת התוכנית הפעם? בחונטוזה!!! הג'ונגל הגדול שממנו הגיע קופיקו.
קופיקו מחליט לצאת גם הוא לשם, לעזור לאברום ולפגוש את משפחתו ושאר חבריו, שאליהם כה התגעגע. אבל איך הוא יצליח להגיע לשם? הרי לא מקבלים קופים להישרדות…
קופיקו מצליח להערים על השומר ומנהל התוכנית והוא מגיע במחלקה הראשונה לג'ונגל. מוזמנים לקרוא איך קופיקו עזר לאברום לזכות במיליון…

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה, עם שפע של הרפתקאות!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)