קונפליקט

בחורה עם מחשב נייד

מחשבות והבנות מהחיים…

נשארתי בבית לעבוד , לא נסעתי עם כל המשפחה לקמפינג עם כל החברים בים.

מי שמכיר אותי לא יאמין שכזו סיטואציה קרתה, אני ? מוותרת על קמפינג ועוד עם כל החבר'ה ?

הרגשתי איך שני כוחות פועלים בי הלב שכל כך רוצה לנסוע והשכל שאמר לי "יש עבודה! את עוד כמה ימים לוקחת שבוע חופש, שימי את הרצונות שלך בצד ותתמקדי במה שצריך" והמצפון שלי שלפעמים לא יודע בקול מי להקשיב…

הקונפליקט בין הכוחות האלה קיימים בי ובכולנו כל הזמן והם עולים לא מעט פעמים ביום,מה אני חייבת לעשות? מה הייתי רוצה לעשות? איך אני מצליחה לשלב בין שניהם ?

 

זו שאלה די גדולה ובטח יש עליה לא מעט תשובות כמה הדחפים שלנו מנהלים אותנו וכמה אנחנו שולטים בהם? איך אני בכלל מזהה ביניהם? לפעמים זה כל כך סבוך שקשה לדעת.

אני יכולה לספר מהחוויה שלי מה אני עושה במצב כזה כמו שתיארתי.אני מנסה לברר את הרצון האמיתי ועורכת שתי רשימות :

אחת – נשארת בבית לעבוד.

השניה – נוסעת לים.

רושמת כל מה שעולה לי,למה כדאי לנסוע? למה כדאי להישאר? על אילו ערכים נמצאת כל אחת מהשיחות שלי עם עצמי .אני עוצמת את העיניים ומנסה לדמיין את עצמי בשתי הסיטואציות, איך ארגיש, איך יראה היום שלי, האם המצפון שלי יהיה שקט ורגוע ? יך ארגיש כשאחזור מהים ? איך ארגי בתום יום עבודה בבית ריק 🙂

בד"כ מגיעה התבהרות, לא תמיד….

אחרי שהחלטתי על מה אני הולכת אני ממש משתדלת לשחרר את האופציה שוויתרתי עליה ומנסה לשלב ביום שלי דברים שאני נהנית מהם ויכולה לעשות כשהבית ריק ולרשותי, שזו תחושת חופש מהממת בפני עצמה והרי רציתי חופש… 🙂 אומנם מבלה את רוב שעות היום מול המחשב ולא מול הים , אבל יחד עם זאת יש לי זמן לכתוב,לשמוע מוסיקה,לבשל את האוכל הבריא שלי ולא אוכל של ילדים, לקדם את העסק שאני כל כך אוהבת מהמשרד שלי במרפסת, לפתוח את הראש לעוד ועוד רעיונות מרגשים ולשוחח עם נשים חכמות ובעיקר לחלום את החלום.

 

מרגיש מוכר ? איך אתן מתמודדות עם הכוחות המנוגדים האלה ?

 קונפליקט