קונסטרוקטור מהנדס בניין | שינויי בנייה

בחורה עם מחשב נייד

הגיע הזמן לשיפוץ? בבואך ליצור שינוי בבית כמו שבירת קיר לצורך הרחבת הסלון, הוספת מרפסת, חלוקה חדשה של חדרי הבית או כל שינוי אחר במבנה הבית, ללא שרותיו של קונסטרוקטור מוסמך, לא תוכל להתחיל בשיפוץ.

החוק דורש אישור קונסטרוקטור בכל שינוי במבנה

לא מדובר על אישור להוספת קיר גבס על מנת לבצע חלוקה של חדר לשניים, אלא בשינויים מהותיים כמו שבירת קירות, הרחבת המבנה וכדומה. לכל שינוי שכזה יכולות להיות השלכות דרמטיות על המבנה כולו ולכן צריך איש מקצוע היודע לאבחן את הסיכונים לפגיעה בקונסטרוקציה אם ישנם כאלה. הקונסטרוקציה היא השלד המחזיק ומהווה בסיס למבנה כולו. לא כל קיר בבית אפשר לשבור, חלק מהקירות תומכים באופן משמעותי בקונסטרוקציה ומהווים מרכז כובד חשוב ליציבות המבנה כולו.

מה עוד יודע קונסטרוקטור?

איש מקצוע זה, אשר חשיבותו ניכרת ובהכשרתו הוא מהנדס בניין, מחשב את העומס על הקונסטרוציה מבחינת המבנה כולו, את טיב החומרים בהם משתמשים לבנייה, את עמידותה של הקנסטרוקציה בתנאי השטח ותנאי מזג האוויר הישראלי, אפשרויות החיבור לתשתיות השונות כמו מים, חשמל וגז ועוד. קונסטרוקטור בוחן את עבודת הבנייה לאורך התהליך כולו כשמטרה אחת מרכזית עומדת בראש מעייניו והיא הבטחת בטיחותה של הקונסטרוקציה ויכולתה לתמוך במבנה שלם. קונסטרוקטור טוב רואה את שלום דיירי הבית לנגד עיניו.

אדם זקוק לשינויים

כחלק מטבעו אדם אוהב שינויים. ישנם אנשים שמרנים יותר ושמרנים פחות אבל כולם ברגע מסוים מחפשים את השינוי. מעבר דירה או שיפוץ דירה מהווה שינוי מרענן מאוד, בעיקר למי שחי באותו הבית שנים רבות. ביחד עם ההתרגשות ותחושת ההתחדשות המלווה תהליך של שיפוץ בית, חשוב מאוד לשמור על כללי עבודה נכונים ועל תקינותו של התהליך מבחינת החוק. וויתור על נוכחותו של קונסטרוקטור כמוה כוויתור על התהליך כולו.

רק דרך חברת בנייה מסודרת

אם חשוב לך השקט הנפשי בתהליך הבנייה, אם חשובה לך מקצועיותו של התהליך וההקפדה על כללי הבטיחות והחוק, מומלץ בחום לבצע את השיפוץ דרך חברת בנייה. חברה מקצועית ומנוסה תבטיח את הצלחת התהליך, פתרון מהיר ומקצועי לכל בעיה אשר עלולה לצוץ במהלך השיפוץ, אנשי מקצוע מעולים בכל תחומי הבנייה כמו מהנדסים, חשמלאים, אינסטלטורים, נגרים ועוד. חברת בנייה מקצועית מכירה לעומק תהליכי שיפוץ ומכירה היטב את הבעיות הנפוצות ופתרונן.

אדריכלות של בית פרטי

האדריכל, כאמן לכל דבר, יוצר בדימיונו את הבית ומשם הישר אל דפי הסרטוטים. אדריכלות של בית פרטי יוצרת עבור האדם את מקדשו, פינת השקט והפרטיות, המקום הבטוח אליו הוא מגיע בסוף יום עבודה. קונסטרוקציה של בית פרטי ממשיכה ומעניקה תוקף מעשי לרעיונותיו של האדריכל ומעניקה לבית את היציבות שלו ועמידתו לאורך שנים רבות. קונסטרוקציה של בתים פרטיים הופכת את דמיונו של האדריכל למציאות.

קונסטרוקציה לבתי יוקרה

וילות מפוארות ובתי יוקרה פרטיים בדרך כלל מורכבים מאוד מבחינת המבנה, ייחודיים בעיצובם ומהווים אתגר לבוני הקונסטרוקציה. קונסטרוקטור אשר אחראי לכך שהקונסטרוקציה תחזיק את כל הבית חייב להתחשב בכל הרעיונות הכי משוגעים ולכאורה לא הגיוניים של האדריכל. אף על פי שגם אדריכל הוא קודם כל מהנדס בניין, הוא מרשה לעצמו להרחיק לכת עם הרעיונות שלו כשהוא מודע לכך שיש מי שידאג לכל תחום הקונסטרוקציה באופן הכי מדויק המאפשר את בניית הבית.

שירותי ייעוץ

עם חברה מקצועית את או אתה לא לבד. אנשי החברה מודעים לצורכי הלקוחות שלה ומודעים לחוסר מקצועיותם והבנתם בתהליכי בנייה. החברה מודעת לצורך במתן ייעוץ ללקוחות ומאפשרת זאת בקלות רבה. חברה בעלת מוניטין גם מספקת בדרך כלל שירותי אדריכלות ועיצוב פנים וכל אנשי המקצוע הרלוונטיים. קונסטרוקטור מקצועי ומוסמך הוא אחד השחקנים הראשיים בתהליך הבנייה ולמעשה אי אפשר בלעדיו.