קונים מתנות בלי לצאת מהבית

צריכים לקנות מתנה או משהו הביתה ואין לכם זמן להגיע לחנות ? תוכלו לעשות זאת בקלות ובנוחות מהמחשב בבית

כל בוקר השעון המעורר מזניק אותנו למירוץ של היומיום : להעיר את בני הבית, להכין אוכל לילדים, גן / ביה"ס, עבודה, חוגים, הסעות, כביסות, קניות ו… צריך גם לנשום בין לבין. אני מחפשת להקל על המרתון האינסופי הזה וכל פעם שאני מוצאת אתר, שיכול לחסוך לי חיפוש חניה ועמידה בתור ומאפשר לי לבצע רכישה בישיבה מול המחשב, בזמן שנוח לי, מקבל אצלי נקודות זכות.

רוכשים און-ליין

רכישות און-ליין הופכות לאחרונה ליותר ויותר פופלאריות. אמנם יש לנו עוד הרבה מה ללמוד בתחום ממדינות אחרות, אבל בהחלט הכיוון נפלא. תוכלו למצוא מגוון אתרים. אישית השתמשתי בכמה מהם לאחרונה ובעתיד אמליץ גם על אתרים אחרים.

1. הום ורדינון – הבנות גדלו והגיע הזמן להחליף את הדוגמאות שעל המצעים. נכנסתי לאתר של הום ורדינון בשבת אחה"צ ואחרי כמה קליקים, קיבלתי אישור הזמנה. אפשר לסמן וי על משימה אחת. בנוסף למצעים, אפשר למצוא באתר משחקים, צעצועים, אביזרים לאמבטיה ואפילו כלי בית. שמחתי גם לראות, שבמידה והמוצר לא יהיה לטעמי, יבואו לאסוף אותו, ללא חיוב וגם אקבל החזר כספי מלא, כך שאין חשש לבצע רכישה. ואפילו אפשר לארוז למתנה. אז בפעם הבאה, שאתם צריכים מוצר לבית או רוצים לשלוח מתנה, תוכלו לעשות זאת בקלות ובמהירות. לרוכשים עד ה-31.5.13, תנתן הנחה של 50 ש"ח בהזנת קוד קופון likevardinon (קופון אחד בלבד ללקוח).

מתוך אתר הום ורדינון

2. פאזלנד – אני מאוד אוהבת להרכיב פאזלים. את הפאזל האחרון של 1500 חלקים הרכבתי עם בעלי תוך יומיים. באתר של פאזלנד אפשר למצוא פאזלים איכותיים במגוון גדול של דוגמאות, גדלים וצורות ואפילו להכין פאזל מתמונה שלכם. אפשר למצוא באתר גם משחקים נוספים.
3. זיסלה – יש בגבעתיים חנות קטנה, שיש בה מוצרים גם לקטנטנים וגם לגדולים יותר, החל מבגדים, מוצרים לאם ולתינוק, עגלות, משחקים וכלה בערכות יצירה. הכל בטוב טעם. אמנם אין לי כבר תינוקות, אבל רכשתי אצלם מתנה, אז אם לא מתחשק לכם לנסוע לגבעתיים, תוכלו לבצע הזמנה באתר של זיסלה.
4. סטימצקי / צומת ספרים – מחפשים ספר או דיסק ? תוכלו לרכוש ישירות באתר של סטימצקי או צומת ספרים. לפעמים אפשר למצוא מבצעים והנחות רק לגולשי האתר, כך קנינו מילון אבן שושן ממש במחיר מציאה.