קול צף מחפש בית, שלישי

גבר יוכל לגרש את אשתו אם לא תעשה את מטלות הבית, גבר יוכל לגרש את אשתו אם היא אינה צנועה מספיק – לא עומדת בשני הסעיפים …מזל שכבר גורשתי

בחורה עם מחשב נייד

אני לוקחת ברצינות את דברי הטעם של יו"ר האיחוד הלאומי, שאמר כי הוא רוצה שהמדינה תחזור להתנהל "כפי שהתנהלה בימי דוד המלך". לדבריו, חלק משיטת המשפט הישראלית הקיימת יוכל להישאר גם בשיטה החדשה/ישנה (מזל). "זה יהיה מותאם ל-2019, לא סוקלים אנשים שמחללים שבת", הוא אמר. מה הבעיה? שהוא באמת נראה ונשמע רציני. מבין. איש חכם שאנשים יקשיבו לו ויעשו כדבריו.

צילום: איתן פולד
צילום: איתן פולד

רגע, בגלל שאני אישה. ויצאתי לרגע מהמטבח. ועזבתי את מטלות הבית, רוצה לעשות סדר ולראות אם הבנתי נכון:
דוד המלך (בתמונה ). אנחנו הולכים להתנהל לפי החוקים שלו? דווקא… לא מתנגדת שמי שנראה ככה יתסובב עם אותו לבוש. (דגש על מי שנראה ככה). יכול להיות שאנחנו לא למדנו את אותם הסיפורים בבית הספר (בכל זאת בית ספר חילוני), אבל צדיק גדול הוא לא היה.
בואו נראה מה עוד מחכה לנו מעבר לפינה של סמוטריץ':
1. גבר יוכל לגרש את אשתו אם לא תעשה את מטלות הבית
2. גבר יוכל לגרש את אשתו אם היא אינה צנועה מספיק
3. כל הרכוש שייך לבעל
4. גם האישה היא רכוש ושייכת לבעל – אלא אם היא מפרה את אחד משני הסעיפים הראשונים ואז היא מגורשת.
5. איסור על משכב זכר – מותר רק בסתר (כי בואו….כולנו קראנו גם קראנו את הסיפורים שהיו שם, 50 גוונים של ג'ינג'ים)
6. חזרת העבדות – את זה דווקא נראה לי שאני מחבבת. אפשר לקחת גבר שנראה כמו דוד, שיעשה את עבודות הבית ויסתובב בו לא צנוע? מבטיחה לא לגרש, כי הוא לא רכוש, הוא עבד. רגע…אם הוא עבד? אפשר להחליף? יש פתק החזרה? איך זה עובד הסיפור הזה?
7. סקילה – לאור העובדה שאני עומדת בכבוד בכל הסעיפים. נראה שאני המועמדת הראשונה לסקילה בכיכר העיר. אעדכן כאן בשעה המדויקת, תבואו בשמחה, אה…זה לא יהיה בשבת.

קרדיט: שאטרסטוק / Marta Pons Moreta
קרדיט: שאטרסטוק / Marta Pons Moreta

צחקתם? אני לא. זה לא מצחיק. ממש לא מצחיק. זה כואב, זה מעורר בחילה וחלחלה וזה מחזיר אותנו אלפי שנים אחורה.
לא, זה לא יקרה, גם אם אני ומקווה הרבה מכן.ם צריכים לעשות מעשה ואפילו לצאת להצביע (רחמנא ליצלן) כדי שאנשים חשוכים כמוהו לא יעלו לשלטון. יש שלושה וחצי חודשים עד הבחירות והשינוי יגיע רק מאיתנו.
זה הזמן. אחרי הבחירות יהיה כבר מאוחר מדי !

 

tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.