קול צף מחפש בית – מועד ב'

אי שפיות: לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות. (אלברט איינשטיין)

בחורה עם מחשב נייד

כמעט שבעה וחצי שבועות של שכרון חושים. טוב שלא תשעה, כי שכרון גדלות ולא הרבה חושים היו כאן. בערך כמו הסרט, נכשל מינוס. זה באמת נראה כמו שידור חוזר של סרט אימה.

אז מה היה לנו? ברוח בחינות הבגרות ולאור העובדה שיש מועד שני, שיעור במכירות:

ביבי – מכר אותנו לכל מי שרק רצה, וגם מי שלא רצה, ועוד שילם הרבה מאד כסף כדי שיקנו אותנו.

ליברמן – כמו שהוגדר הערב ע"י ביבי, אויב העם. עליו נפלה הממשלה החדשה. כי הוא לא קנה. הוא התבלבל בשיעור, בא עם שחמט ולא עשה הצרחה.

אבי גבאי – קיבל הצעה מפתה (זוכרים "מוכרים אותנו"), התייעץ עם עצמו, ושוב עם עצמו, ועוד קצת עם, כן, ניחשתם, עצמו. בסוף…לא קנה. מאוחר מדי. כולם שמעו.

החרדים – ביקשו וקיבלו, ואז ביקשו עוד וקיבלו עוד, ואז…עוד קצת וקיבלו עוד הרבה. לא שילמו כלום. קיבלו 100. מהם צריך ללמוד. מצטייני הקורס.

כחלון – מכר את עצמו ואת היושרה שלו (אם הייתה כזו) בעבוד כסא. עסקה שווה?

כחול לבן – אה…הם לא היו בבית. יצאו לטיול שנתי ארוך מיד אחרי ה9.4 (מועד א' בבחינה), קיבלו 35 וחשבו שזה מספיק. פשוט נעלמו וחזרו לפני שבוע להפגנה.

שורה תחתונה. נכשלתם. כולכם. אבל מה מחכה לנו? אותם אנשים שנכשלו והובילו לבחירות באפריל, ממשיכים להיכשל ומובילים אותנו לעוד בחירות בספטמבר. מועד ב' עם אותם אנשים, אותן אמירות ואותן הצהרות.
כלום לא ישתנה כי כלום לא השתנה.

לא מוכנה להצביע להם. אני לא מוכנה לתת את הקול שלי שוב לאותם אנשים שדואגים אך ורק לחלק שיושב על הכסא בכנסת. תשנו את ההרכב, תוכיחו שאתם ראוים, תקבלו את הקול שלי.
די. נמאסתם!

בתמונה: אמנם קיבלו zero במועד א', אבל עדיין חוגגים. יאללה בלגן, קולולולו (מזל האירוויזיון מאחורינו)

אמנם קיבלו zero במועד א', אבל עדיין חוגגים. יאללה בלגן, קולולולו (מזל האירוויזיון מאחורינו)
אמנם קיבלו zero במועד א', אבל עדיין חוגגים. יאללה בלגן, קולולולו (מזל האירוויזיון מאחורינו)
tantiroza
Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.