קול השפיות בתוך הקורונה 1

בחורה עם מחשב נייד

כמאמנת אישית ועסקית ואפילו כמטפלת, אני מקבלת פניות רבות מקולגות ולקוחות בעקבות המצב במשק. (כיף עם קורונה) "הצילו, מה עושים עם העסק?" או "אני טכנופובית, מה עושים?" אני רוצה להעניק ברשותכם זווית ראיה נוספת, הוליסטית. בואו קודם קול, נדבר על הפן הרגשי. חשוב להכיר בו ולתת לו ביטוי, ולמה? אם נתעלם כרגע מהרגשות ולא נביט להן בלבן של העיניים, יקרו שני דברים: האחד, ניצור דחיסה של קשת הרגשות אל מתחת לפני השטח, מה שיביא לעוד מתח עתידי. השני, נמשיך לפעול מתוך כאוס ואי בהירות, דבר הגורם לעוד מעמסה על כל המערכות הפיזיות, רגשיות ומנטליות שלנו, וכתוצאה מכך, ירידה בתפקוד של מערכת החיסון.

לכן, קחו רגע נשימה ונהלו יומן בבוקר ובערב אודות מצבכם הרגשי. כך תהיה תחושת בקרה על מה עובר עליכם ותוכלו לנטר את המצב.

טיפ נוסף: עשו קול דבר שעשוי להרגיע אתכם. שמעו מוסיקה משובחת, קראו ספר, עשו מדיטציה ואפילו תבהו בקיר. העיקר שהמערכת תתחיל "לנשום" ברוגע ולא בהיסטריה.

עכשיו בואו נדבר על הפן העסקי. אי אפשר להתכחש לעובדה שכבר עכשיו יושבים מובטלים בבית. בעלי עסקים רבים חשים אוזלת יד ובלבול אודות מצבם העתידי. אז מה עושים? קודם כל יושבים לעשות רשימה.

אילו שירותים אתם יכולים להעביר לדיגיטל? אילו פלטפורמות קיימות לשם כך? (זום, וובינר וכו') הדרכה -קיימים כיום מספר ערוצים שילוו אתכם לשימוש בפלטפורמות היערכות כלכלית-תבנו תקציב לחצי השנה הקרובה שם המשחק: יצירתיות! אם תצליחו להעביר את המסר שלכם בצורה מזמינה ומסקרנת, אנשים ירצו להצטרף אליכם.

בימים הקרובים אפרסם לינק לסדנה שתדבר ותלווה על הנושאים הנ"ל.

תזכרו הקול אפשרי!

ear-2973126_960_720

62403624_10157215748183446_6600572308190920704_n