קולקציית הפרפרים המרהיבה של מעצב התכשיטים גיל נויהאוס

בחורה עם מחשב נייד

ח

גיל נויהאוס – עגילי פרפרים מקולקציית Holidays סתיו 2019 (צילום יח"צ)

מעצב תכשיטי היוקרה גיל נויהאוס יוצא בקולקציית Holidays חדשה וקסומה, בטיימינג המושלם של השנה החדשה ותקופת חגי ישראל. אנחנו לא לגמרי סגורות על כך שהתזמון המדויק לכאורה, קשור רק אלינו ולא אל תקופת חגי הנוצרים, שגם היא כבר כמעט בפתח. כי נויהאוס אומנם חי ופועל מישראל, אבל הוא תכשיטן מוכר ובעל מוניטין בעולם הגדול ומיטב הכוכבות עונדות את תכשיטי הסטייטמנט שלו על השטיחים האדומים. בין השמות המוכרים של כוכבי על שענדו את התכשיטים שהוא מעצב, ניתן למנות שמות שומטי לסת כמו: ג'וליה רוברטס, ניקול קידמן, קים קרדשיאן, אווה לונגוריה ואפילו ניקולס קייג', ג'וני דפ, ופיפטי סנט. נויהאוס הוא אורח קבוע בפסטיבל קאן, מציג את הקולקציות שלו בשבוע האופנה של פריס ומוזמן אישית לאירועים פרטיים ומוטרפים, רק מפני שסלב מסוים רוצה לראות את התכשיטים שלו, דווקא באמצע מסיבה על יאכטה בלב ים (ואנחנו מתכוונות אליך מיק ג'אגר, שמענו על זה..).

כמובן שנויהאוס הוא מתכשיטני העל, המתמחים בעיצוב תכשיטים אקסקלוסיבי בשיטת ה – Tailor-made, כלומר בהתאמה אישית, לפי דרישות וצרכי הלקוח או הלקוחה והמחירים בהתאם, למזלנו בצד אלה, מעצב נויהאוס גם קולקציות נוספות, בסקאלת מחירים יוקרתית אך מעט נגישה יותר, ומדובר בקולקציות ייחודיות הבולטות במקוריותן. נויהאוס שואב השראה מכל מקום בו יש צבע וקולקציות התכשיטים שלו מאופיינות בצבעוניות עזה ומרשימה, כמו למשל קולקציית הממתקים הידועה, עם תכשיטים שהיו משובצים אבני חן שנראו כסוכריות ג'לי צבעוניות וקולקציית הים הבלתי נשכחת, עם קונכיות משובצות יהלומים ואבני חן מרהיבות.

א

גיל נויהאוס – טבעת מקולקציית Holidays סתיו 2019 (צילום יח"צ)

קולקציית Holidays החדשה שואבת השראה מעולם הפרפרים הקסום, המסמל לדבריו את החופש האולטימטיבי ועדינות אין סופית. בקולקציה העשויה זהב 18 קארט, אמייל ויהלומים, רק טבעות ועגילים –  שהם שני סוגי התכשיטים שנויהאוס הכי אוהב לעצב, אף שטבעות לדבריו קשה לעצב כי הן צריכות להרשים וגם להיות נוחות, ועגילים הם הדבר הראשון שרואים כאשר מסתכלים על אישה. עגילי הפרפרים של נויהאוס, הם לגמרי התכשיט שמושך מיד את עין המתבונן – פרפרים צבעוניים, נוצצים ומלאי סטייל, בעיצוב מדויק שעושה אותם מתאימים לנופש על יאכטה, כתוספת מסוגננת לבגד החוף, או כתכשיט סטייטמנט עם שמלת ערב מינימליסטית, אם יש לכן איזה אירוע נחשב. לנויהאוס יש עוד שוס מפתיע בעגילי הפרפרים המקסימים שלו: הוא מאפשר ללקוחותיו לבחור בעצמן את צבע כנפיי הפרפר – בהזמנה של התכשיט, ניתן לבחור במגוון צבעים וליצר למעשה את תכשיט הפרפרים האישי שלך. כך החופש לבחור – שהוא המוטו וההשראה של כל הקולקציה – בא לידי ביטוי אינדיבידואלי נוסף.

ו
גיל נויהאוס – עגילי פרפרים מקולקציית Holidays סתיו 2019 (צילום יח"צ)

נויהאוס עשה את צעדיו הראשונים בתעשיית התכשיטים לפני כעשרים שנה, בהן למד עיצוב תכשיטים בשוויץ, השמועה על המעצב הצעיר התפשטה מפה לאוזן ומשם הבקשות לעצב פריטים למפורסמות החלו לזרום במהירות. ניהאוס אומנם חזר מאז לעיר ילדותו תל אביב, אבל הוא חי על קו ישראל-אירופה – ארה"ב, המותג הבינלאומי שלו מונה שבע חנויות בפריסה עולמית (בין השאר בשוויץ, צרפת, מוסקבה וספרד) אבל למרות שהוא מתמנגל עם כוכבי על כדבר שבשגרה, חשוב לו מאוד הבסיס הישראלי וקהל הלקוחות המקומי.

מחירי קולקציית תכשיטי Holidays החל מ-1500 דולר

ניתן להשיג בבוטיק ירושלים, דוד המלך 10

וכן לקבוע פגישה בטלפון 03-6299962

*

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.