קולקציית בקבוקים ייחודית של דיאט קוקה קולה

בחורה עם מחשב נייד

 חברת דיאט קוקה-קולה משיקה לראשונה בישראל, סדרת בת 3 בקבוקי שתייה עשויים מאלומיניום, בהשראת פרוייקט "5 כוכבים וירח במדבר".

בקבוקי האלומיניום נחשבים ללהיט ברחבי העולם, בישראל זוהי הפעם הראשונה בה הצרכנים יפגשו את בקבוק האלומיניום של דיאט קוקה-קולה.

 

סדרת הבקבוקים החדשים עוצבו על ידי המעצב העולמי של חברת קוקה-קולה מר גלן גייזנדוראפר, לבקשת החברה בישראל, בהשראת אירועי הקיץ הקרוב של החברה-"5 כוכבים וירח". גייזנדוראפר עיצב סדרת בקבוקים ייחודית לישראל , כאשר המוטיב העיצובי המרכזי הינו חווית המדבר והתכנים יוצאי הדופן של "5 כוכבים וירח במדבר"- מוטיבים מדבריים של חופש מוזיקה והנאה.  

 

פרויקט עיצוב בקבוקי האלומיניום בישראל הינו מחווה לפרויקט עיצוב בקבוקי האלומינים של דיאט קוקה קולה אותו הוביל המעצב הנודע קארל לאגרפלד הידוע בחיבתו למשקה. הבקבוקים שעיצב לאגרפלד ונמכרו בארה"ב אופיינו בעיצוב אופנתי וטרנדי המשקף את רוח המשקה.

 

פעילות "5 כוכבים וירח" הינה פעילות ייחודית אשר תיערך בין ה-21 ל-25 באוגוסט  בלב המדבר, הפעילות מציעה חוויה של לילה אחד קסום תחת כיפת השמיים במקום בו יוכלו צרכני המותג להתנתק משגרת היומיום ולהתחבר לדברים שעושים להם טוב. 

בפעילות ייהנו המשתתפים מאירוח מדברי  ייחודי ומפואר, הופעות לילה של אמנים מובילים, אשר יופיעו יחדיו לראשונה על הבמה בהרכבים מפתיעים, ארוחת ערב מפנקת בניצוחו של השף ברק חורש אשר יארח בכל ערב שף מוביל אחר, טיפולים מפנקים ומרגיעים, סדנאות מיוחדות כגון יוגה וטאי צ'י, קומזיץ אותנטי, מעגל מתופפים ועוד.

 

את סדרת בקבוקי האלומניום "5 כוכבים במדבר"- ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הנוחות בישראל.

המחירים משתנים ונקבעים על ידי הקמעונאים ולא על ידי החברה המרכזית למשקאות קלים.