קוויאר קולגן –Caviar Collagen – פורמולה ייחודית המסייע לטיפוח העור

בשורה לטיפוח העור: "קוויאר קולגן" -Caviar Collagen – פורמולה ייחודית, פרי פיתוח של חברת Pure Woman במעבדות HECH בגרמניה, המכילה קולגן טהור בריכוז של 99% (המופק מביצי קוויאר), המסייע לחידוש סיבי הקולגן ברקמות החיבור בגוף, ועם זאת לטיפוח עור הפנים.
בנוסף, הפורמולה מכילה גם ויטמינים חשובים מסוג E,D, C ו-A – בעלי השפעה חיובית על בריאות העור.
הקולגן הוא חלבון מבני, המהווה מרכיב חלבוני חשוב ברקמות החיבור בעור, בגידים, ברצועות, בעצמות ובסחוס. תפקידו להקנות יציבות וחוזק לרקמה על ידי ספיחה של נוזלים והגברת הנפח של הרקמה. ככל שהאדם מתבגר, החל מגיל 30, הגוף מפסיק לייצר בהדרגה את סיבי הקולגן ואז עור הפנים ובכלל העור נראה רפוי וניכרים בו קמטים.

קולגן 2

תוסף התזונה החדש, "קוויאר קולגן", המוצע באבקה לשתייה, מכיל קולגן הידרוליזט – חלבון שעבר פירוק לחומצות אמינו ומאפשר על ידי כך ספיגה טובה ומהירה יותר במעי. בנוסף, הקולגן בפורמולה, (המופק מביצי קוויאר), מורכב בעיקר מחומצות אמינו מסוג ליזין, פרולין ובמיוחד הידרוקסי-פרולין, המותאמים לצרכים של תהליך ייצור חלבון הקולגן ברקמות החיבור בגוף.
גיא שלמון, דיאטן קליני ופיסיולוג, מסביר:
חלבון קולגן נוצר, בין היתר, ברקמת העור והוא חשוב לקיומה. הוא מקנה לה חוזק ונפח ואחראי למה שאנו מכנים "המוצקות של העור". עם העלייה בגיל, בהעדר כמות מספקת של קולגן בחומר הבין תאי של רקמת העור, מתחילים להופיע קמטים. היכולות הביולוגיות של הקולגן בבליעה הודגמו במחקרים שונים, בה ראו כי נטילת קולגן דרך הפה משפיעה לטובה על מראה העור, להפחתת קמטים ושיפור האלסטיות.
במחקר קליני כפול סמויות שפורסם בשנת 2014 וכלל 69 נשים בנות גיל 35-55, נבדקה השפעת צריכה אוראלית יום יומית של תוסף קולגן הידרוליזט (לעומת פלסבו) על האלסטיות של העור למשך 8 שבועות. כבר לאחר 4 שבועות ניתן היה לראות בקרב הנבדקות שיפור משמעותי באלסטיות של העור, בהשוואה לקבוצת הפלסבו.
המלצות לשימוש על פי החברה:    10 גרם אבקה ביום (2 כפות מדידה בכף המגיעה בתוך האריזה). מערבבים את האבקה עם חצי כוס משקה נוזלי (מים, חלב, או כל נוזל אחר בטמפרטורת החדר). מומלץ לצרוך בערב לפני השינה. כמו כן, מומלץ לצרוך במשך 6-8 שבועות לקבלת תוצאות.
מחיר לצרכן: 398 ש"ח, לאריזה של 300 גרם (המספיקה ל- 30 יום).
להשיג: ברשת טבע קסטל, ובטלפון – לילך 052-9978181.
ערכה: היבא נדיה