קודם שוכבים אח"כ מדברים

הסרט הזה נקרא בצרפתית un profil pour deux, פרופיל אחד לשניים, שם בהחלט מתאים, משום מה בחרו לתרגם אותו למר שטיין און ליין והוא משעשע ומהנה מאוד.

רחל הזנפלד צופה בסרט מר שטיין און ליין

קודם אתם שוכבים ורק אח"כ מדברים, זה מה שאומר פייר על  היחסים של הדור הצעיר לאלכס, לאחר שהוא מזועזע מהתנהגותו בדייט. פייר הוא אדם מבוגר שאיבד את אשתו וחיא חי לבדו בבית, בלי חשק רב לעשות אפילו דברים בסיסיים.  הוא כמעט אינו יוצא מביתו, בתו דואגת לכל צרכיו והיא זו שגם מציעה לאלכס החבר של בתה ( נכדתו של פייר) ללמד את פייר להשתמש במחשב ולהיעזר בעולם הדיגיטלי לאחר שהוא בחר להתנתק, כמעט לחלוטין,  מהעולם האמיתי. כך מגלה פייר את הסקייפ וגם את אתרי השידוכים און ליין ופותח פרופיל משלו עם תמונתו של אלכס ומידע שהוא ממציא על עצמו.

רחל הזנפלד צופה בסרט מר שטיין און ליין

הסרט הזה מתרחש בפריז ובריסל, הוא ממש לא נשאר במחשב והוא רומנטי, סקסי ומשעשע להפליא. אין ספק שהיוצר שלו מאמין באהבה בצורה השמרנית ביותר שלה. לכל אחד יש מישהו שמתאים לו ואפשר למצוא אותו/ה און ליין ולא פחות חשוב שהאהבה נותנת את הטעם לחיים.  הסרט הזה יכול היה להיות הכי בנאלי בעולם אבל הוא מספר את סיפורו בצורה כל כך חיננית ומשעשעת שיצאנו גם אני וגם בן הזוג עם חיוך על הפנים.

רחל הזנפלד בביקורת על סרט צרפתי חדש

לא רוצה לעשות לכם עוד ספוליירים אבל הסרט הזה בהחלט מחזיר את הכבוד האבוד לחיזור באמצעות כתיבה, לרומנטיקה ולזוגיות כדרך חיים שלמה ומהנה. זה שהוא בצרפתית ובנוסף אנו נמצאים על הקו פריז בריסל מוסיף כמובן הרבה, כי מה לעשות שלנסוע על הקטנוע על פני האייפל המואר זה כן, רומנטי.

ממליצה ללכת בכיף.

רחל הזנפלד חיה בסרט

טריילר

[youtube oLafzVmM0cI]