קבלתי מכתב מיוחד- העתיד כאן?!

כמה כיף לקבל מכתב אמתי, כמו פעם… ועוד מכתב כזה!

blur-card-cardboard-211290

אז היום קבלתי מכתב. אמתי, לא במייל, בדואר! כמה התרגשות ב"לקבל מכתב"? שכחנו באמת… פתחתי… ראיתי…

"במידה ואת קוראת את המכתב, זה אומר – הכל אפשרי! אני כותבת לך, אלינה, מדצמבר 2025. לך זה רחוק, לי זה עכשיו!

לפי הרצף של הדברים, רוצה להגיד לך – כל הכבוד! חלמת בגדול- והגשמת בגדול!

את זוכרת את הקורס של הדיגיטליות אשדוד? את "הפוש" הענק שקבלת שם גרם לך לפריחה וצמיחה עסקית מדהימה! לא רק  הכרת צוות מיוחד במינו שליווה, הדריך, פתר בעיות וניווט, פגשת נשים מקסימות ויצרת שיתופי  פעולה פוריים שהיום אני (את) רואה בעתיד שלך.

תזכרי שזה התחיל בניסיון הראשון של שיתוף פעולה עם סיגל ומזל, שיצרתן אירוע חשיפה מדהים ומושקע בשיתוף עם עירית אשדוד ומשרד לקידום מעמד האישה עם אהובה יצחק עמרם בראשו כיועצת ראה"ע, שכל העיר דברה! מה עיר?! כל המדינה! כולם יודעים שאשדוד – זאת עיר אמנותית ורמה בין לאומית! עשיתם דבר כמעט בילתי אפשרי בחודש וחצי יצרתם אירוע מכירות אמנות עם תוכן ומאוד מסקרן, שכמות ואיכות האנשים לא הייתה מביישת כל עיר גדולה במדינה!

מכירות של הציורים ועבודות אמנות הפתיעו לא רק אותכם, וזה פתח דלתות לאירועי חשיפה אחרים שאתם מקיימים עד היום. תמשיכו כך,  מוצלחות שכמותכן!!!

זוכרת, שתמיד חלמת על חנות-גלריה ענקית לכל אמני אשדוד?

buildings-city1

 

שמחה לבשר לך גם זה קרה!  בשיתוף אם עיריית אשדוד ובמיוחד ראש העיר ד"ר לסרי – חלומך התגשם! מבנה מרכזי בעיר יפה וחדשני שהוא בית, סטודיו וחנות מכירה ענקית לכל אמן אשדודי. המקום מוכר בכל המדינה ולכן מושך עליו קבוצות מבקרים, אוהבי אמנות וקונה אמנות אפילו מחו"ל. כאן ניתנת הזדמנות לכל אמן, כך שגם ה"לא מוכרים" מקבלים הזדמנות שווה. היום ב-2025 האמנים אשדודים לא צריכים לעבוד בעבודות מזדמנות לפרנסתם ויכולים להתרכז וליצור עם ראש נקי ללא פחד שעבודות שלהם ימכרו רק  אחרי מותם…

ממרחק השנים שמפרידות בינינו, ברצוני להגיד לך:"לכי עם החלומות שלך, כי אנשים שיעזרו ויתמחו בך מצאת אי שם ביולי 2019."

אני-את-אלינה יצחקי, דצמבר 2025."

לשיתופי פעולה והגשמת חלומות 050-4520841

תעשו גם אתם, תרשמו מכתב לעצמכם כקטנים או כגדולים, תספרו על ההרגשה, על ההתלבטות, על התהליך שעברתם אפילו רק בחלומות שלכם. שלחו את המכתב בדואר או רק תשימו בתיבה. לא חייבים לפרסם, אני פרסמתי את המכתב, כי פעם כשהייתי במפגש עם יובל אברמוביץ, נאמר לי לצעוק את החלומות שלי ומאז אני צועקת!