קבלי את 7 התשובות לשאלות הנפוצות על הזמנות לחתונה

עיצוב הזמנות לחתונה
עיצוב הדפסה של הזמנות לחתונה

מתי לשלוח את ההזמנות? איזה פרטים תכלול ההזמנה לחתונה? כיצד לרשום נכון את הפרטים בהזמנה? תשובות לשאלות אלה ועוד רבות אחרות תוכלי למצוא כאן.

הזמנות לחתונה בעלי חשיבות רבה באירוע. להזמנות לחתונה יש תפקיד חשוב בחשיפת הפרטים אודות האירוע למוזמנים. לכאורה, ההזמנה פועלת כטיזר ומטרתה לעורר סקרנות בקרב המוזמנים ולגרום להם להגיע לחתונה. לכן חשוב מאוד שההזמנה תהיה מקצועית ואיכותית ותצליח להעביר את המסר הנכון. לפני שניגשים לתהליך עיצוב ההזמנה כדאי לדעת את התשובות ל

שאלות הבאות:

1. כמה זמן לפני החתונה יש להתחיל בעיצוב ההזמנה?
תהליך עיצוב ההזמנה יכול לנוע ממספר שבועות למספר חודשים, תלוי ברמת המעורבות שלך בתהליך עיצוב ההזמנה. אם בחרת לעצב את ההזמנה באונליין, התהליך יהיה קצר יותר, אך אם את שופעת ביצירתיות ותרצי להביע את עצמך על גבי ההזמנה תצטרכי לעבוד בצמוד לגרפיקאית ואז התהליך מתארך.

עיצוב הזמנות לחתונה
הזמנות לחתונה

2. כמה זמן לפני החתונה כדאי לשלוח את ההזמנות?
נהוג לשלוח לפחות 3 שבועות טרם האירוע את ההזמנות לאורחים. אך זה יכול להשתנות לפי קהל המוזמנים שלך. אם את יודעת כי קהל המוזמנים שלך בעיקר אנשי עסקים והם מבלים זמן רב בנסיעות וטיסות לחו"ל כדי לשלוח להם את ההזמנות מספר חודשים לפני האירוע. את ההודעה save the date  ניתן לשלוח גם כ- 6 חודשים טרם האירוע.

3. האם ניתן ליצור חבילת מוצרים לחתונה במחיר משתלם?
כדאי מאוד להדפיס את ההזמנות במקום בו ניתן ליצור חבילת מוצרים וכך תוכלי לקבל את המוצרים במחיר משתלם יותר לכיס. כל חתונה חייבת אלבום חתונה, מעטפות להזמנות, מגנטים ועוד. זוהי הזדמנות מעולה להזמין מספר מוצרים במקום אחד ובמחיר אטרקטיבי.

4. כמה עולה להכין הזמנות לחתונה?
המחירים משתנים לפי סוג הנייר, עיצוב ההזמנה, אפקטים בהזמנה, גודל ההזמנה, כמות ההזמנות ועוד.

5. הזמנות מוכנות ומודפסות וברגע האחרון החלטת כי ברצונך לעשות שינוי…
כדאי מראש להדפיס את ההזמנות לחתונה בבית דפוס בעל יכולת אספקת הזמנתך בתוך 24 שעות (יום עסקים אחד). עדיף לא לקחת את הסיכון ולהישאר כמה שניתן רגועה ומסודרת.

6. עיצבת את ההזמנה בעצמך, איפה מדפיסים?
מדפיסים במקום מקצועי, שירותי ואמין. גרףאור ירושלים בית דפוס דיגיטלי מאובזר בטכנולוגית עילית המאפשרת הדפסה מהירה ללא התפשרות על האיכות. דפוס גרףאור ירושלים מפעיל מערך שליחים עצמאי לאיסוף החומרים מהלקוח והחזרתם תוך 24 שעות (יום עסקים). גרףאור ירושלים מציעה שירותי גרפיקה מקצועיים תוך שימוש במיטב טכנולוגיית המחשוב בסביבת עבודה PC ו-Macintosh.

7. האם ניתן לקבל שירותי מעצבת גרפית לעיצוב ההזמנה?
בגרףאור ירושלים ניתן להיעזר במעצבת גרפית מקצועית על מנת לעצב את ההזמנה לחתונה על פי רצונך וטעמך. כדאי להכין מראש את פרטי החתונה ולהעביר אותם למעצבת. תוכלי לקבל מספר גרסאות לפני ההדפסה ולבחור את ההזמנה בעיצוב שהכי קרוב לליבך.

לא קיבלת את כל התשובות שחיפשת? שתפי אותנו מה הן השאלות החשובות הנוספות שכדאי לדעת את התשובה עליהם לפני שניגשים לתהליך עיצוב ההזמנות לחתונה.

גרףאור ירושלים - כל פתרונות הדפוס במקום אחד!
גרףאור ירושלים הינו אחד מבתי הדפוס הדיגיטליים הוותיקים והמקצועיים בירושלים המאובזר בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ומספק שירותי הדפסה ללקוחות העסקיים ופרטיים כאחד.נייצר עבורך את המוצר המושלם ונספק לך אותו בתוך 24 שעות (יום עסקים)!לכל שאלה חייגו 1-800-245-245 או כתבו לנו במייל info@3-d.co.il לאתר הבית של גרףאור ירושלים כנסו www.3-d.co.il