קבוצת סמגל מחדשת את מרכז התצוגה של המטבחים תחת השם: "סמגל קונספט"

מרכז התצוגה של מטבחי העל "סמגל קונספט" מציע לקהל הרחב להתרשם מעיצובי מטבח מיוחדים העשויים מחומרי גלם ייחודיים וחדשניים.

מאז ומתמיד המטבח היה המרכז של הבית. המטבח היה המקום בו כולם נפגשים – בתחילת היום, עם ארוחת הבוקר, באמצע היום לארוחת צהריים, בסופו של יום, לארוחת ערב או סתם בקטנה לפני השינה ולפעמים גם באמצע הלילה.

עם השנים, הפך המטבח מחדר פונקציונאלי פשוט לחדר מעוצב של ממש. המטבח של היום הינו חדר תצוגה לכל דבר וחלק חשוב מחלל הבית.

קבוצת סמגל, הפועלת בתחום המטבחים כבר מספר שנים, מחדשת את מרכז התצוגה למטבחי העל של החברה בהרצליה פיתוח, תחת השם: "סמגל קונספט".

מטבח דגם שנגרילה
מטבח דגם שנגרילה

על עיצוב מרכז התצוגה המחודש, אחראי המעצב דניאל חסון, שלראשונה נכנס לתחום עיצוב חללי תצוגה בתחום המטבחים ובנוסף, עמד בפני אתגר של עיצוב מרכז תצוגה מחד, ויצירת אזורים אינטימיים ואקוסטיים למעצבים במקום, שיוכלו לשבת עם הלקוחות בנוחות ולתכנן עימם את המטבח, מאידך.

12938181_1098433863541536_4517944549329540639_n

המרכז החדש ניתן להתרשם מ 8 עיצובי מטבח השזורים בתוך חלל גדול ופתוח ומזמינים את הקהל לסייר, לגעת ולבחון את העיצובים השונים.  כל מטבח  עשוי חומר גלם שונה ומשלב צבעים וגד'גטים בעיצוב המטבח, המוכרים עם האיכות של החברה.

12718096_1098434763541446_3118507007293802422_n

המטבחים בתצוגה מבטאים את השימוש של החברה במגוון רחב של חומרים חדשניים וייחודיים (כמו: בטון, paper stone, גרניט ועוד) לצד שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בתחום המטבחים, השמה דגש על שכלול הפרקטיקה ויעילות העבודה במטבח, עם גדג'טים בעת עיצוב וייצור המטבח, כמו: דלתות כיס, נישות מיוחדות, מטבח במראה תעשייתי ועוד.

בין המטבחים המוצגים במרכז התצוגה:

  • מטבח מדגם shangrila לבן, בעל משטח סיילסטון וולקנו. למטבח הבוהק ישנן דלתות כיס החושפות את חום העץ אלון ניו יורק העשיר.
  • מטבח מדגם granit אפרפר, בעל מראה תעשייתי המתחבר לעולם הבטון. המטבח מעוצב בקו נקי וחזק עם מדפים דקיקים המוחזקים ע"י פרזול שחור נקי.
  • בכניסה למרכז התצוגה נפגוש מטבח מדגם ה- paperstone עטוף כקוביה מלבנית נקייה במשטח דקטון המחפה גם את הקירות. חומר ה- paperstone עשוי משכבות של נייר זכוכית דחוס ומרכז החומר הוא עץ במבוק. חומר זה יכול להופיע גם בחזיתות המטבח או כמשטחי עבודה, לבחירת הלקוח והייחודיות של החומר היא בחשיפת הליבה. כמו כן, ניתן לעבד אותו לאורך ולרוחב ולגלות את כיווני העץ.
  • בהמשך מרכז התצוגה, ניתן לפגוש מטבח מדגם milano  מטבח בצבע מוקה עדיין ומזמין, בניחוח כפרי/ אקלקטי.
  • לכל אלו מתווסף מטבח זכוכית בשילוב הרייזרווד, אשר נראה כמו סכיני גילוח בין שבבי העץ. גם כאן הדרמטיות בין הלב של הזכוכית לעץ יוצרת שילוב נעים וחמים.

עוד ניתן להתרשם במרכז התצוגה מדגמים נוספים כגון: מטבח נירוסטה בשילוב פורניר, מטבח כפרי מדגם ונציה מטבח מדגם crystal וומרוב ועוד.

מטבח דגם פייפרסטון
מטבח דגם פייפרסטון

לדברי נעמה רוזמן – הרטל, מנהלת השיווק בחברת המטבחים "סמגל", כחברה יצרנית וותיקה, המובילה בתחום המטבחים בישראל, אנו מודעים לכך שהמודעות לתכנון ועיצוב המטבח, בשנים האחרונות, הולכת ומתעצמת והופכת לחלק אינטגראלי בכל תהליך של עיצוב הבית או שדרוגו. בהתאם לכך, אומרת רוזמן הרטל, עוצבו גם מרכזי התצוגה של החברה, בכדי שהלקוחות יוכלו להתרשם ממספר רב של מטבחים, לחוש את חומרי הגלם הייחודיים והטובים ביותר, לצד האפשרות לשבת בנוחות עם המעצבים בסניף ולתכנן את מטבח החלומות.

כתובת המקום:
סמגל קונספט הרצליה פיתוח
רחוב הסדנאות 10
09-9549694 או *6158
שעות פתיחה א-ה .9:30- 20:00
ימי שישי וערבי חג 9:00-13:00

ערכה: נדיה היבא