קאוואבנגה!!

כל אחד מגיע בחייו לאיזושהי נקודה שבה קצת נמאס לו להסתתר ולפחד מאיך שיגיבו אליו- לאיך שהוא נראה, לאיך שהוא מדבר, למי שהוא אוהב… המסקנות של מהסרט "צבי הנינג'ה יוצאים מהצללים"

מה לא אמרו עליהם? שהם מוטציות, מפלצות, חבורה אלימה ועוד… אבל צבי הנינג'ה עוד לא אמרו את שלהם ואחרי שנים שבהם הסתתרו בביוב ויצאו רק בלילות, כדי להציל את העולם (אלא מה?), הם מחליטים להפסיק להסתתר ובסרט הקולנוע החדש "צבי הנינג'ה יוצאים מהצללים", הם מרימים את ראשם ומחליטים להתמודד עם כל מה שיציאה מהצל אומרת.
IMG_9195
הסרט עצמו כייפי ומקסים- מיכאלאנג'לו מגיע עם עצמו לנקודה שבה קצת נמאס לו להסתתר כל הזמן ולתת לאחרים, בני אדם, לקחת את הקרדיט על הצלת העולם.
במקביל מצליח שריידר הרשע להברוח מהכלא ומאיים, יחד עם מדען גאון ומטורף, להשתלט על העולם באמצעות טכנולוגיה ניסויית שפותחת מימד נוסף.
השילוב בין מה שקורה בחוץ לבין מה שקורה בנפשו של מיכאלאנג'לו גורמת להמון דילמות פנימיות בינו לבין עצמו ובינו לבין אחיו הצבים, אבל מביאה לכך (בלי להתכוון) שהצבים מתגלים וזה כמעט עולה להם ביוקר…
הסוף טוב, אל תדאגו…
הסרט כסרט הוא מקסים, כייפי ומהנה. המסר שלו מקסים ומדבר המון על "יציאה מהארון", לאו דווקא בהקשר ההומוסקסואלי, אלא בכלל- כי למי מאיתנו יש דברים שהוא מסתיר או אנשים שהוא מסתתר מהם, כי הוא מפחד מהתגובות או פשוט כי הוא רגיל??
IMG_9196
אנחנו צפינו בפרימיירה של הגרסה המדובבת, בנוכחות רוסלנה שמדובבת את אפריל ועם המון פיצות 😉

דומינוס פיצה משתעשעים...
דומינוס פיצה משתעשעים…

עם רוסלנה הגיע גם אייל...
עם רוסלנה הגיע גם אייל…

כאן אני חייבת לסייג ולומר שהדיבוב בעיניי לוקה בחסר- הכתוביות לא תואמות את מה שנאמר (אותי זה הוציא מדעתי) ורוסלנה אמנם מתוקה, אבל הטון לאורך כל הסרט מונוטוני וקצת משעמם…
IMG_9198
צבי הנינג'ה, בבתי הקולנוע…

Ya'arit Trabelsi
אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה