צפת לימודים עיצוב וגרפיקה פוטושופ

צפת לימודים עיצוב וגרפיקה פוטושופ גרים בצפת והסביבה ורוצים ללמוד את תוכנת הפוטושופ? הגעתם למקום הנכון! מה אפשר לעשות עם תוכנת העיצוב תמונות? עם תוכנת פוטושופ ניתן לעבוד על קובץ כמו שהוא, ניתן לסרוק קובץ ולעבוד עליו ,הקטנת תמונות והגדלתם ,כיווץ תמונות לשם העלתם לאינטרנט , ניצור לוח שנה של אוסף תמונות,הגדלת תמונות למימדים גדולים ליצירת פוסטרים , נוכל ליצור מסגרות תמונות, פוטושופ תאפשר לנו תיקוני תמונות ישנות וחידוד הצבעים ,תיקון פגמים בפוטושופ,נחידוד צבעים,ריטוש אופנה, תיקון קמטים בפוטושופ,הפיכת תמונה שחור לבן בפוטושופ, חידוד צבעי תמונה, עיבוד תמונות, ליצור רקע בפוטושופ, נהפוך צילום תמונה לתמונות פסיפס או נחיל עליהם פילטרים ליצירת אשליה חדשה . חשוב לתת את הדעת לרזולוציה

תוכלו לקרוא בהרחבה באתר הבא ולקבל מידע על כל מסלולי הלימודים  http://www.hanochso.co.il/

 

ללמוד פוטושופ בצפת ללמוד להכין אפקטים בפוטושופ ולשדרג את עבודת העיצוב שלכם

תוכלו ללמוד אחד על אחד בסטודיו ללימודים אחד על אחד בחיפה, עם תוכנת פוטושופ ניתן לקיים לא מעט אפקטים על תמונות , בעזרת תוכנת פוטושופ נוכל לבצע הדמיות כגון לחתוך דמות מתמונה אחת ולהדביקה בתמונה אחרת ללא הרגשה של חיתוך או הדבקה כדי ליצור זאת בתמונה ללא הרגשה וזרימה נכונה יש לבצע ריכוך באזורי הבחירה להשתלבות יפה , פוטושופ מאפשרת לטייב תמונות שיצאו לא טוב , כמובן גם אם יש לנו בהירות יתר בתמונה נוכל לבחור את האיזורים של התמונה בתוכנת פוטושופ ולהכהות אותם או להביא לאזור הזה צבעוניות אם הצבעים נראים לנו דהויים ,יש לא מעט סרטונים רלוונטיים בעניין.

 

תוכלו לקרוא בהרחבה באתר הבא ולקבל מידע על כל מסלולי הלימודים  http://www.hanochso.co.il/

צפת לימודים פוטושופ – עבודה על אנשים לעולם האופנה ניתן גם לצמצם שומנים עם פוטושופ

עבודה על כלי תוכנת הפוטושופ נמצאת בשימוש רב בתחום האופנה. איתה נוכל לצמצם שומנים להעלים קמטים בתוכנה ולגרום לתמונה להראות בצורה הכי טבעית שלה , כמובן שטיפול בקמטים בתוכנת פוטושופ הוא הדבר הכי קל בגרסאות החדשות של פוטושופ , אנו בוחרים אזור עם קמט ומזיזים אותו לאזור בפנים שאין עליו קמט ותוכנת פוטושופ יודעת להחליף לבד ולהטמיע בצורה טבעית את האזור המיועד להחלפה ,יש סרטונים רלוונטיים רבים בעניין פוטושופ ואופנה.

קורס פוטושופ בחדרה – עיבוד תמונות לאחר צילום איך מחדדים צבעים עם פוטושופ?

עבודות המעצבים הגרפיים תהייה מתן שירותי עיבוד תמונות לאחר צילום, עם פוטושופ ניתן לחדד צבעים של תמונות. פעולת חידוד הצבעים מתאימה לתמונות שבעצם צולמו עם בהירות יתר וכתוצאה מכך נפגמו הצבעים של התמונה , נוכל לבחור איזורים עם כלי הבחירה לרכך את איזור הבחירה בצורה טבעית ומשתלבת וכך נוכל לחדד את הצבעים נוכל להוסיף שקפים מתאימים לאותם איזורים בתוכנת פוטושופ ולהחזיר את הצבעים המקוריים או לסרוגין ליצור צבעים חדשים לאזור שאנו רוצים לתת לו צבעוניות חדשה . אין ספק כי פוטושופ היא תוכנה מדהימה.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/