צעצועי מין: מה בדיוק עושים איתם?

ווי וייב 4 we vibe

מזל טוב! קנית לעצמך צעצוע לעינוג מיני. החלטת לקחת צעד קדימה ולהעיז לנסות לגלות חוויות מיניות חדשות. אורגזמות חדשות, אולי אפילו מולטי-אורגזמות. כדאי שתדעי שכדי להפיק את המקסימום מהצעצוע החדש שלך ידרשו קצת זמן וסבלנות. לפעמים, מתמזל מזלנו ואנחנו מוצאות בצעצוע החדש בדיוק את מה שחיפשנו, ככה פשוט, כבר עם השימוש הראשון. אך לרוב לא זה המקרה. לעיתים אנחנו צריכות ממש להתאמן עוד ועוד עד שאנחנו מתרגלות אליו ומתחילות ליהנות ממנו ממש כמו שציפינו.

ברב הויברטורים וצעצוע המין יש אפשרות לכוון את העוצמה, התדירות והקצב של הרטט, וכמובן לשלוט בעומק החדירה כאשר מדובר במוצר שמיועד לכך. אני חושבת שכדאי מאוד לנסות את הצעצוע בעוצמה הכי נמוכה שאפשר ולאט-לאט לנסות ולגלות מהי עוצמת הגירוי שהכי מתאימה לך באותו הרגע. אם מעולם לא עשית שימוש בויברטור, כדאי מאוד להתחיל להשתמש בו כאשר את לבד ואם הכל הולך כשורה ואת ממש מוצאת בו הנאה רבה, רק אז לנסות לצרף אותו בזמן שאת עם הפרטנר שלך.

עוד טיפ חשוב הוא לדאוג לטמפרטורה נכונה וסיכוך מצויין של האביזר. לעיתים כדאי לדאוג מראש שהוא לא יהיה קר מדי ואם הוא מיועד לחדירה, אז כמה טיפות של חומר סיכה על בסיס מים לעולם לא יזיקו ויהפכו את החוויה לטבעית ומענגת יותר.

למרות שרב הנשים שמשתמשות בצעצוע מין רוטט יכולות להגיע לאורגזמה בדרך קבע, אסור לך להפוך את האורגזמה למטרה העיקרית כשאת מתחילה להשתמש בצעצוע חדש. הסיבה לכך היא שרצוי תמיד להמנע ככל שאפשר מתסכול שיכול להווצר בתהליך ההיכרות שלנו עם האביזר. כדאי מאוד לנסות קודם כל לאונן יחד עם הצעצוע ולא רק איתו. וכך, בהדרגתיות לנסות להכיר את התחושות החדשות שהוא יכול לספק לך.

לגלות אילו גירויים נעימים לך פחות ואילו יותר, איפה נמצאות הנקודות המגרות שלך, באיזו תנוחה, עם איזו מוסיקה ואפילו באיזה מקום. היכרות עם פרמטרים אלה עשויה לעזור לך לגלות מהי החוויה שאת נהנית ממנה הכי הרבה. הקפידי לגעת בכל נקודות הגירוי שלך כדי לגלות מה עובד טוב יותר ואל תחששי לנסות לגלות מקומות חדשים שלא הכרת קודם. זכרי שהדגדגן הוא לא נקודת העונג היחידה בגופך. השפתיים של הנרתיק, המפשעות והפריניאום צריכים להיות יעד חדש לביקור שלך. הכרות מעמיקה יותר עם האיברים שלך תעזור לך מאוד לגלות חוויות מיניות חדשות ומאוד נעימות. אם הצעצוע החדש שבחרת מאפשר חדירה, כדאי כאמור להוסיף חומרי סיכה ומומלץ להחדיר אותו תחילה כאשר הרטט כבוי ורק לאחר כמה דקות לצרף את הפונקציה הרוטטת. אבל חד-משמעית כדאי מאוד לגרות את עצמך עם הרטט של האביזר הרבה לפני שאת מתחילה להחדיר אותו.

הכרות מעמיקה עם עצמך

עד כמה שזה יישמע מוזר, ישנן נשים רבות שלא מכירות את עצמן ואת הגוף שלהן. אז כדאי מאוד לנסות להכיר את עצמך, לאונן לבד או עם הפרטנר כדי שיהיה לך הרבה יותר נח בזמן השימוש בצעצועי מין. אפשר להשתמש בראי כדי להתבונן על עצמך בזמן שאת מענגת מאוננת וכך ללמוד על התגובות שלך וממש לראות את עצמך מתענגת. זהו תרגיל מצויין להכרות עצמי ושיפור הבטחון העצמי. אם עדיין לא ניסית את זה, כדאי שתדעי שנשים רבות מוצאות את ההתבוננות העצמית במראה כמשהו מאוד סקסי ומגרה.

הכרות מעמיקה עם הצעצוע החדש שלך

בנוסף לחומרי הקריאה שמגיעים בתוך אריזת המוצר וגם המידע והסרטונים שתמצאי ברשת האינטרנט על המוצר, ביקורות של משתמשים אחרים ועוד, כדאי מאוד לנסות לקבל את כל המידע על המוצר מהמקום שבו קנינו אותו. חנות סקס מקצועית צריכה לספק לך את כל המידע הדרוש לתפעול נכון ומהנה של המוצר. את חייבת להכיר את כל האפשרויות והפונקציות שהמכשיר מציע לך לפני שאת נכנסת איתו למצב אינטימי. באופן כללי, כדאי מאוד להכיר את המוצר לפני שאנחנו רוצות להשתמש בו, ופשוט לנסות לדמיין אותו בזמן פעולה ולבנות לעצמנו תסריט אפשרי של הנאה ועונג רב. כל אלה עשויים מאוד לעזור לך בזמן אמת, במיוחד כאשר זאת הולכת להיות החוויה הראשונה שלך עם אביזר מין.

הצגת הצעצוע לבן הזוג שלך

לא תמיד כדאי להשתמש בצעצועי מין לבד. לעיתים כדאי אף לשתף את בן הזוג בחוויה. הרבה נשים חוששות מצעד זה, אבל כדאי מאוד לנסות גם ביחד. השימוש בצעצועי מין אצל בני זוג הוא מאוד נפוץ בישראל כמחצית מהזוגות בארץ השתמשו או משתמשים בצעצועי מין בחדר המיטות. ובקרב אלה שלא משתמשים, דווח על אחוז מאוד גבוה של זוגות שמסתקרנים מאוד וחושבים לעתיד לשלב איזשהו אביזר מין במיטה. בסקר שנערך לאחרונה הוצגו נתונים מאוד מרשימים בנושא זה. וכדאי מאוד לדעת שיותר ויותר זוגות ישראלים מקיימים יחסי מין בשילוב צעצועי מין באופן קבוע.

צפו בסרטון

ואם בזוגיות עסקינן, כדאי מאוד להכיר את ה- We Vibe, צעצוע מין חדשני שנועד לשימוש זוגי. זהו ויברטור שמאפשר הנאה לאשה וגם לגבר. המוצר הגאוני הזה הוא צעצוע קטן מימדים שמולבש על הנרתיק ומאפשר לגבר לחדור בזמן שהוא מעניק רטט עוצמתי על הדגדגן ועל נקודת ה-G שלה. נכון… זה נשמע מוזר, אבל זהו אחד המוצרים הכי מטריפים שייצא לכם להכיר. הוא קטן מימדים, נוח לשימוש ומאוד-מאוד שקט. והדגש הוא על שקט. כי ישנם המון ויברטורים בעולם, אבל רק מעטים הם אלה שהם גם שקטים. הרבה פעמים הרעש של ויברטור עלול לקלקל את האווירה המינית וכדאי מאוד להמנע מזה. אם תרצי לקבל פרטים נוספים על ה- We Vibe כדאי שתבקרי בעמוד המכירה שלו.

טיפים שכל משתמשת צריכה לדעת

השימוש באביזרי מין באופן כללי היא דרך מאוד בטוחה להכיר ולחקור את המיניות שלך. כדאי תמיד לקחת בחשבון מספר נקודות חשובות שעשויית לשפר מאוד את החוויה המינית שלך:

  • הגיינה: חייבים לנקות נכון את הצעצוע לפני ואחרי כל שימוש. רב צעצועי המין העשויים מסיליקון או פלסטיק נשטפים היטב בעזרת מים פושרים וסבון בלבד. כמובן שאם את משתמשת בצעצועים אנאליים, חייבים לנקות אותם היטב לפני השימוש הואגינלי כדי להמנע מהחדרת בקטריות ואפשרות של זיהום בנרתיק.
  • סיכוך: חומר הסיכה הטוב ביותר לשימוש עם צעצועי מין הוא על בסיס מים מכיוון שהוא אינו פוגע במוצר והוא מאוד בטוח לשימוש עם הגוף שלך. לעומת זאת חומרי הסיכה על בסיס סיליקון פחות מומלץ לצעצועי מין מסיליקון, וחומר על בסיס שמן פוגע בצעצועים ואינו ידידותי לגוף שלך. אז באופן כללי, תמיד כדאי שיהיה לך בבית בקבוק או שפורפרת של חומר סיכה על בסיס מים.
  • רעשי רקע: הכיני לעצמך סביבה ידידותית, נוחה ורגוע כדי לעשות לעצמך כיף. לסגור חלון, לשים מוסיקה נעימה, לכבות את הטלפון ואת הטלויזיה. אלו הם הרבה פעמים הדברים שיכולים לקלקל לך את האווירה בזמן שאת נמצאת בדרך לחוות עונג מיני מושלם.
  • הוראות הפעלה: תמיד יש לקרוא את הוראות השימוש. חשוב מאוד להקפיד עליהן כי לעיתים השימוש באביזר בצורה לא נכונה עלול לפגוע מאוד בחוייה. בנוסף חשוב להמנע מחשיפת המכשיר לנוזלים אם הוא לא עמיד במים, לחומרי סיכה לא נכונים וכו'.
  • סוללות: כדאי מאוד להשתמש תמיד בסוללות טובות וזהות. לא להשתמש בכמה סוללות חדשות יחד עם כמה ישנות ולא לערבב בין מותגים. חשוב מאוד שהסוללות יהיו כולן זהות כדי לספק עבודה רציפה ויציבה במשך זמן ארוך יותר. כדאי גם לנסות לעבוד עם סוללות נטענות. הן ירוקות יותר, מזהמות פחות ואקונומיות הרבה יותר. אם את מתכוונת להתאהב בצעצוע החדש שלך, כדאי מאוד שתהיה לך אספקה סדירה של אנרגיה כדי להפעיל אותו.