צנרת מטופלת

בחורה עם מחשב נייד

צנרת מטופלת

הדברה של צנרת הביוב הינה מורכבת בשל המבנה והתופעות המתפתחות בה, כאשר רוצים להדביר בטוח מומלץ להדביר בשיטות הדברה שהוכיחו את עצמם כיעילות.

הכול מתחיל מהטבע

אחת משיטות ההדברה שהפכה למבוקשת בתחום ההדברות זוהי שיטת הדברה ירוקה או בשמה הנוסף הדברה אורגנית. הדברה זו אינה מבוססת על חומרים רעילים המוכרים משיטות ההדברה שהיו נהוגות בכל השנים (ונהוגות גם היום בחלק מהמקומות), הדברה זו מבקשת להתמקד במטרה ולפגוע במזיק הספציפי אותו היא צריכה להרחיק. ההיסטוריה של ההדברה הירוקה התחילה מהמציאות של הדברת פרדסים, מטעים ושדות של חקלאות, כאשר שם הדברה כימית עשויה לגרום נזק לאנשים שיאכלו את התבואה, הדברה זו ביקשה לגרום לחרקים להתרחק מבלי שיהיה צורך להרוג אותם באמצעות רעל.

מריחים ירוק

 הדברה ירוקה מבוססת על חומרים בעלי ריח שדוחה את החרקים, כך שכאשר מבוצעת הדברה בשיטת הדברה ירוקה, החרקים – המזיקים פשוט מתרחקים מהאזור כאשר הם מריחים את הריח. יש מיקרים בהם ההדברה מבוצעת באמצעות פיתיון אוותו לוקח החרק לקינו וכך מתחסל הקן כולו, נראה כי ההוכחות הרבות ליעילות ההדברה הביאו לכך שאנשים פרטייםם מבקשים גם הם להדביר את ביתם באמצעות הדברה ירוקה במיוחד לאור האסונות שהתרחשו בשנים האחרונות כאשר בוצעה הדברה לא בטיחותית.

מקום בטוח לאוכלוסייה מוגנת

 המקומות בהם מקפידים על הדברה ירוקה זה בגני ילדים, מקומות בהם שוהים אנשים עם קשיי נשימה, אבל לא רק ולא בעיקר הדברה ירוקה מתבצעת בכל מקום ולכל מטרה, כך נראה כי הדברה ירוקה מבוצעת אפילו במקומות בהם מבקשים להדביר את צנרת הביוב, במקומות הללו חודרים פנימה או מעל הפתחים של הביוב מדבירים ובכך גורמים לחרקים – מזיקים להתרחק מהאזור.

מרכיבים עבורכם הדברה בהתאמה אישית

הדברת ביוב, שנחשבת להדברה מורכבת יותר מסוגי ההדברה האחרים נעשית פשוטה ובלתי מורכבת כלל כאשר היא מבוצעת בתחכום רב באמצעות שיטת הדברה ירוקה, אין ספק כי בשנים הבאות נראה יותר ויותר את ההדברה הירוקה הופכת להיות חלק בלתי נפרד מסוגי ההדברות הנפוצים בגלל יעילותה ובגלל הבטיחות שהיא מבטיחה.