צמידי עור לגבר – הבחירה המושלמת

תמונה של גבר עם צמיד עור לגבר

■ צמידים – עד לא מזמן הן היו נחלתן של הנשים ונערות ישראל ■ כל אישה, ילדה ונערה מתהדרת לה בתכשיטים המעטרים אותה, צמיד בין ימין וביד שמאל, שרשרת, טבעת, צמיד לרגליים לבנות, נזמים ■

וכל דבר שאפשר לעטר בו את הגוף, כל אישה ונערה היו מתהדרות בזה. עד העשור האחרון אשר זה נכנס גם לעולם האופנתי של הגברים.

◄ צמידים לגבר – פריט אופנה חובה לגברים

כיום כל גבר אופנתי מתהדר בצמידים אופנתיים או צמידי כושר. טבעות שנענדות על האצבעות, עגילים אופנתיים, שעונים בשלל הסוגים כמו שעונים קלאסיים, שעונים לאירוע,

שעוני ספורט ושעוני ריצה כמו שעוני אפל ווטש, שיאומי ושאר הטכנולוגיה שפרצה לחיינו בעשור הזה.

ישנם גברים שיעדיפו לענוד שרשראות מגן דוד, או שרשראות המוזכרות בושמות משפחה, שרשראות חנית, שרשראות חמסה, כל אחד לפי העדפתו מכסף, זהב או נחושת העשויים מפלדת אל חלד מהודרת ואיכותית.

◄ #הצמיד המושלם לגבר

יש המון סוגי צמידים, יש צמיד חרוזים, צמידי פלדה, צמידי בד, צמידי גומי, צמידי כתר, צמידי פלטה, אך הלהיט הגדול ביותר הוא צמיד עור לגבר אשר מתאים לכל יציאה.

אני אישית אוהבת בחבר שלי שהוא עונד צמיד עור שחור המתלפף לו על יד ימין ומשדר יוקרתיות וגבריות.

תמונה של גבר עם צמיד עור לגבר

◄ ויש גם צמידים לרגליים

לאחרונה נכנסה לאיזורינו אופנת הצמידים לרגליים. בזמנים קדומים יותר בהודו נהגו הנשים במדינה לענוד טבעות על אצבעות הרגליים. במקומות שונים הבעל היה שם את הטבעות על אצבעות אשתו לקראת חתונתם. במערב נוהגות נשים לשים טבעת על רגל אחת אבל בעיקר מטעמים אופנתיים.

כיום התכשיט לגבר הכי נמכר זה צמידים לרגל אשר נענדים באיזור הקרסול. זה נפוץ בעיקר אצל נשים ומשדר יופי, אך זה גם נפוץ אצל גברים ובמיוחד מטיילים אשר היו במזרח הרחוק.

■ תמשיכו לעקוב אחרי הבלוג שלי לעוד טיפים שיעשו לכם את היום