צלליות קולור ריש של לוריאל

בחורה עם מחשב נייד

סדרת רביעיות הצלליות קולור ריש נולדה מתוך הרצון להציע לנשים מגוון צבעים אופנתיים ומתוחכמים יותר.

הודות למומחיות מעבדות לוריאל פריז, כל חומרי הגלם הייחודיים שפותחו עבור סדרת הצלליות, נבחרו בקפידה, ושולבו במיומנות רבה כדי להביא תוצאה של מרקם וצבע עשיר וייחודי. 

Color Boost Technology– טכנולוגיה ייחודית אשר מקורה מיפן (טכנולוגיה רטובה). גירסה משופרת של צלליות אבקה אפויות בעלות פיגמנטים מרוכזים.

התוצאה: מרקם קרמי ונעים כמו משי, שימוש קל ונוח, צבע נראה לעין.

מה מיוחד בצלליות החדשות?

צבעים חזקים, עמוקים,  ובוהקים בזכות הפורמולה הבלעדית והייחודית לשיפור והגברת הצבע: Color Boost Technology המעניק צבעים אינטנסיביים, המשלבים אפקט של ברק, ומתמזגים  באופן מושלם עם גוון העור.

מרקם חלק  ועדין אשר הופך את מלאכת הנחת האיפור לנוחה, מדויקת ונעימה. המרקמים עדינים כמשי, ומכסים את העפעפיים  בשכבה עדינה של צבעים עמוקים ונחשקים.

 

אפליקטור עתיר טכנולוגיה– כדי להציע את הדיוק של אמן איפור מקצועי, כל פלטת צלליות קולור ריש מגיעה עם אפליקטור דו-צדדי. בצד אחד, מברשת הספוג המסורתית  המפזרת את הצבע באופן אחיד, ובצד השני, מברשת בעלת זווית נטויה עבור אפקט משולב של אייליינר.

לפי הבטחת החברה, צלליות קולור ריש – עמידים עד ל- 12 שעות 

סדרת רביעיות הצלליות קולור ריש מציעה 3 משפחות של גוונים "סמוקי", "לומינוס" ו- "שוקינג" המשלבים כל אחת 4 גוונים ייחודיים בכל פלטה. שילוב הצבעים המתוחכם, והגוונים השונים בכל רביעייה, מסודרים בצורה המדמה את צורת העין עצמה, וכך קל להבין היכן מומלץ  להניח כל צבע  באזורי העפעף השונים לקבלת תוצאות מרהיבות.

 

רביעיות צלליות קולור ריש מגיעות ב-3 משפחות של צבעים:

  • קולקציית "סמוקי" SMOKY{  למראה שיק, מעודן, אף פעם לא יותר מדי..}

מציעה גוונים שיקים, אופנתיים, מעודנים: 6 רביעיות שונות של צבעים עבור המראה היומיומי הנכון, מעניקות את המינון הנכון של אלגנטיות.

רביעיות הצלליות האלו  הן פריט חובה בתיק איפור של כל אחת, בדיוק כפי שהשמלה השחורה הקטנה היא פריט חובה בכל ארון בגדים.

בנוסף, הודות לאופן בו הגוונים השונים של "רביעיית צלליות קולור ריש " מסודרים בקופסה, הנחת גווני האיפור מתבצעת שלב אחרי שלב, בצורה אינטואיטיבית ופשוטה.

התוצאה: איפור העיניים במראה מעושן מעולם לא התבצע במיומנות כל כך קלה ופשוטה.  

 

קולקציית "לומינוס" LUMINOUS למראה קורן-אור

עיניים זוהרות – להאיר את הלילה:

2 רביעיות צלליות בצבעים של אבני חן למראה עיניים בוהקות כמו תכשיטים נוצצים. הברק והזוהר של הצבעים העשירים מאיר את העיניים  לקבלת מראה עיניים ממגנטות ומושכות.  הודות לאופן בו הגוונים השונים מסודרים בקופסת רביעיית הצלליות, הנחת הגוונים השונים מתבצעת בצורה אינטואיטיבית ופשוטה, שלב אחר שלב.

התוצאה: פלטות עם מינון מדויק של זוהר וברק.

 

קולקציית "שוקינג" SHOCKING(למראה של צבע מתפרץ..)-

אמנות האיפור בסגנון "קולור בלוק"- עם האיזון המושלם שלהן בין גוונים חמים וגוונים קרים, קל ופשוט לשלב בין צלליות העיניים בכל פלטה עבור עיניים ססגוניות ביצירתיות מרשימה.

2 רביעיות צלליות המעניקות תוצאות איפור עוצמתיות בעזרת צבעים מושכים, מפתים וזוהרים עבור עיניים נועזות כמו בתצוגות אופנה יוקרתיות.

התוצאה:למראה איפור  המביע את ה"אני" הייחודי והמקורי.

 

המחיר: סדרת רביעיות צלליות קולור ריש –  תימכר במחיר היכרות של 71.99 ₪ במהלך חודש ינואר 2013.

מחיר  לתכולה של 9 גר` 119.99 ₪

את מוצרי האיפור של לוריאל פריז ניתן להשיג: ברשתות הפארם, המזון והפרפומריות המובחרות.

לוק שמומלץ בעזרת הצלליות קולור ריש: קלאסי ועדין, בדיוק כמו זה שבחרה השגרירה היפיפייה של לוריאל ברברה פלווין בטקס פרסי גלובוס הזהב שנערך לאחרונה

Photo: ‎אם את מחפשת דרך לשדרג את העין המעושנת שלך התשובה הטרנדית שלנו היא גווני האפור, המשתלטים לנו על המלתחה ועל מוצרי האיפור!ליצירת הלוק בעינייך, נסי את הצללית החדשה שלנו מסדרת קולור ריש, קולקציית SMOKY.‎

מומלץ להשלים את המראה עם מסקרה אקסס ווליום מיליון לאשס אותה סקרתי 

כאן

סרטון פלאש