ציפוי חרסינה לשיניים בטורקיה

בחורה עם מחשב נייד

ציפויי חרסינה לשיניים למינייט ו-EMAX בטורקיה

חוזרים לחיוך מלא ויפה בבית החולים ארדם בטורקיה, המתקדם בעולם בתחום האסתטיקה הדנטלית.

סובלים משיניים שבורות, סדוקות, עם רווחים גדולים או עם כתמים שאינם נעלמים? זה הזמן להצטרף ליותר ממאה וחמישים אלף מטופלים מידי שנה המגיעים לבית החולים ארדם באיסטנבול, טורקיה כדי לקבל את החיוך המושלם במחיר מושלם.

טורקיה נחשבת למדינה המובילה בעולם בתיירות מרפא והיא מובילה את תחום האסתטיקה הדנטלית. הנגישות והקרבה לישראל, הפכה את בית החולים ארדם ליעד מבוקש עבור עשרות אלפי ישראלים בשנה המבקשים להשיב לעצמם את החיוך המושלם במחיר האטרקטיבי ביותר. בית החולים ארדם בטורקיה מציע למטופליו קליניקות מפוארות, ציוד רפואי המתקדם בעולם לציפוי חרסינה לשיניים למינייט ו- EMAX וכן צוות רופאים מומחים וטכנאי שיניים מובילים המשתמשים בטכנולוגיה החדישה והמתקדמת בעולם בתחום ציפויי חרסינה לשיניים למינייט ו-EMAX.

כשמקצוענות חסרת פשרות פוגשת מחיר חסר תקדים

בית החולים ארדם בטורקיה מציע טיפולי ציפויי חרסינה לשיניים למינייט ו-EMAX במחיר האטרקטיבי ביותר המהווה כשליש מעלותו בישראל. (עלות ציפוי חרסינה ל-20 שיניים בישראל 65,000 ₪ לעומת עלות ציפוי חרסינה ל-20 שיניים בבית החולים ארדם בטורקיה 18,000₪ בלבד). בבית החולים ארדם בטורקיה קומה שלמה של רופאים ומחלקות המתמחות באסתטיקה דנטלית וציפויי חרסינה למינייט ו-EMAX לשיניים ובמחיר חסר התקדים, מצטרפים תנאי שהות של מחלקה ראשונה במסגרתם נהנים המטופלים מהסעה משדה התעופה אל המלון, הסעות לבית החולים ובחזרה למלון וקשר ישיר אל מנהלי קשרי הלקוחות הישראלים הנמצאים עבור המטופלים בתמיכה דרך הוואטס אפ.

ציפויי חרסינה לשיניים למינייט ו-EMAX בטורקיה – הדרך המהירה והמשתלמת לחיוך מושלם.

השהות בטורקיה לצורך טיפולי השיניים האסתטיים כוללת 6 ימים (5 לילות) במהלכם מתבצע הליך ציפוי השיניים כאשר היום הראשון כולל צילומי שיניים והיכרות עם הצוות הרפואי בבית החולים ארדם, ביום השני מתבצעת השחזה לצורך הלבשת ציפויי החרסינה לשיניים למינייט או EMAX, ביום הרביעי מתבצע ציפוי השיניים עצמו בהתאם לציפוי המבוקש (ציפוי חרסינה למינייט או EMAX) היום החמישי הוא יום הסתגלות לשיניים החדשות בו אם נדרשים, מתבצעים תיקונים ודיוקים כדי שכל מטופל ומטופל יחזור הביתה עם חיוך מושלם. במהלך כל הימים, שוהים המטופלים במלון 5 כוכבים הממוקם במרכז איסנטבול השוקקת המציעה את כל האפשרויות לקניות ובילויים.

מחיר ציפוי חרסינה לשיניים למינייט ו-EMAX  בטורקיה

ציפוי חרסינה לשיניים למינייט נחשב לציפוי הטוב והמתקדם ביותר. הוא מודבק על גבי השן ומעניק לה מראה טבעי וזוהר. מחיר ציפוי חרסינה לשיניים למינייט בבית החולים ארדם בטורקיה: 5,200 $ בלבד ל-20 שיניים. (מחיר לשן 260$בלבד)

ציפוי לשיניים EMAX הינו ציפוי פורצלן המודבק בחלקה החיצוני של השן ולו אמידות ואיכות לאורך שנים רבות. מחיר ציפוי EMAX לשיניים בבית החולים ארדם בטורקיה 5,000 $ בלבד ל-20 שיניים.  (מחיר לשן 250$ בלבד).

כל היתרונות של ציפויי חרסינה לשיניים למינייט או EMAX בבית החולים ארדם בטורקיה המתקדם מסוגו בעולם לאסתטיקה דנטלית:

ניסיון של 31 שנה בתחום האסתטיקה הדנטלית ובפרט בתחום ציפויי חרסינה לשיניים.

הטכנולוגיה המתקדמת מסוגה בעולם

צוותים רפואיים וטכניים מומחים ובעלי ניסיון רב המתמחים בציפויי שיניים ברמה הגבוהה ביותר בעולם

מרפאות מפוארות ומצוידות בפסגת הטכנולוגיה בתחום אסתטיקה דנטלית

ליווי של מחלקה ראשונה לאורך כל השהות והטיפול ואוזן קשבת

מחיר חסר תקדים

תוצאות מושלמות