צילומי תדמית שיודעים להעביר את המסר

פתחתם עסק? צריכים צילומי תדמית? הילה קרופיק הצלמת פה כדי לעשות לכם סדר

פתחתם עסק? צריכים צילומי תדמית? הילה קרופיק הצלמת פה כדי לעשות לכם סדר

צילומי תדמית יכולים להיות בסגנון סטנדרטי, על רקע לבן, אפור, שחור, קיר או זכוכית. יכולים גם להיות בחוץ בטבע, על רקע בניין וכדומה.
לכל אתר יש מאפיינים אחרים וחשוב להיות מודעים אליהם מכיוון שהם מעבירים לצופים מסר שונה.

כשהצופים למשל, רואים אתכם על רקע צמחייה בחוץ ואתם מעוניינים למכור להם איפור – כנראה שתצליחו פחות, אבל אם אתם תזונאים, או מוכרים מוצרים טבעיים בלבד – רקע חוץ טבעי עם צמחייה, יכול להוסיף ואף לחדד את המסר, לתת הרגשה של בריאות, להציג את הטבע ואת ערכי השימוש בחומרים טבעיים בלבד. את החשיבות של הטבע למקצוע שלכם ואת הערך האוניברסלי שאתם יוצרים.

כששחקן בא אליי לצילומי תדמית, אני ממליצה לו להצטלם במלון, שם אני משחקת בין האור והצל בצילום, ובתאורה עמומה ויוצרת לצופים אווירה של מתח, אקשן ואווירה קולנועית שמעבירה מסר של פנטזיה ויוקרה.

בנוסף לרקע יש המון דברים נוספים שיש לקחת בחשבון. אחד הדברים החשובים הוא רמת הביטחון של המצולם אל מול המצלמה. לעיתים קרובות הלקוח לא רגיל למצלמה, מתבייש ומראה חוסר ביטחון שנראה בתמונות. לכן טיפ חשוב הוא לגרום למצולם להרגיש הכי בנוח וללמד אותו זוויות שיחמיאו לו וכמובן לשתף אותו בתהליך הצילום.

הצלם צריך לדעת איך להעמיד את הלקוח בדרך שהכי תחמיא לו ושהלקוח יתחבר לתוצאה, לכן מאוד חשוב שהלקוח יהיה חלק מהתהליך ויכוון את הצלם לתמונות שהוא אהב יותר ולאלו שאהב פחות. מנת שהמסר יוכל לעבור במקצועיות גם דרך לקוח שלא היה לפני כן מקצועי מול המצלמה.

 

לסרטון לחצו כאן.

 


קצת על הילה
הילה קרופיק, צלמת שהיא גם מאפרת, העין שלה מאוד חדה בהבחנת זוויות הצילום המדויקות ובאופי שבו התמונה תחמיא לכל לקוח ולקוחה.
אחד מהדברים העיקריים שהובילו את הילה למקצוע הצילום, הוא להראות לכל אחד/ת את יופיו/ה הפנימי ולהוציא את היופי הזה החוצה לעולם, להעביר את המסר, לגרום לו/ה הרגשה נוחה מול המצלמה, לגרום לו/ה לקבל את עצמו/ה כפי שהו/יא. להעצים את הנוכחות, ובכך התמונות נראות טבעיות ונינוחות. לקוחותיה של הילה נראים בתמונות כדוגמנים מנוסים וזוכים בחוויה עם טעם של עוד, ידע וכלים שמסיעים גם ביציבה ובהופעה מחוץ לסט ולכל מטרה.

האתר שלה | FACEBOOK | INSTAGRAM

דוגמן רודריגו גונזלס